Kablosuz Dyson Absolute vakum 150 $ fiyat indirimi alıyor

İç mekanda sıkışıp bahar temizliği yapıyorsanız ve yeni bir elektrikli süpürge için pazardaysanız, doğru yere geldiniz. En üst düzey vakumlar için bilinen bir marka olan Dyson, en popüler modellerinin bazılarında fiyatı düşürdü.

Dyson'ın vakum satışı, indirimli kablosuz akülü Dyson V10 Absolute'u içeriyor 399,99 $ 'a kadar. Bu 150 dolarlık bir indirim ve güçlü vakum için bulduğumuz en iyi fiyat. Hava temizleyicileri ile ilgileniyorsanız, Dyson Pure Cool Link'i de alabilirsiniz. satılık 399,99 $.

Dyson V10 Absolute, hem halı hem de parke zeminleri derinlemesine temizleyebilmeniz için doğrudan tahrikli bir temizleyici kafası ve yumuşak bir silindir temizleyici kafasına sahiptir. Dyson, toz, kir ve mikroskobik parçacıklar için güçlü emiş sağlayan V10 dijital motorla güçlendirilmiştir. Kablosuz vakum, el tipi bir vakuma kolayca dönüşebilir ve 60 dakikaya kadar solmayan bir güç sunar. Absolute ayrıca bir aralık temizleme aracı, mini yumuşak toz fırçası ve mini motorlu araç gibi hızlı çıkarılabilen öğelerle birlikte gelir.

Aşağıdaki Dyson alışverişlerini yapın ve unutmayın, bunlar sınırlı süreli tekliflerdir, bu yüzden çok geç olmadan şimdi yararlanmalısınız.

Dyson fırsatları:

Dyson Cyclone V10 Mutlak vakum: $ 549.99 Dyson'da $ 399.99
Satılık güçlü Dyson Cyclone V10 Mutlak vakum 399,99 $ alın. Akülü vakum halılarda ve sert ahşap zeminlerde çalışır ve 40 dakikaya kadar solmaz çalışma süresi sağlar.
Fırsatı Görüntüle

Dyson Pure Cool Link kulesi: $ 499,99 Dyson'da 299,99 ABD doları
Sınırlı bir süre için Dyson Pure Cool Link kulesinde% 50 indirim kazanabilirsiniz. Dyson hava temizleyici, polen, bakteri ve evcil hayvan kepeği de dahil olmak üzere her açıdan ultra ince parçacıkları yakalar ve uyumlu uygulama ile telefonunuzdan kontrol edilebilir.
Fırsatı Görüntüle

Diğer Dyson vakum satışlarını satın almak istiyorsanız, bkz. En iyi Dyson fırsatları ve teklifleri şu anda mevcut olan.

Robot vakumları ile ilgileniyor musunuz? Biz de var en iyi robot elektrikli süpürge satış ve fırsatlar.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*