İş gününe ergonomi ve hareketlilik katmak için en iyi 5 ayakta çalışma masası ve dönüştürücü

Kompakt ayakta masalar ve geniş elektrikli seçeneklerden hafif masa yükselticilere kadar, ofis veya tercih edilen ev çalışma alanı için göz önünde bulundurulması gereken en iyi seçeneklerden bazıları burada.

Ayaklı masalar, geleneksel çalışma masalarından farklı olarak, profesyonellerin iş gününe biraz aktivite eklemelerine ve belirli görevleri koltuklarından ziyade ayakları üzerinde gerçekleştirmelerine olanak tanır. Masa dönüştürücüler ve benzeri ürünler, masayı ayakta çalışma masasına dönüştürür; daha pahalı bir tam boyutlu modelde her şeyi bir araya getirmeden iş günü boyunca mevcut mobilyaların işlevselliğini en üst düzeye çıkarmanın uygun bir yolu. Bu özette, evin etrafındaki özel ofis veya tercih edilen çalışma alanı için en iyi ayakta masaları ve masa dönüştürücülerinden bazılarını vurguladık.

hamak.jpg

Resim: Asansör Masası

Uplift Desk'in V2 ayakta masası, kişiselleştirme için geniş alana sahip çok yönlü bir seçenektir. Çerçeve birden fazla renkte mevcuttur ve insanlar dişbudak, kiraz, bambu, ceviz, beyaz tahta geri kazanılmış köknar ve diğerleri dahil olmak üzere bir dizi isteğe bağlı laminat arasından seçim yapabilir. V2 masası 30 inç derinliğindedir ve istenen masaüstü kurulumuna bağlı olarak 42 inç ile 80 inç arasında değişen bir dizi genişlikte gelir. Ek bir avantaj olarak, masa aynı zamanda şirketin masa hamak altında bu tür eğilimlere sahip olanların iş istasyonunda ara sıra şekerleme yapmalarına ve ardından görevlerini hiç aksatmadan sürdürmelerine izin veriyor.

Uplift Desk'te 599$

ayakta masa.jpg

Resim: FLEXISPOT

Bu Flexispot modeli, 250 doların altındaki işlevsel bir elektrikli ayakta çalışma masasıdır. 28 inçlik geleneksel bir masa deneyimi sunan motorlu ünite, yükseklik ve iş istasyonu tercihlerine bağlı olarak 47,6 inç'e kadar çıkıyor.

Model, aralarından seçim yapabileceğiniz iki tuş takımı stili sunar, ancak daha çok yönlü dijital tuş takımının maliyeti 60 $'dır. Temel tuş takımı, masayı yükseltmek veya alçaltmak için iki düğmeli bir kurulum sunar. Daha gelişmiş çoklu düğme seçeneği, uzun bir süre oturduğunuzda sizi uyarmak için önceden ayarlanmış yetenekler ve bir hatırlatma işlevi sunar.

Bu masaüstünün çeşitli boyutları mevcuttur (60 inç genişliğe kadar). Geleneksel dizüstü bilgisayar veya tek monitör kullanıcıları 42 inç genişliğindeki masaüstünde kesinlikle yeterli alana sahip olurken, çift monitör ve diğer aksesuarlarla daha ayrıntılı bir iş istasyonunu tercih edenler daha büyük bir yüzey alanına ihtiyaç duyabilirler.

FlexiSpot'ta 220 $

ayakta masa.jpg

Resim: Victor Teknolojisi

Bu Victor Technology ayakta masası, daha küçük özel ofisler veya yarı zamanlı çalışma alanları olarak ikiye katlanan alanlar için sağlam bir seçenektir. 36 inç genişliğinde ve 23,6 inç derinliğinde olan masa, piyasadaki daha hacimli modellerin aksine alanın önemli olduğu durumlarda kompakt bir iş istasyonu sunar.

Elektrikli ayakta çalışma masası, 28,7'den 48,4 inç'e kadar bir dizi yükseklik konumlandırmasını barındırır. Elektronik tuş takımı, kişilerin masayı istedikleri gibi otomatik olarak yükseltmesine veya alçaltmasına veya tercih edilen yükseklik ayarlarını kaydetmek için dört hafıza düğmesinden birini kullanmasına olanak tanır.

Yüzey alanı bir dizüstü bilgisayar, ikincil monitör, klavye ve fare için yeterli alan sunar. Ancak, daha büyük çoklu ekran dizileri kullanmak isteyenler Victor teknolojisinin daha büyük High Rise modeli.

Victor Technology'de 470$

masa dönüştürücü.jpg

Resim: FLEXISPOT

Bu ayarlanabilir Flexispot ayakta masa dönüştürücü ayarlanabilir iki katmanlı bir tasarıma sahiptir. Çift platformlu dizi, bir dizüstü bilgisayarı veya iki monitörü üste yerleştirmenize olanak tanırken, alt katmanda bol miktarda boş alana sahip bir klavye ve fare bulunur. Yan taraftaki kullanımı kolay bir kelepçe, üniteyi istenen yüksekliğe yükseltir ve alçaltır ve alt kısımdaki bir dizi kauçuk tutamak, üniteyi yüzeyleri çizmeden sıkıca yerinde tutar.

FlexiSpot'ta 100$

masa dönüştürücü.jpg

Resim: Amazon

WorkEZ ayarlanabilir dizüstü bilgisayar sehpası, son derece taşınabilir bir ayakta masa dönüştürücü arayanlar için sade ve uygun fiyatlı bir seçenektir. Model, standart bir dizüstü bilgisayarı yerleştirmek için yeterli alana sahiptir ve yan taraftaki ayarlanabilir yüzey, harici bir fare kullanmayı tercih eden kişiler için özel bir alan sunar. Yapı, çok eklemli bir yapıya sahiptir ve üst panel, çeşitli konumlara ve görüş açılarına uyum sağlamak için eğilir. Ek bir avantaj olarak, üst stant ayrıca hava akışını artırmak ve kullanım sırasında cihazları soğutmaya yardımcı olmak için bir çift fan içerir.

Amazon'da 60 dolar

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*