iD Mobile, Smarty'nin muhteşem esnek sınırsız veri SIM'inin sunduğu tek anlaşma ile eşleşti

Uzun vadeli bir abonelik taahhüdünden korkan herkes için Smarty, 1 aylık yuvarlama planlarını en iyi değer paketlerinden bazılarıyla harmanlayan bariz go-to SIM sağlayıcısıydı. Ama şimdi, iD Mobile yetişiyor.

Smarty gibi, iD Mobile da 1 aylık haddeleme sözleşmeleri şeklinde esneklik sunar, böylece istediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. Bununla birlikte, iD her zaman düşük fiyatlarla düşük veri planlarına odaklanmıştır, ancak şimdi rekabeti büyük veri pazarına taşımıştır.

Sınırsız veri, çağrı ve metin sunma aylık 20 sterlin için, iD aşağıdakilerden biriyle eşleşti Smarty'nin en iyi teklifleri. Ama şimdi, bu tekliflerin her ikisi de neredeyse ayırt edilemez.

Her ikisi de aynı verileri, aramaları ve metinleri aynı fiyata sunar, her ikisi de üç ağda piggy-back için tethering'e izin verir ve her ikisi de aynı dolaşım seçeneklerini sunar. Gerçekten söylediğimiz, en iyilerden biri için iki özdeş seçeneğiniz var SIM sadece fırsatlar piyasada.

Tabii ki, orada başka sınırsız planlar var, GiffGaff 1 aylık sınırsız ödeme planı ancak şişirilmiş bir maliyetle ve uygulanan hız sınırları ve Vodafone ile EE ve O2 size körü körüne yüksek bir fiyat talep edecektir. Bu da Üç'ü dikkate değer tek seçenek olarak bırakıyor İngiltere'nin en ucuz planı olarak. Aşağıdakiler hakkında daha fazla bilgi edinin.

Smarty'nin sınırsız veri SIM'i yalnızca şunları yapar:

iD Mobile sınırsız veri SIM sadece anlaşma:

Sınırsız veri üzerinde daha ucuza gidebilir miyim?

Bir sağlayıcı bundan daha ucuza gitti – Three Mobile. Üç kişi ayda 2 sterlin maliyetini düşürdü. İngiltere'nin en ucuz sınırsız 18 £ planı.

Bununla birlikte, yukarıdaki iki seçenekten farklı olarak, Üç ay boyunca 12 aylık bir sözleşme ile çalışır, yani tüm yıl boyunca bağlanırsınız. Ucuz faturalar ister misiniz? Üç'ü seçin. Daha kısa ve esnek bir sözleşme mi istiyorsunuz? Yukarıdaki planlardan birini seçin.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*