John Lewis Online: Bahçe mobilyaları, TV'ler, dondurucular, kondisyon bisikletleri ve daha fazlasında indirimler

155 yılda ilk kez, John Lewis & Partners koronavirüse karşı koruma sağlamak için bugün 50 mağazasını son önlemleriyle kapattı. Ancak bu, evde aklı başında kalmak için ihtiyacınız olan mallara elinizi koyamayacağınız anlamına gelmez.

John Lewis çevrimiçi ucuz TV, ev egzersiz ekipmanları, ev aletleri, dizüstü bilgisayarlar ve ofis malzemeleri puan isteyenler için birçok fırsat var. Ayrıca, 50 £ üzerindeki siparişlerde ücretsiz teslimat yapabilir veya çok çeşitli ürün ve gadget'larda 6,95 £ karşılığında ertesi gün teslimatı seçebilirsiniz.

Çocukları eğlendirmek için mücadele ediyorsanız veya kapalı mekanlarda takılı kalırken daha aktif olmak istiyorsanız, John Lewis'te çevrimiçi olarak ihtiyacınız olan her şeyi sipariş edebileceğinizi bilmekten mutluluk duyacaksınız. Ayrıca, sadece bazı mükemmel indirimler bulmakla kalmaz, aynı zamanda John Lewis de tüm TV'lerde beş yıl garanti de dahil olmak üzere çok çeşitli ürünler için muhteşem garantiler sunar.

En iyi John Lewis indirimlerimizi aşağıda topladık, ancak John Lewis'in tüm çevrimiçi ürün yelpazesi de.

John Lewis bugün açık mı?

John Lewis'in cadde mağazaları 23 Mart Pazartesi günü açık, ancak bu akşam kapanacaklar. Kapılar kilitlenmeden önce eşyalarınızı acele etmek ve sabitlemek cazip gelse de, kesinlikle yapmamanızı öneririz. Bunun yerine John Lewis'te çevrimiçi alışveriş yapmak sizi güvenli ve sağlıklı tutacak ve çok daha uygun. Ayrıca, ertesi gün teslimatı, ilk etapta orada seyahat etmenize mal olabileceği miktarla alabilirsiniz.

Bugünün en iyi online John Lewis fırsatları

Bahçe

John Lewis bahçe mobilyaları fiyatları

John Lewis toz boyalı alüminyum ayaklı ekici, siyah | £ 40 John Lewis şirketinde £ 20
John Lewis, bu toz kaplı ekicinin fiyatını minimalist bir tasarımla yarıya indirdi. Şu anda bu yeşil başparmağı geliştirmek için biraz zaman harcamak istiyorsanız veya bahar için bahçeyi süslemek istiyorsanız mükemmeldir.
Fırsatı Görüntüle

John Lewis Dante ahşap görünümlü üst bahçe bistro masası, doğal | £ 209 John Lewis şirketinde 104 £
Bu hassas bistro masası sadece 100 £ 'dan fazla azaltmakla kalmaz, aynı zamanda yeni bahçe mobilyalarınızda ekstra huzur için bir yıllık garanti de alabilirsiniz.
Fırsatı Görüntüle

Kärcher K5 Full Control Plus basınçlı yıkama | John Lewis'te £ 259 (nakit iadesinden sonra)
John Lewis'teki Kärcher K5 Full Control Plus basınçlı yıkama makinesinde £ 20 nakit iade talep edin. 3'ü 1 arada çoklu püskürtme borusu ve dokunmatik kontroller ile 8 metrelik yüksek basınçlı hortumdan bolca erişebilirsiniz.
Fırsatı Görüntüle

Ev

John Lewis dondurucu fiyatları

Liebherr GP1213 bağımsız tezgahaltı dondurucu | John Lewis şirketinde £ 329
Şu anda John Lewis'te 329 £ karşılığında bu 55cm genişliğinde bağımsız dondurucuyu kapın ve eski ünitenizi ücretsiz olarak geri dönüştüreceksiniz. Bu dondurucu, bu kullanışlı satın almayı haklı çıkarmak için yeterince küçük bir fiyat etiketi ile ekstra alan yapmak için mükemmeldir.
Fırsatı Görüntüle

