Koronavirüs salgını sırasında sanal yüz zamanı için en iyi 6 yakınlaştırma oyunu

İşgücü salgını sırasında çevrimiçi değiştiğinden, video konferans araçları dijital ofisin önemli bir parçasıdır, ancak bu platformlar oyun oynamak için de mükemmeldir.

<a href = "https://tr3.cbsistatic.com/hub/i/r/2020/04/01/eaef28a4-f4aa-4f50-9c16-1488848774cb/resize/770x/2d919adadc229c320d720dc1ad00836a/istock-65j65.6059" = "_ boş" data-component = "modalEnlargeImage" data-headline = "

"data-credit =" Resim: Vesivus, Getty Images / iStockphoto "rel =" noopener noreferrer nofollow ">Bingo topu yeni bir bingo kartı

Resim: Vesivus, Getty Images / iStockphoto

Şehirler yayılmayı yavaşlatmak için proaktif önlemler almaya devam ettikçe coronavirüs daha fazla Amerikalı uzaktan çalışıyor. Sonuç olarak, sevmek ve on milyonlarca Amerikalı için yeni telekomünikasyon iş gününün normal bir parçası haline geldi. Ancak, bu video konferans araçları hiçbir şekilde ev ofisi için tasarlanmamıştır. Görünüşe göre, bu video konferans araçları arkadaşlarınızla ve aile üyelerinizle sanal oyun oynamak için de idealdir.

GÖRMEK: Coronavirus: Her işletmenin ihtiyaç duyduğu kritik BT politikaları ve araçları (TechRepublic Premium)

Neyse ki, bazı oyunlar kesinlikle dijital manzaraya diğerlerinden daha kolay tercüme edilmesine rağmen, haberlerde bir mola vermek ve evde tecritin saf monotonluğunu kırmak için Zoom üzerinde oynamak için sayısız oyun var. (Ne yazık ki, Catan'ın Yerleşimcilerinin tozunu almak için beklemek en iyisi olabilir.) Aşağıda, pandemi sırasında normalliğin biraz benzemesine yardımcı olmak için Zoom üzerinde oynamak için en iyi oyunlardan bazılarını listeledik.

yakınlaştırma

Bingo şu anda en popüler video konferans oyunlarından biridir. Çünkü oyun sanal ortama iyi geçiyor ve hem küçük hem de büyük gruplara elverişli. İçin yeterince kolay evde bingo kartı yap ortak ev eşyaları ile, ancak bingo kartları Amazon'da mevcut bu kadar eğimli olanlar için. Şaşırtıcı miktarda çevrimiçi var bingo sayı üreteçleri süreci kolaylaştırmaya yardımcı olmak için ve bu uygulamalardan bazıları karışıklığı en aza indirgemek için zaten çağrılan numaraların bir özetini sağlar.

Yahtzee!

Klasik zar-haddeleme oyunu, basitliği nedeniyle Zoom için mükemmeldir, ancak elbette oynamak için beş zar gerekir. Yahtzee anında almak çok kolay ve her yaş için, özellikle karma yaşları olan büyük aileler için muazzam bir seçenek. orijinal puan kartı puanlama için oldukça basittir ve basitleştirilmiş bir versiyonun oluşturulması sadece birkaç dakika alır.

Satranç yüzyıllardır tercih edilen uzun mesafe oyunudur. Dün günlerde satranç, birçok arkadaşın posta yoluyla oynadığı popüler bir oyundu, her yazışmada yer alan bireysel bir hamle ile harfleri yazdı, oyun aylar boyunca yavaşça oynuyordu.
Neyse ki, Zoom gibi modern araçlarla bireyler gerçek zamanlı olarak oynayabilir ve sosyalleşebilir. Satranç, diğer klasik masa oyunlarına kıyasla Zoom'a oldukça iyi tercüme eder ve çevrimiçi için birçok seçenek vardır kafa kafaya satranç oyunu.

Scattergories

Scattergories, bu listedeki diğer seçenekler kadar iyi bilinmemektedir, ancak bu çok oyunculu oyun, bazı oyun çevrelerinde bir kült klasiğidir. Oynanış, bir dizi genel ipucu ve kategoriyle bir şablon sayfasının etrafında döner. Oyuncular, verilen ipuçlarına her cevabı başlatmak için önceden seçilmiş bir harf kullanmalıdır (bu harf her turda değişir). Bir zamanlayıcı karıştırmak için biraz basınç ekler. Zoom üzerinden çevrimiçi Scattergories ile mücadele gelince, insanlar birkaç seçenek var.

Swellgarfo aslında bir soru şablonu, yerleşik bir zamanlayıcı ve önyükleme için rastgele bir sayı üreteci ile sağlam bir sahte Scattergories deneyimi sunar. Bir oyuncunun Swellgarfo ekranını diğer oyuncularla paylaşması ve herkesin cevaplarını karalama kağıdına kaydetmesi gerekir. Alternatif olarak, orijinal oyun kartı listeleri çevrimiçi olarak erişilebilir durumdadır ve kişiler cevaplarını karalama kağıdına not edebilirler. Ancak, bu süper DIY yaklaşımı, rastgele harf üreteci ve dijital bir kronometre. Scattergories meraklıları için, YouTube'da orijinal zamanlayıcı sesi daha otantik bir deneyim için.

Sessiz sinema!

Charades, oyun gecelerine biraz enerji eklemek isteyenler için bu listedeki daha canlı seçeneklerden biridir. Charades'te, bir oyuncu bir kart çeker, sonra bu ipucunu pandomim eder ve takım arkadaşları gizemli kelimeyi tahmin etmeye çalışır. Her doğru tahmin bir puan alır ve bu puanlar önceden belirlenmiş sayıda turdan sonra hesaplanır. Ücretsiz bir Charades uygulaması var Uygulama mağazası ve Google Oyun yardımcı olmakla birlikte, her ekip üyesinin kronometre ve kelime üreteci açık oynatma sırasında ayrı bir sekmede.

Pictionary

Pictionary oynamak geleneksel oyun tahtası olmadan biraz zor olabilir, ancak genel deneyimi yükseltmek için birkaç dijital kesmek var. Bununla birlikte, çok fazla sorun olmadan geleneksel oyundan vazgeçmek mümkündür. İlk olarak, ekiplerin geleneksel Pictionary tahtasından geçmek yerine bir puan hedefi belirlemeleri gerekecektir. Zoom, gerçek zamanlı çizimlerin paylaşılmasına yardımcı olacak kullanışlı bir beyaz tahta özelliğine sahiptir. Oyuncular ayrıca bir kronometre ve bir kelime üreteci oyun boyunca yol boyunca yardımcı olmak için.

Teknik ipuçları

Unutmayın, insanların oyuna yardımcı olmak için konferans kurulumlarına ekleyebilecekleri birkaç teknolojik dokunuş vardır. Bağlı bir Bluetooth hoparlör, iletişim açısından daha ağır oyunlar sırasında desibelleri aramaya yardımcı olabilir ve daha büyük, uyumlu bir TV ekranına döküm / bağlanma, işleri biraz daha az sıkışık hissettirebilir.

Ayrıca bakınız

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*