İş Profesyonelleri için 50 Doların Altındaki Kulaklıklarda En İyi Amazon Prime Day Fırsatları

Amazon Prime Day 2021 tüm hızıyla devam ediyor. İşte kulaklıklar, kulaklıklar ve kulaklıklarla ilgili en iyi 7 Amazon Prime Day fırsatı.

Amazon Başbakan Günü 2021 Online alışveriş yapanlara çok çeşitli popüler ürünlerle ilgili fırsatlar sunan erken tatil alışveriş sezonu ile eş anlamlı hale geldi. Amazon şu anda bir dizi kulaklık, kulak içi kulaklık ve kablolu kulaklıkta kapsamlı indirimler sunuyor. Bu, uzun ömürlü pil ömrüne, eller serbest arama özelliklerine, gürültü engelleme teknolojilerine ve daha fazlasına sahip modelleri içerir. Aşağıda, kulakiçi kulaklıklar, kablolu kulaklıklar ve kulaklıklarla ilgili en iyi Amazon Prime Day fırsatlarının bir özetini derledik. Hepsi 50 doların altında. Kulaklıklar için 100 dolardan fazla ödeme yapmanız gerekmediğinin kanıtı.

Kablolu kulaklıklarda en iyi Amazon Prime Day fırsatları

Lorelei kulaklıklar

Resim: Amazon

Mikrofonlu bu kulaklıklar, yüksek çözünürlüklü 40 mm sürücüye ve tam dinamik aralık, zengin bas ve net orta sesler ile net ses sağlayan kompakt kulaklık tasarımına sahiptir. Zahmetsiz stil ve güçlü ses, kulak üstü kulaklık setiyle kendi ritimlerinizi ayarlamanıza olanak tanır.

Ayarlanabilir kaydırıcı, mükemmel uyumu elde etmenize yardımcı olur. Bu stereo kulaklıkları antrenmanlarınız, işe gidip gelirken veya sadece evde dinlemek için kolayca kullanabilirsiniz. Ayrıca dolaşmayan veya bükülmeyen birinci sınıf 1,5 m naylon örgü kordonu vardır.

Amazon'da 12 dolar

5'li çok renkli kulaklık

Resim: Amazon

Auxtun mikrofonlu bu 5'li kablolu kulaklık seti ile tüm ailenizi veya ofisinizi donatın.

Kulaklıkları aramaları cevaplamak ve parçaları atlamak için daha uygun hale getiren çok işlevli bir dahili düğme ile üretilmiştir. Ergonomik bir kulak içi tasarıma sahiptirler, her seferinde güvenli bir şekilde otururlar ve uygun bir uyum ve ekstra rahatlık sağlarlar. Sağlam ses yalıtım malzemesi ile tasarlanmış olup, ses sızıntısını en aza indirirken dış gürültüyü azaltır.

iPhone cihazları, Android akıllı telefonlar, iPod, iPad, MP3 çalarlar ve 3,5 mm kulaklık soketli diğer birçok cihazla çalışırlar.

Amazon'da 10$

Kulaklıklarda en iyi Amazon Prime Day fırsatları

tozo.jpg

Resim: Amazon

Bu TOZO gerçek kablosuz kulaklıklar, müzik çalmanıza ve duraklatmanıza, aramaları yanıtlamanıza, ileri ve geri atlamanıza ve ses seviyesini ayarlamanıza olanak tanıyan dokunmatik kontrol işlevine sahiptir.

Düşük gecikmeli dinleme sağlayan Bluetooth 5.0 teknolojisi ve IPX8 su geçirmezliği ile birlikte gelirler, böylece suya düşerseniz endişelenmenize gerek kalmaz. Hatta onları yıkayabilirsiniz.

Altı saat oynatma süresi ve 30 saat bir dava ücreti sağlarlar.

Amazon'da 32 dolar

mfia.jpg

Resim: Amazon

MIFA Bluetooth kulakiçi kulaklıklar kablosuz şarjı destekler ve akıllı LED dijital ekrana sahiptir, tek şarjla beş saat çalma süresine sahiptir ve şarj kutusuyla ekstra 25 saat çalma süresi sağlar. Güçlü bir 10mm hoparlör sürücü birimine ve yarım kulak içi akustik yapıya sahiptirler.

