iD Mobile ayda sadece 3,99 £ fiyat etiketi ile ucuz SIM-yalnızca fırsatlar için yeni bir bar kurdu

Flamalar ve oyuncular tiksinti içinde olan herkes için olmayacak, ancak iD Mobile'ın en yeni SIM planı sınırlı bir grup insan için gerçek bir kazanan. Bütün bunları bir bütçeyle çağırmak: bu sizin için.

iD MobileCarphone Warehouse tarafından yürütülen ağ, en etkileyici SIM planlarından birini geri getirdi. 500Mb veri ve 150 dakika sunuyor ve bu standartlara göre kulağa hoş gelmiyor, aylık £ 3.99 fiyatı kesinlikle etkileyici!

Bu, İngiltere'nin en ucuz SIM planı olmasını sağlarken, aynı zamanda sınırsız metinler ve 1 aylık yuvarlanma planı sunar. Bu, sözleşmenin süresini en az bir aydan kontrol ettiğiniz anlamına gelir veya yıllarca kalmayı seçebilirsiniz. Bu esneklik, daha fazlasına ihtiyacınız olduğunu fark ederseniz, planınızı değiştirebileceğiniz ve verilerinizi bir aylık bir bildirimde artırabileceğiniz anlamına da gelir.

Tabii ki, bu planın herkes için olmayacağı açıktır, ancak nadiren veri kullanırsanız veya çoğu zaman Wi-Fi'ye bağlıysanız, bu en iyi seçenektir. Arkalarında biraz daha fazla veri bulunan planlar için en iyilerle ilgili kılavuzumuza göz atın SIM sadece fırsatlar.

Bu ucuz SIM sadece tam olarak anlaşma:

SIM yalnızca iD'den planlama | 1 aylık sözleşme | 500Mb veri | 150 dakika ve sınırsız metin | Ayda 3,99 £
Bu SIM çok yukarı ve aşağı bir deneyim ama ups ile başlayalım. Ayda £ 3.99, bu İngiltere'nin en ucuz SIM planı, 1 aylık yuvarlanma planı üzerinde çalışıyor, böylece istediğiniz zaman ayrılabilirsiniz ve sınırsız metinlerle, çok fazla metin yazanlar için mükemmeldir. Dezavantajları? Veri ve çağrılar büyük harf. Her ay sadece 500Mb veri ve 150 dakika elde edersiniz.Fırsatı Görüntüle

Başka hangi SIM fırsatları var?

Veri sınırı çok küçük, biliyoruz. Peki hangi büyük veri planları var? Her ay 1 sterlin biraz daha fazla, Lebara size 2GB veri kaydedebilir, hafif bir veri artışı için harika bir fiyat.

Biraz daha fazla zıplama, Three mükemmel bir 8 £ aylık plan için 8GB veri ve Smarty sizi güvence altına alabilir Ayda 10 GB karşılığında 30 GB veya 100 GB aylık 100 GB .

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*