Siemens GU15DA50GB entegre dondurucu | John Lewis şirketinde £ 499
Kalıcı bir dondurucu yükseltmesi arıyorsanız, bu entegre Siemens dondurucuyu alın, çünkü mutfağınızdaki mevcut bir dolaba veya dolaba kolayca kurabilirsiniz. A + enerji oranı, hızlı dondurma ve 98L kapasite ile Siemens modelini almak için birçok neden var.

Fırsatı Görüntüle

John Lewis TV fırsatları

Hisense 4K TV'ler John Lewis şirketinde £ 299
Bu ucuz 4K TV'ler, alıştığımız standart HD ekranlardan bir adım önde. Tüm eğlencelerinizin parlamasını istiyorsanız, ancak bankayı kırmak istemiyorsanız, 43 inçlik modeli bulacaksınız 299 £ için kullanılabilir, 50 inç ekran £ 349'a kadarve şu anda 65 inçlik sürüm 449 £ fiyat etiketi tutar. Bu, her model için £ 50 tasarruf sağlar ve ayrıca beş yıllık bir garanti de alabilirsiniz.
Fırsatı Görüntüle

Samsung The Frame QLED TV'lerde 300 £ tasarruf edin | John Lewis'ten £ 799'dan başlayan fiyatlar
Samsung The Frame TV, muhteşem Sanat Modu özelliği ile arka plana uyum sağlama kapasitesine sahip eşsiz bir ekran sunuyor. Bir dizi ekstra özelliğe sahip çarpıcı QLED resmi sunan bu mükemmel televizyonlarda 300 £ 'a kadar tasarruf edebilirsiniz. 43 inçlik modeli bulacaksınız 799 £ için kullanılabilir ücretsiz çerçeveli 49 inç 999 £ için gidiyorve 65 inçlik devasa sürüm £ 1,449 şu anda.

LG B9PLA OLED 4K UHD HDR TV | £ 1299 John Lewis'de 1.099 £
John Lewis'teki LG B9 OLED TV'yi alın ve şu anda 200 £ tasarruf edebilirsiniz. Bu, göz atma netliği, süper şarjlı görüntü lüks işleme ve daha az fiyata muhteşem renk derinliği anlamına gelir. Ayrıca, bu model için beş yıllık bir garanti bile alabilirsiniz.
Fırsatı Görüntüle

Fitness

John Lewis Kondisyon Bisikletleri

ProForm Smart Power 10.0 stüdyo bisikleti | John Lewis şirketinde £ 899.99
Sadece 22 direnç seviyesine ve sağlam, dayanıklı bir yapıya sahip akıllı bir egzersiz bisikleti almakla kalmaz, aynı zamanda bir yıllık iFit Coach egzersiz programına ücretsiz olarak abone olursunuz.
Fırsatı Görüntüle

Konsolu ile Life Fitness Yaşam Döngüsü C3 dik egzersiz bisikleti | John Lewis şirketinde £ 1.395
Life Fitness egzersiz bisikleti, egzersizinizi yönetmenize yardımcı olacak harika bir Go egzersiz konsolu ile birlikte gelir. Yerleşik 13 spor programı ve kontak kalp atış hızı sensörleri ile bu, iç mekanda egzersiz için mükemmel olan yüksek kaliteli kendi kendine çalışan bir makinedir.
Fırsatı Görüntüle

John Lewis Yoga Paspasları

M Life Eco Luxury 6mm yoga minderi, gül / siyah | John Lewis şirketinde £ 48
Bu yumuşak peluş yoga minderi şu anda John Lewis'te 50 sterlin altında. Dayanıklı ve çevre dostu bir mattır.
Fırsatı Görüntüle

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*