Klavyenizi temizleme

Nasıl temizleyeceğinizi tuş takımı yeni, parlak bir dizüstü bilgisayar veya yeni bir çevre birimi satın aldığınızda aklınızdaki son şey olabilir. Ancak, her PC kullanıcısı kir ve kirin fazla mesaiyi birikebileceğini bilir ve sonunda kaçınılmaz olanla yüzleşirsiniz.

Klavyelerle daha da karmaşık. Bunu nasıl yapacağınızı henüz bilmiyorsanız, klavyenizi tüm hareketli ve elektrikli parçalarıyla nasıl düzgün bir şekilde temizleyeceğinizi içgüdüsel olarak bilmek zor olabilir – bahsetmiyorum, köşeleri ve çatlakları. Bu sadece basit bir ovma ve silme işi değildir. Ayrıca dikkatli olmalısınız, böylece cihazınızda geri dönüşü olmayan hasara neden olmazsınız. Kir ve sebum lekelerinin sürtünmesi şaşırtıcı derecede zordur.

Bu nedenle, size birkaç yararlı ipucu içeren bir el vereceğimizi düşündük. İster klavyenizi temizlemenin farklı yollarını, ister normal günlük bakımı ister uygun bir derin temizliği yapın. Bu şekilde, ne tür bir karışıklık olursa olsun, klavyenizi nasıl temizleyeceğinizi bileceksiniz.

(Resim kredisi: Toz Giderme)

Kalıntıların giderilmesi

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*