IBM'in The Weather Channel, COVID-19 enfeksiyonlarını izlemek için coronavirus haritasını ve uygulamasını başlattı

Yeni COVID-19 kılıfları, The Weather Channel'dan ücretsiz bir çevrimiçi kontrol paneli ve uygulama aracılığıyla izlenebilir.

Koronavirüsü izlemek için yeni araçlar IBM'den edinilebilir yeni bir çevrimiçi kontrol paneli ve Hava Durumu Kanalı uygulaması aracılığıyla. Bildirilen COVID-19 vakaları bir haritada görünür, böylece bireyler ve işletmeler virüsün kendilerine yakın yayıldığını görebilir.

Ücretsiz araçlar, IBM genel bulutunda çalışır ve Dünya Sağlık Örgütü'nün yanı sıra ulusal, eyalet ve yerel hükümetlerin verilerini analiz etmek için IBM Watson'u kullanır. Buradaki fikir, bu verilerin mevcut diğer bazı kaynaklardan daha yerelleştirilmesidir, çünkü bu bilgiler mevcut olduğunda ABD'deki ilçe düzeyine daraltabilir.

“Koronavirüs günlük yaşamımızda belirsizliğe neden olduğundan, hepimiz daha bilinçli kararlar vermemize ve farklı alanlarda ailemizi ve arkadaşlarımızı kontrol etmemize yardımcı olacak veriler arıyoruz. Bunu akılda tutarak, en güvenilir bilgileri vermenin kritik olduğunu düşünüyoruz şu anda insanların COVID-19'un erişiminden haberdar olmalarına yardımcı olmak için hazır bulunuyor, "diyor IBM'in The Weather Company genel müdürü Cameron Clayton bir basın açıklamasında. "Hava Kanalı artık COVID-19 verilerini sağlıyor – böylece sosyal mesafenin topluluğunuzda neden önemli olduğunu ve yerel, eyalet ve ulusal kaynaklarınızdan gelen talimatları dikkate almanın neden önemli olduğunu görebilirsiniz."

GÖRMEK: Coronavirus: Her işletmenin ihtiyaç duyduğu kritik BT politikaları ve araçları (TechRepublic Premium)

Araçlar, ABD eyalet ve ilçe tarafından daraltılmış, ABD'de onaylanmış vakaları içeren, COVID-19 veri ve istatistiklerinin AI tarafından geliştirilmiş etkileşimli Olaylar Haritası'nı içerir. Ayrıca her ABD eyaleti için son istatistikler ve geçmiş veriler için bir trend grafiği vardır.

Trend görselleştirme, etkileşimli haritalama, haberler ve ek bilgiler ABD için de mevcuttur ve sonunda uygulamada ve çevrimiçi kontrol panelinde küresel olarak kullanılabilir olacaktır.

<a href = "https://tr2.cbsistatic.com/hub/i/r/2020/03/25/c6232a0d-21b9-4550-a0d9-d99406d9f917/resize/770x/6ef17758165ad16b73e4cee83419972a/ibm-al-board-anal -county-level.jpg "target =" _ blank "data-component =" modalEnlargeImage "data-headline ="

IBM, IBM Watson tarafından yürütülen ücretsiz bir etkileşimli gösterge panosu başlattı ve veri bilimcilerinin, araştırmacıların, medya kuruluşlarının ve diğerlerinin COVID-19 verilerini analiz edip ilçe düzeyine kadar filtrelemesine yardımcı olmak için IBM Cognos Analytics üzerine kuruldu.

"data-credit =" Resim: IBM "rel =" noopener noreferrer nofollow ">IBM Cognos-Analitik-Pano-İlçe Düzeyinde

IBM, IBM Watson tarafından yürütülen ücretsiz bir etkileşimli gösterge panosu başlattı ve veri bilimcilerinin, araştırmacıların, medya kuruluşlarının ve diğerlerinin COVID-19 verilerini analiz edip ilçe düzeyine kadar filtrelemesine yardımcı olmak için IBM Cognos Analytics üzerine kuruldu.

Resim: IBM

Araçlara ayrıca haberler, videolar ve halk sağlığı bilgileri, hasta eğitim materyalleri ve insanların tıbbi yardım için sağlık kliniklerini bulabileceği yerler de dahildir.

Koronavirüs verilerini ve vakalarını izlemek için etkileşimli gösterge tablosu

Ayrıca bir etkileşimli gösterge tablosu IBM Watson tarafından desteklenen ve IBM Cognos Analytics üzerine kurulmuş olan. Veri bilimcilerinin, araştırmacıların ve medya kuruluşlarının bölgesel verilerin daha derinlemesine analizini ve filtrelenmesini sağlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Mevcut küresel verilerden bazıları, doğrulanmış vakaları, mümkün olduğunda geri kazanımları ve daha fazlasını içerir ve kullanıcılar daha fazla bilgi edinmek için gerektiğinde ülke, bölge, eyalet ve ilçe düzeyine inebilir. Buradaki fikir, bu birleştirilmiş verilerin potansiyel olarak başkalarının öngörüler toplamasına ve vakaların zaman içinde nasıl bir eğilim gösterdiğini göstermesine yardımcı olabilir.

Ayrıca bakınız

<a href = "https://tr2.cbsistatic.com/hub/i/r/2020/03/25/90a870a1-d630-4153-adde-cb5428f706d1/resize/770x/606c1fd0e97bcd816f9877f460c56e1f/ibmthe -web-covid19-county-level-64.jpg "target =" _ blank "data-component =" modalEnlargeImage "data-headline ="

Weather Channel mobil uygulaması ve weather.com adresindeki IBM'den yeni bir araç, insanların COVID-19'u izlemelerine yardımcı oluyor. & Nbsp;

"data-credit =" Resim: IBM "rel =" noopener noreferrer nofollow ">IBM The-Weather-Channel-web-COVID19-county-level-64 "veri-orijinal =" https://tr2.cbsistatic.com/hub/i/r/2020/03/25/90a870a1-d630-4153- Adde-cb5428f706d1 / boyutlandırmak / 770x / 606c1fd0e97bcd816f9877f460c56e1f / IBM-hava kanallı-web covid19-il-seviye 64.jpg

Weather Channel mobil uygulaması ve weather.com adresindeki IBM'den yeni bir araç, insanların COVID-19'u izlemelerine yardımcı oluyor.

Resim: IBM

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*