Kaspersky virüsten koruma anlaşmasına kaydolduğunuzda% 50'ye kadar tasarruf edin

Çok açık nedenlerle, dünyadaki insanlar cihazlarına giderek daha fazla zaman harcıyorlar. Bunun doğal sonucu, siber suçlular ve dolandırıcıların güvenli olmayan ev bağlantılarından yararlanmaya çalıştıklarından, bu bizi bilgisayar korsanlarına ve kötü amaçlı yazılımlara karşı daha savunmasız hale getirmesidir.

Cihazlarınızı korumanın hızlı ve hızlı bir yolu vardır. en iyi antivirüs yazılımı Kaspersky'den programlar.

Sıkı, derinlemesine güvenlik yazılımı testimizden sonra, Kaspersky antivirüs dünyanın üçüncü en iyi antivirüsünün ilk üçünde.

En iyi haber? Sağlayıcı şu anda üç antivirüs paketinde% 50'ye varan indirime sahip.

Yani en temel paketi arıyorsanız, Üç cihazı korumanıza izin veren ve şimdi yılda sadece 29,99 ABD doları olan Kaspersky Anti-Virus ya da en kapsamlı planı arıyorsanız, Beş cihazı koruyan Kaspersky Total Security ve ÜCRETSİZ gelir VPN, bu sağlayıcı sizi sıraladı!

Ve eğer bu iki plan arasında bir orta yol arıyorsanız, Kaspersky Internet Security, tüm yıl boyunca sadece 39,99 ABD doları, sizin için ideal olabilir.

Hala emin değil misiniz? Bu Kaspersky fırsatını tam olarak okumak için kaydırmaya devam edin. Unutmayın, bu indirim ile etkili bir şekilde çevrimiçi güvenlik için ayda 3 $ / 2 £ kadar az bir ödeme yapabilirsiniz – bu para için mükemmel bir değerdir.

Bu harika antivirüs fırsatlarına göz atın:

Kaspersky'yi neden seviyoruz

Kaspersky'yi neden bu kadar üst sıralarda tuttuğumuz hakkında devam edebiliriz, ancak tüm nedenler müşteri için eşit öneme sahiptir.

Sağlayıcı doğru ve güvenilir bir korumaya sahiptir, kullanımı çok basit ve kolaydır, böylece bir antivirüs gazisi olmanıza gerek yoktur ve kötü amaçlı yazılımlardan zarar gören dosyaları kurtarabilir. Ayrıca bu indirim ile Kaspersky'nin planları para için mükemmel bir değerdir ve kolayca etrafındaki en iyi antivirüs fırsatlarından biri haline gelir.

  • Daha fazla güvenlik mi istiyorsunuz? Sonra bizim en iyi VPN kılavuz

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*