Koşu bandı, bisiklet, ağırlık ve daha fazlası için fırsatlar ile evdeki spor salonunuzu oluşturun

Koronavirüs salgını tüm dünyadaki insanları etkiliyor ve sonuç olarak spor salonları ve egzersiz stüdyoları güvenlik endişeleri arasında kapılarını kapatıyor. Formda kalmaktan endişe ediyorsanız, evde bir spor salonu inşa etmek müthiş bir çözüm olabilir.

Neyse ki, Amazon ve Walmart gibi birçok üst düzey perakendeci koşu bandı, bisiklet, ağırlık, yoga matı ve daha fazlası gibi çeşitli egzersiz ekipmanlarını indiriyor.

Ev jimnastiği fırsatlarımızdaki en iyi ürünlerimiz, Echelon Connect Egzersiz Bisikleti gibi sabit bisikletlerde indirimler içeriyor Satılık 499 $ ve Schwinn Dik Bisiklet Serisi satılık 349,99 $. Küçük alanlar için mükemmel olan Amazon, OppsDecor Katlanır Koşu Bandına sahiptir satılık 259,99 $ ve bir 209 $ fiyat indirimi Schwinn 810 Koşu Bandında. Ayrıca, bir dizi dumbell gibi egzersiz aksesuarlarında pazarlık bulabilirsiniz. sadece 14,28 $ satılık ve Yaşam Enerjisi yoga matı Satılık 29.98 $.

Aşağıdaki evde egzersiz ekipmanlarında daha fazla alışveriş yapın ve unutmayın, bu indirimler sınırlı süreli tekliflerdir, bu yüzden çok geç olmadan şimdi yararlanmalısınız.

Evde spor salonu en iyi fırsatlar:

Spri Dumbbells Deluxe El Ağırlıkları: $ 28.41 Amazon'da $ 14.28
Amazon'daki Spri halterlerinde% 50 tasarruf edin. Vinil kaplı el ağırlıkları 14 boyutta mevcuttur ve birkaç farklı renk seçeneğine sahiptir.
Fırsatı Görüntüle

Yaşam Enerjisi EkoSmart Cork Yoga Minderi: $ 49.99 Walmart şirketinde 29.98 $
Walmart'ta 29.98 $ fiyatla Life Energy Yoga Mat'ı satın alın. 5mm yoga matı, mükemmel miktarda yastık için kalın Cork TPE malzemeden yapılmıştır ve uygun bir kayışla birlikte gelir.
Fırsatı Görüntüle

Weider Ultimate Body Works Yedek kulübesi: 199 $ Walmart şirketinde 149 $
Weider Ultimate Body Works Bankında 50 $ fiyat indirimi yapın. Çok yönlü tezgah, egzersiz hedeflerinize, vücut büyüklüğünüze ve mevcut güç seviyenize uyacak şekilde istediğiniz konuma ayarlanan tekerlekli eğimli bir platforma sahiptir.
Fırsatı Görüntüle

Ev için OppsDecor Katlanır Koşu Bandı: $ 279.99 Amazon'da $ 259.99
Kompakt alanlar için mükemmeldir, sınırlı süreli kupon uyguladığınızda OppsDecor Katlanır Koşu Bandında 20 $ tasarruf edin. Katlanması ve saklanması kolay olan koşu bandı, zaman, hız, mesafe, kalori, kalp atış hızı, vücut yağı içerir ve bir iPad / cep telefonu tutucusuna sahiptir.
Fırsatı Görüntüle

Nautilus Dik Bisiklet Serisi: $ 449 Amazon'da $ 314.99
Bugün sadece Amazon'da Nautilus Dik Bisiklet Serisi'nde 134 $ tasarruf edin. Kırtasiye bisikleti, kullanıcıların popüler uygulama tabanlı izleme araçlarıyla ilerlemeyi ayarlayabilmeleri, izleyebilmeleri ve izleyebilmeleri için Bluetooth bağlantısına sahiptir.
Fırsatı Görüntüle

Schwinn Dik Bisiklet Serisi: 499 $ Amazon şirketinde 349.99 $
Bugün Amazon'daki Schwinn Dik Bisiklet Serisinde sadece 150 $ tasarruf edebilirsiniz. Sabit bisiklet, 29 egzersiz programına sahip arkadan aydınlatmalı bir DualTrack LCD ekrana sahiptir, böylece ilerlemenizi ve sizi serinletmek için ayarlanabilir 3 hızlı bir fan izleyebilirsiniz.
Fırsatı Görüntüle

Bowflex Home Gym Serisi: $ 699 Amazon'da $ 489.99
Bugün sadece Amazon'da 489,99 $ karşılığında Bowflex Home Gym Serisini alabilirsiniz. Ev jimnastiği, tam vücut egzersizi için 60 artı egzersize sahiptir ve yedi ücretsiz eğitmen tarafından inşa edilmiş egzersiz rejimlerini içerir.
Fırsatı Görüntüle

Schwinn 810 Koşu Bandı: $ 699,99 Amazon'da $ 489.99
Bugün sadece Schwinn 810 Koşu Bandını Amazon'da 489.99 dolara satılıyor. Uygun fiyatlı koşu bandı 16 farklı programa sahiptir ve kolay saklama için katlama teknolojisi içerir.
Fırsatı Görüntüle

Echelon Connect Sport Kapalı Bisiklet Egzersiz Bisikleti: 599 $ Walmart şirketinde 499 $
Walmart'ta 499 dolara satışa sunulan Echelon kapalı bisiklet bisikletiyle evde bisiklet dersi alın. Egzersiz bisikleti, tüm fitness seviyelerinden ve müzik türlerinden 1.600'den fazla bisiklet dersi arasından seçim yapmanızı sağlayan uyumlu bir uygulama ile birlikte gelir.
Fırsatı Görüntüle

Üst toplantımızı da görebilirsiniz evden çalışma.

Yemeğinizle birlikte bir filme mi ihtiyacınız var? Listemizi görebilirsiniz. en iyi Netflix filmleri: Mart 2020'de izlemeniz gereken 21 muhteşem film ve en iyi Netflix belgeselleri.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*