İşte dünyanın en ucuz 20w lazer gravür kesici

Ortur Laser Master 20w – Gearbest şirketinde USD 229.99
Bu, piyasadaki en ucuz lazer gravür kitlerinden biridir ve devrilen bir fiyata olağanüstü performans sunar. 20w modelinin sağladığı ek güç, zanaatkarlar ve hobiler için de bir dünya dünyası açar. İyi fiyat etiketi!
Fırsatı Görüntüle

at Gearbest'dan 230 USD (kabaca 190 GBP / AUD 380), Ortur Laser Master 20w lazer kesici kompakt ve uygun fiyatlı bir gravür ve kesme çözümü sunar.

20w makine, Ortur'un Lazer Master serisindeki amiral gemisi modelidir ve 7w ve 15w versiyonlarını da içermektedir. 20w modeli tarafından sunulan ek güç, daha yüksek hız ve doğruluk sağlar ve hem gravür hem de kesme için kullanılabilir.

32 bit STM32 yonga seti anakartı, X Ekseni için yüksek hassasiyetli 12.5um hassasiyet, inç başına 300 piksel varsayılan piksel hassasiyeti ve 0.81um piksel hassasiyet sağlar. Bu, çizgiler, kenarlar ve kesiklerin geniş 160x150mm gravür alanı boyunca pürüzsüz ve akıcı olacağı anlamına gelir.

Güçlü Ortur Laser Master 20W, tasarımları karton, ahşap, plastik ve diğer malzemelere kazımanıza izin veren geniş malzeme uyumluluğuna da sahiptir.

Alüminyum ve akrilik kesiciye sağlam bir yapı sağlar ve ayrıca Aktif Konum Koruması, Lazer Işını Güvenlik Koruması ve Pozlama Sınırlaması gibi güvenlik özelliklerine sahiptir.

Lazer kesici, ücretsiz indirilen Windows tabanlı LaserGRBL yazılımı ile çalışır. LaserGRBL ile gravür ve kesme modları arasında geçiş yaparak tasarımlarınızı düzenleyebilir ve lazerin gücünü kontrol edebilirsiniz.

LaserGRBL, popüler görüntüleme ve CAD uygulamalarında (Photoshop ve Inkscape gibi) oluşturulan dosyalardan tasarımları çevirir ve bunları lazer hazır kesim yollarına dönüştürür.

Uygulama, NC, DXF, BMP, JPG ve PNG dahil olmak üzere bir dizi dosya formatını tanıyacaktır; bu, tasarımları internetten de indirebileceğiniz anlamına gelir.

Makine sadece 5 ila 10 dakika sürmesi gereken bir montaj gerektirir. Neyse ki, daha karmaşık modüllerin hepsi önceden monte edilmiş olarak gelir, bu nedenle düz paket montajından rahatsızsanız endişelenmeyin.

Fiyat, kalite ve özellikler arasında bir denge sağlayan Ortur Laser Master 20w, ustalar ve hobiler için harika bir seçimdir.

Unutmayın …

Bu ürün anakara Çin'den geliyorsa, ABD'ye veya İngiltere'ye (ve potansiyel olarak daha fazlasına) ulaşmak en az bir ay sürecektir. Doğrudan veya kurye yoluyla vergi alınabilir.

Stokta ve yepyeni, eşdeğer özelliklere sahip daha ucuz bir ürün elde etmeyi başardınız mı? Bize bildirin, biz de size şapkamızı verelim

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*