Kodlamaya gerek yok: Bu harika teknoloji işlerinden birini almak için geliştirici olmanıza gerek yok

Proje Yönetimi Enstitüsü, önümüzdeki beş yıl içinde 22 milyon yeni proje yönetimi işi olacağını ve teknik yazarlara olan ihtiyacın da arttığını tahmin ediyor.

<a href = "https://www.techrepublic.com/a/hub/i/r/2013/07/24/92770d9e-ea3b-4f9b-978f-8a4e6e5d4379/resize/770x/bfbd2924841a827491bb9a2686081bb684Stock_0000 = "_ blank" data-component = "modalEnlargeImage" data-headline = "

"data-credit =" ">Kulaklık ile bilgisayarın önünde çalışan iş adamları

Geliştiricilere ve bulut yöneticilerine her zaman ihtiyaç olsa da, kuruluşların yeni ürünler geliştirmek ve bunları zamanında teslim etmek için çok yönlü bir teknoloji ekibine ihtiyacı vardır. Teknoloji ekiplerinin dokümantasyon yazabilen, yeni işe alımlar bulabilen ve dijital dönüşümü devam ettirebilen iş arkadaşlarına ihtiyacı var. Şirketlerin projeleri yolunda ilerletebilecek ve teknik liderlerin iş ortaklarıyla işbirliği yaptığından emin olabilecek proje yöneticilerine ihtiyaçları var. Tüm bu yeni ürünlerin nasıl çalıştığını açıklamaya da ihtiyaç var. Bu, teknik yazarlara olan ihtiyacın artmasına neden oluyor. Kadroda bir endüstri analistine sahip olmak, en son trendlerin ve rekabetin önünde kalmanın iyi bir yoludur. Bir teknik işe alan kişi herhangi bir kod yazmayabilir, ancak bu kişi, bir şirketin ürünlerini ve hizmetlerini oluşturacak tüm ekibi bir araya getirmenin anahtarıdır.

TechRepublic Premium'un bu işe alma kitleri koleksiyonu, kapsamlı bir teknoloji ekibi oluşturmayı kolaylaştırır.

Bir projenin nihai hedefini ve oraya ulaşmanın başarılı yolunu görmek için uzmanlığa sahip bir kişiyi işe almak ve nihayetinde işe almak, kapsamlı bir eylem planı gerektirir. Bu işe alma kiti, en iyi adayınızın bu önemli rolde başarılı olmak için doğru becerilere sahip olduğundan emin olmak için iş tanımından mülakat sorularına kadar her şeyi kapsar.

TechRepublic Premium

Bir teknik işveren, BT profesyonellerinden uygulama geliştiricilerine ve bulut mühendislerine kadar tüm teknoloji ekibini oluşturmaktan sorumludur. Bu kişi tam zamanlı, sözleşmeli ve geçici işçileri nasıl işe alacağını anlamalı ve çeşitli profesyonellerle uzun vadeli iş ilişkileri kurmak için ağ kurma becerilerine sahip olmalıdır. Bu kişiyi belirlemek ve işe almak için ihtiyacınız olan her şeyi bu işe alma kitinde bulacaksınız.

TechRepublic Premium

Çalışma İstatistikleri Bürosu'na göre, karmaşık konuları açıklayabilen insanlara olan talep önümüzdeki on yılda% 7 artacak. Bu büyüme oranı, bilimsel ve teknik ürünlerin sürekli büyümesi nedeniyle tüm meslekler için ortalamadan daha hızlıdır. Bu işe alma kiti, teknik yazarın önemli rolü için doğru kişiyi bulmayı kolaylaştıracaktır.

TechRepublic Premium

Değişmeyen tek şey değişimdir ve işletmelerin dijital dönüşümün hızına ayak uydurmak için her zamankinden daha çevik olması gerekir. Yapay zeka ve nesnelerin interneti kurulumları ve uç bilgi işlem, artan sayıda ürün ve hizmeti güçlendirdiğinden, en son teknolojik gelişmelere ayak uydurmak çok önemlidir. Bu işe alma kiti, eğilimleri belirleyebilecek ve paydaşlara pazar içgörülerini iletebilecek bir analist tutmanıza yardımcı olacaktır.

TechRepublic Premium

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*