Huawei P40 ve P40 Pro fırsatları İngiltere'de ön sipariş için başlatıldı – işte nereden alınır

Huawei, üçüncü, daha güçlü bir P40 Pro Plus ile birlikte yeni P40 ve P40 Pro telefonlarını resmi olarak duyurdu. Ve şimdi, İngiltere'dekiler için, ikisinin ilkini ön sipariş vermekte özgürsünüz.

Plus ile ilgilenenler için, çoğu İngiliz perakendecisinde eksik görünüyor ve Huawei'nin daha önce duyurduğu Huawei P40 Lite, birkaç hafta daha piyasaya çıkmayacağını açıkladı.

Ve ana iki el cihazı söz konusu olduğunda bile – P40 ve P40 Pro – Şimdilik, hem SIM ücreti hem de sözleşme anlaşmaları açısından yalnızca az sayıda perakendeciden elde edilebilir görünüyorlar.

Bu muhtemelen Huawei'nin devam eden sorunları nedeniyle Google uyumluluğu veya şu anda devam eden salgın sırasında birçok ülkenin karşı karşıya olduğu kilit çıkışları, aksi takdirde ahizeler harika görünüyorlar.

Samsung'un son zamanlarına benzer bir şekilde stilize edildi Galaxy S20 her iki el cihazı da delik delme kamerası, çoklu güçlü lenslere sahip uzun dikdörtgen arka kamera şişmesi ve bazı ciddi dahili özelliklere sahip. Diğer bir deyişle, gerçek bir Samsung rakibi.

Ve ek bir teşvik olarak, cep telefonu satan perakendeciler ücretsiz bir çift atma Huawei Freebuds 3 ön sipariş sırasında alırsanız. Mevcut perakendecileri aşağıda listeledik.

Huawei P40 ve P40 Pro çoraplarını satan perakendeciler:

Huawei P40:
Carphone Depo
Mobiles.co.uk
e2Save

Huawei P40 Pro:
Carphone Depo
Mobiles.co.uk
e2save

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*