iPad anlaşma uyarısı: en son model Apple iPad'i 299 dolara satışa çıkarın

İç mekanda takılı kalırken sizi eğlendirmek için ucuz bir tablet anlaşması arıyorsanız, doğru yere geldiniz. B&H Photo, en son Apple iPad modeline sahip sadece 299 $ satılık. Bu 30 dolarlık bir indirim ve 32GB tablet için bulduğumuz en iyi fiyat. Daha fazla depolama alanı arıyorsanız 128GB iPad'i de alabilirsiniz 399 dolara satışta.

2019 iPad Apple'ın güçlü A10 Fusion çipini içerir ve 32GB veya 128GB depolama seçeneğiyle sunulur. Tablet, şimdi tam boyutlu bir akıllı klavyeyi destekleyebilen 10,2 inç Retina ekrana sahip. Güncellenen tablet, sorunsuz çoklu görevlere ve Apple Pencil'ın kullanımına izin veren iPadOS'ta çalışır. İPad ayrıca 1.2MP öne bakan bir kamera içeriyor ve dahili ses asistanı Siri'ye sahip.

Yukarıda belirttiğimiz gibi, bu 10.2 inç iPad için bulduğumuz en iyi fiyat ve özellik dolu bir tablet için harika bir anlaşma. İPad'lerin ne kadar süre satışta olacağını bilmiyoruz, bu yüzden çok geç olmadan şimdi yararlanmalısınız.

iPad fırsatları:

Apple iPad 10.2 inç, 32GB (Son Model): 329 $ B&H Fotoğraf Videosu
En son model iPad'i, B&H Photo Video'da 299 $ karşılığında satışa alabilirsiniz. 10,2 inç tablet, 32 GB depolama alanı sunar ve 10 saate kadar pil ömrü sağlar.
Fırsatı Görüntüle

Apple iPad 10.2 inç, 128GB (Son Model): $ 429,99 B&H Fotoğraf Videosu
En son model Apple iPad'de 80 $ 'lık bir fiyat indirimi yapabilir ve ücretsiz gönderim alabilirsiniz. 10.2 inçlik tablet, film depolamak, ekstra uygulamalar ve oyunlar indirmek için mükemmel olan 128 GB'lık depolama alanına sahiptir.
Fırsatı Görüntüle

Diğer iPad modelleriyle ilgileniyor musunuz? Daha fazlasını listeledik en ucuz iPad fiyatları ve yenilenmiş iPad satışları.

Uygulamalı uygulamamızla en yeni iPad hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz iPad (2019) gözden geçirmek.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*