İşe alım için en iyi 8 istihdam öncesi test yazılımı

Bu çevrimiçi testler adayları kişilik ve beceriler açısından değerlendirerek işe alım ekiplerinin ihtiyaç duydukları yetenekleri elde etmelerine yardımcı olur. FeaturedCustomers göre, piyasadaki en iyi yazılım.

B2B iş yazılımları ve hizmetleri için müşteri referans platformu olan müşteriler, Salı günü en iyi istihdam öncesi test yazılımları aday değerlendirmesi için kullanılır. Mülakat ve seçim süreçlerinde kullanılan bu çevrimiçi değerlendirmeler, bir adayın kişiliğini ve becerilerini değerlendirerek işe alım ekiplerinin kuruluşları için en iyi yetenekleri seçmelerine yardımcı olur.

GÖRMEK: İş arayanlar ve işe alım yapanlar için sanal işe alma ipuçları (ücretsiz PDF) (TechRepublic)

İstihdam öncesi test yazılımında sekiz pazar liderinin yanı sıra, Öne Çıkanlar'da yedi en iyi sanatçı ve yedi yükselen yıldız da belirlendi 2020 İlkbahar Müşteri Başarı Raporu.

İle coronavirüs şirketleri işe alma süreci sanalyüz yüze görüşmeleri önleyerek bu testler özellikle yararlı olabilir. Takımlar bir odada buluşamaz ve adayları değerlendiremez, ancak bu yazılım aynı sonuçları elde etmeye yardımcı olur.

İşe alım öncesi test yazılımının önemi

Raporda belirtildiği gibi, "İstihdam öncesi testlerin temel amacı, kurumsal uygunluğu, yetkinliği ve uzun vadeli başarı olasılığını sağlamaktır."

Rapora göre bu testlerin maliyet ve verimlilik dahil birçok faydası var. Raporda, istihdam öncesi test yazılımına harcanan paranın, yanlış çalışanı işe alma maliyetinden önemli ölçüde düşük olduğu belirtildi.

İstihdam öncesi testler ayrıca işe alım yöneticilerine zaman kazandırır, dar başvuru sahiplerine yardımcı olur ve daha az nitelikli adaylarla mülakat yapmak için zaman kaybetmez. Raporlara göre, platformlar kendi kendini yönetiyor ve kendi kendini puanlıyor, bu da işe alım personelinin aynı anda çok sayıda adayı test etmesine izin verdi.

Beceriye dayalı bir test yaklaşımı kullanmak, işyeri çeşitliliğini de artırdığını göstermiştir. CareerBuilder CEO'su Irina Novoselsky, adayların becerilerine odaklanmak için kullandıkları taktiklerden biri olduğunu söyledi. şirketleri içinde cinsiyet eşitliğine ulaşmak.

Rapora göre, istihdam öncesi testler için diğer seçenekler arasında kültür değerlendirmeleri, satış değerlendirmeleri, durum testleri, gerçekçi iş önizlemeleri, kişilik testleri ve yetenek testleri yer alıyor.

Bununla birlikte, şirketiniz için en iyi yazılımı seçerken, bazı satıcılar gerisini aşar. Sıralamalar FeaturedCustomers'ın müşteri referansındaki verilere dayanmaktadır
platform, pazar varlığı, web varlığı ve sosyal varlık ile çevrimiçi kaynaklardan ve medya özelliklerinden toplanan ek veriler.

Pazar liderleri

 1. Öngörü Endeksi
 2. Berke
 3. Ölçütler Corp
 4. Mercer Mettl
 5. fırsat vermemek
 6. Uluslararası Seçin
 7. Wonderlic
 8. eSkill

En iyi sanatçılar

 1. Hedefler
 2. AssessFirst
 3. Kaliper
 4. Harver
 5. Mülakat Mocha
 6. Talview
 7. Vervoe

Yükselen Yıldızlar

 1. Çalışan Seçimi ve Geliştirme
 2. İstihdam Teknolojileri
 3. Expertrating
 4. Prevue HR Sistemleri
 5. SmartMoves
 6. TalentClick
 7. esrarlı

Daha fazla bilgi için göz atın Nitekim Değerlendirmeler güncellemesi: Yeni beceri testleri işe alım sürecini hızlandırıyor TechRepublic.

Ayrıca bakınız

<a href = "https://tr3.cbsistatic.com/hub/i/r/2019/07/23/bffa8320-f812-4f4f-82ff-b8b70ad8e605/resize/770x/8926ee6d005ca16cdd43c895fce24f09/istock-1899 hedef" = "_ boş" data-component = "modalEnlargeImage" data-headline = "

"data-credit =" Resim: fizkes, Getty Images / iStockphoto "rel =" noopener noreferrer nofollow ">Afrika kökenli Amerikalı işadamı online başvuru kullanarak dizüstü bilgisayarda e-posta yazma

Görüntü: fizkes, Getty Images / iStockphoto

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*