Lebara şu anda piyasadaki en ucuz SIM fırsatlarından birini sunuyor

Bugünlerde piyasada çok sayıda gösterişli, büyük veri SIM'i var, ancak hepsinin sorunu neredeyse hiç ucuz olmadıkları. Bütçede olanlar için, gidilecek yol gibi görünen bir SIM var.

Bu plan sadece SIM dünyasında daha az bilinen bir sağlayıcı olan Lebara'dan geliyor. Ayda sadece 5 sterlin karşılığında 2 GB veri elde edersiniz. bu en ucuz plan.

Aslında, sadece rekabet biraz yakın olsa da iD Mobile, Carphone Warehouse'un kendi ağı, her ay ekstra bir ücret karşılığında aynı veri sınırını sunuyor.

Ama ucuz fiyatlandırmanın ötesinde, Lebara'nın öne çıkan özelliği nedir? Vodafone ağında piggy-back'ler, üst düzey kapsama ve hızlar sağlar, esneklik sağlayan 1 aylık haddeleme sözleşmeleri üzerinde çalışır ve bu planla İngiltere dışındaki 41 ülkeyi aramak için 100 uluslararası dakika alırsınız.

Bu fırsatla ilgili bilmeniz gereken her şeyi aşağıda listeledik. Ancak, en ucuz seçenek olsa da, veri, çağrı ve metinlerde çok düşük. Daha fazla (ve daha yüksek bir maliyetle) bir şeye ihtiyacınız varsa, en iyi kılavuzumuza bakın SIM sadece fırsatlar.

Bu ucuz SIM sadece tam olarak anlaşma:

Sadece Lebara'dan SIM planı | 1 aylık sözleşme | 2GB veri | 1000 dakika ve metinler | Ayda 5 £
İD Mobile'ı uygun fiyatlı kaidesinden alan Lebara, gerçekten ucuz bir SIM isteyenler için en iyi seçenek gibi görünüyor. Ayda sadece 5 sterlin karşılığında, 2 GB'lık sağlıklı bir veri elde edersiniz – bu fiyata alabileceğiniz en yüksek miktarda veri.
Fırsatı Görüntüle

Lebara nedir ve bu konuda öne çıkan nedir?

Lebara ucuz SIM planlarında uzmanlaşmıştır. 25GB veri işaretini aşmaz ve en iyi fiyat noktalarını 10GB'ın altındaki alanlarda bulur.

Tüm SIM'leri 1 aylık yuvarlanma planlarında çalışır ve size istediğiniz zaman ayrılma veya hangi planı değiştirdiğiniz konusunda esneklik sağlar.

Bununla birlikte, Lebara domuzcukları Vodafone ağından koparır, böylece güvenilir ve hızlı hızlar elde edersiniz.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*