iPhone SE 2020, Apple’ın web sitesinde görüldü… | TechRadar

Apple'ın halef Önümüzdeki günlerde iPhone SE'ye. Web sitesinde yer alan yeni bir giriş, lansman tarihini ve adlandırma bilmecelerini dinlendirir.

Apple, 2016'dan beri güncellenmemiş bir yan dizi olan iPhone SE'sini yenilemek için uzun süredir söylentilere sahip. 2020 için iPhone 8'in tasarımını, ancak güncellenmiş dahili ve kameralarla takip etmesi bekleniyor. Başlangıçta Martancak bu küresel koronavirüs pandemisi nedeniyle olmadı. Bununla birlikte, Apple’ın web sitesine daha yakından bakmak sadece tasarımı onaylamakla kalmaz, aynı zamanda lansmanın çok uzak olmadığını da gösterir.

(Resim kredisi: Apple)

Apple’ın aksesuarlar bölümünün altında İnternet sitesi"Belkin InvisiGlass Ultra Ekran Koruması" için bir giriş var. İlginç bir şekilde, iPhone 7, iPhone 8 ve yeni eklenen bir “iPhone SE” ile uyumlu olduğu belirtiliyor. Zamanından önce güncellenmiş olsa da, bu hemen hemen iPhone 7 ve 8 ile aynı tasarıma ve boyutlara sahip olacağını ve tıpkı son kez olduğu gibi iPhone SE olarak adlandırılabileceğini onaylıyor. Apple, nesiller boyunca en ikonik ürünleri için aynı isme sahip olmasıyla ünlü olduğu için tamamen şaşırtıcı değil.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*