Koşu bandı, kapalı bisiklet bisikletleri, ağırlıklar ve diğer konularla ilgili evde egzersiz yapın

Koronavirüs salgını tüm dünyadaki insanları etkiliyor ve sonuç olarak spor salonları ve egzersiz stüdyoları güvenlik endişeleri arasında kapılarını kapatıyor. Formda kalmaktan endişe ediyorsanız, bir ev spor salonunda inşa etmek ve evden egzersiz yapmak geçici bir çözüm olabilir.

Neyse ki, Amazon, Walmart ve Best Buy gibi birkaç üst düzey perakendeci koşu bandı, kapalı bisiklet bisikletleri, ağırlıklar, yoga paspasları ve daha fazlasını içeren bir dizi egzersiz ekipmanını indiriyor.

En iyi ev egzersiz fırsatlarımız arasında NordicTrack GX 4.7 gibi sabit bisikletlerde indirimler bulunmaktadır Satılık 379 $ ve Schwinn Dik Bisiklet Serisi 199.99 dolara satışta. Küçük alanlar için mükemmel olan Amazon, OppsDecor Katlanır Koşu Bandına sahiptir satılık 259,99 $ ve bir 49 $ fiyat indirimi XTERRA Fitness TR150 Katlanır Koşu Bandı üzerinde. Ayrıca, bir dizi dumbell gibi egzersiz aksesuarlarında pazarlık bulabilirsiniz. sadece 25,18 $ satılık ve Yaşam Enerjisi yoga matı Satılık 29.98 $.

Aşağıdaki evde egzersiz ekipmanlarında daha fazla alışveriş yapın ve unutmayın, bu indirimler sınırlı süreli tekliflerdir, bu yüzden çok geç olmadan şimdi yararlanmalısınız.

En iyi ev egzersiz fırsatları:

Ağırlık ve kuvvet antrenmanı

GoFit Power Loops Direnç Bantları: Best Buy'da 14,95 $
Best Buy'da yalnızca 14,95 $ fiyatla satışa sunulan GoFit Power Loops egzersiz bantlarıyla tam vücut egzersizi yapın. Çok yönlü esneme döngüleri üç farklı direnç seviyesine sahiptir ve düşük etkili egzersizler, esneme ve hareketlilik, direnç ve daha fazlası için mükemmeldir.
Fırsatı Görüntüle

Spri Dumbbells Deluxe El Ağırlıkları: $ 28.98 Amazon'da $ 25.18
Amazon'daki Spri halterlerinde% 50 tasarruf edin. Vinil kaplı el ağırlıkları 14 boyutta mevcuttur ve birkaç farklı renk seçeneğine sahiptir.
Fırsatı Görüntüle

Garren Fitness Maximiza Çekme Çubuğu: 55 $ Amazon şirketinde 38.98 $
Evde vücut geliştirme için mükemmel olan Garren Fitness çekme çubuğunu Amazon'da 38,98 dolara satışa çıkarın. Güvenli ve güvenli çekme çubuğu 2 set ağır hizmet ve 1 set orta hizmet kapı montajı ile birlikte gelir ve ekstra konfor için kaymaz ekstra uzun köpük tutamaklara sahiptir.
Fırsatı Görüntüle

XPRT spor 50 lb. Vinil Kettlebell Seti: $ 59.99 Walmart şirketinde 49.99 $
Walmart'ta XPRT fitness Vinil Kettlebell Setini 49.99 dolara satışa çıkarın. Vinil kaplı set, size istediğiniz tam efekti vermek için değişen ağırlıklarda dört çan ile birlikte gelir.
Fırsatı Görüntüle

Weider Ultimate Body Works Yedek kulübesi: 199 $ Walmart şirketinde 149 $
Weider Ultimate Body Works Bankında 50 $ fiyat indirimi yapın. Çok yönlü tezgah, egzersiz hedeflerinize, vücut büyüklüğünüze ve mevcut güç seviyenize uyacak şekilde istediğiniz konuma ayarlanan tekerlekli eğimli bir platforma sahiptir.
Fırsatı Görüntüle

Yoga paspasları

GoFit Pilates Yoga Minderi den: $ 19.99 Amazon'da $ 14.78
BalanceFrom pilates mat, yüksek Yoğunluklu köpük malzemeden yapılmıştır ve çift taraflı kaymaz yüzeylere sahiptir ve birkaç farklı renk seçeneğiyle mevcuttur.
Fırsatı Görüntüle