Her biri yalnızca 3,5 gr ağırlığındadır ve şarkı değiştirmek, aramaları cevaplamak, Siri'yi etkinleştirmek ve daha fazlası için fiziksel bir düğmeye sahiptir.

Şarj kutusu kapağının açılması onları otomatik olarak çalıştırır ve eşleştirme moduna geçirir, ardından onları şarj kutusundan çıkarmadan cihazınıza bağlayabilirsiniz. Ayrıca gelişmiş Bluetooth 5.0 teknolojisi, telefon görüşmelerinde ve müzik dinlerken istikrarlı bir bağlantı ve yüksek hızlı iletim, düşük sinyal kaybı sağlar.

Amazon'da 25 dolar

adaremen.jpg

Resim: Amazon

Bu Lifebuds E10 kablosuz kulaklıklar, arka plan gürültüsünü etkili bir şekilde %80 oranında azaltan, gürültülü bir ortamda iyi iletişim kurmanıza ve sesin her iki tarafın kulaklarına net bir şekilde iletilmesine olanak tanıyan dört mikrofon CVC 8.0 gürültü azaltma teknolojisini kullanır.

Profesyonel ses teknolojisi ve 14 mm büyük dinamik sürücüler, kulakiçi kulaklıkların bluetooth'u kayıpsız hi-fi stereolar sunmasını sağlar. Her şarj, beş saate kadar müzik çalabilir ve kulaklıklı kablosuz kulaklıklı şarj kutusu 30 saate kadar müzik çalabilir. 10 dakika şarj etmek pil ömrüne 1,5 saat ekler.

E10 kablosuz kulaklıklar hava geçirmez ve IPX7 su geçirmezlik seviyesine sahiptir.

Amazon'da 29 dolar

Kulaklıklarda en iyi Amazon Prime Day fırsatları

Mavi Bluetooth kulaklık

Resim: Amazon

COWIN'in bu Bluetooth kulaklıkları, önemli gürültü azaltma özelliğine sahip aktif gürültü önleme teknolojisine sahiptir. Gürültü engelleme işlevi hem kablolu hem de kablosuz modlarda iyi çalışabilir.

Kullanıcılar, Bluetooth modunda şarj başına 30 saat çalma süresi bekleyebilir. Dahili 750 mAh pil, kulaklığınızın kapanmasına izin vermez. Ve sekiz renk seçeneğiyle geliyorlar.

Not: Siyah olanlar 40$'a satışta.

Amazon'da 48 dolar

anker-1.jpg

Resim: Amazon

Yalnızca olağanüstü ses üretebilen ses cihazlarına verilen bir sertifika olan yüksek çözünürlüklü Ses üreten özel büyük boyutlu 40 mm dinamik sürücülere sahip bu Bluetooth kulaklıklara göz atın. Life Q20 aktif gürültü önleyici kulaklıklar, müziğinizi 40 kHz'e ulaşan genişletilmiş yüksek frekanslarla yeniden üretir.

Anker, mühendis ekibinin Life Q20'nin dört yerleşik ANC mikrofonunu ve dijital aktif gürültü engelleme algoritmasını hassas şekilde ayarlamak için gerçek hayat senaryolarında 100.000'den fazla test gerçekleştirdiğini söylüyor. Sonuç olarak, hibrit aktif gürültü iptali, arabalar ve uçak motorları gibi daha geniş bir aralıktaki düşük ve orta frekanslı gürültüleri algılayabilir ve ortadan kaldırabilir.

Kablosuz aktif gürültü engelleme modunda (%60 ses seviyesinde) 40 saate kadar kesintisiz çalma süresi sunar ve standart müzik modunda 60 saate kadar uzatılabilir. Tek bir şarj, 600'den fazla şarkı dinlemeniz veya birden fazla uzun mesafeli uçuşun film müziğini yapmanız için yeterli enerji sağlar.

Amazon'da 38 dolar

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*