Yaşam Enerjisi EkoSmart Cork Yoga Minderi: $ 49.99 Walmart şirketinde 29.98 $
Walmart'ta 29.98 $ fiyatla Life Energy Yoga Mat'ı satın alın. 5mm yoga matı, mükemmel miktarda yastık için kalın Cork TPE malzemeden yapılmıştır ve uygun bir kayışla birlikte gelir.
Fırsatı Görüntüle

Kapalı bisiklet bisikletleri

Schwinn Dik Bisiklet Serisi: 249 $ Amazon şirketinde 199.99 $
Amazon'daki Schwinn Dik Bisiklet Serisinde 50 $ tasarruf edebilirsiniz. Sabit bisiklet, hız, zaman, RPM, mesafe, kalori, sonuçlar ve kalp atış hızını izleyen ve önceden ayarlanmış yedi programa sahip arkadan aydınlatmalı bir DualTrack LCD ekrana sahiptir.
Fırsatı Görüntüle

Güneşli Sağlık ve Fitness Kapalı Döngüsü Bisiklet: Amazon'da 299 $
Eğer bir bütçe bisikleti arıyorsanız, Amazon'un Choice Sunny Health & Fitness kapalı bisiklet bisikleti harika bir seçenektir. 49 kiloluk bisiklet, 4 yönlü ayarlanabilir koltuk ve 2 yönlü ayarlanabilir gidon içerir ve direnç sistemi size gerçekçi bir deneyim sunar.
Fırsatı Görüntüle

NordicTrack GX 4.7 R Egzersiz Bisikleti: 499 $ Best Buy'da 379 $
Best Buy'da NordicTrack Egzersiz Bisikletinde 120 $ tasarruf edin. GX 4.7 R, 5 inç arkadan aydınlatmalı bir ekrana sahiptir, böylece isteğe bağlı antrenmanları tabletinizden veya telefonunuzdan kolayca aktarabilirsiniz.
Fırsatı Görüntüle

Nautilus Dik Bisiklet Serisi: $ 479,99 Amazon'da 449 $
Amazon'daki Nautilus Dik Bisiklet Serisinde 30 $ tasarruf edin. Sabit bisiklet, kullanıcıların popüler uygulama tabanlı izleme araçlarıyla ilerlemeyi ayarlayabilmeleri, izleyebilmeleri ve izleyebilmeleri için Bluetooth bağlantısına sahiptir.
Fırsatı Görüntüle

Koşu Bantları

En İyi Seçim Ürünleri Taşınabilir Katlanır Koşu Bandı: $190,99 Walmart şirketinde $ 114.99
Bütçe koşu bandı arıyorsanız, Walmart'ın bu En İyi Seçim seçeneği müthiş bir seçenektir. Katlanan koşu bandı herhangi bir elektrik prizine veya motora ihtiyaç duymaz ve bunun yerine bir volan ve 40 x 14 inç pist kullanır.
Fırsatı Görüntüle

Ev için OppsDecor Katlanır Koşu Bandı: $ 289.99 Amazon'da $ 269.99
Kompakt alanlar için mükemmeldir, sınırlı süreli kupon uyguladığınızda OppsDecor Katlanır Koşu Bandında 20 $ tasarruf edin. Katlanması ve saklanması kolay olan koşu bandı, zaman, hız, mesafe, kalori, kalp atış hızı, vücut yağı içerir ve bir iPad / cep telefonu tutucusuna sahiptir.
Fırsatı Görüntüle

XTERRA Fitness TR150 Katlanır Koşu Bandı: 399 $ Amazon'da 349 $
Amazon'da 349 $ karşılığında satılık XTERRA Fitness TR150 koşu bandını alın. Katlanır koşu bandı 12 önceden ayarlanmış programa sahiptir ve katlanır güverte tasarımı hızlı ve kullanımı kolaydır.
Fırsatı Görüntüle

ProForm 965 CT Koşu Bandı: $ 999 Best Buy'da 599 $
ProForm 965 CT Koşu Bandı, Best Buy'da 400 $ 'lık büyük bir fiyat indirimi alıyor. Koşu bandında, bir yıllık iFit üyeliğinizle çeşitli kişisel antrenörlerin akışını gerçekleştirmenizi sağlayan çok pencereli bir LED ekran bulunmaktadır.
Fırsatı Görüntüle

Üst toplantımızı da görebilirsiniz evden çalışma.

Yemeğinizle birlikte bir filme mi ihtiyacınız var? Listemizi görebilirsiniz. en iyi Netflix filmleri: Mart 2020'de izlemeniz gereken 21 muhteşem film ve en iyi Netflix belgeselleri.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*