Lenovo Legion oyun telefonunun şarjı ve aksesuarları takıldı

oyun akıllı telefon alan artık birkaç markanın meraklı bir deneyi değil ve hızla kendi içinde gerçek bir kategori haline geliyor. Tavuk yemeklerinden bir parça almak için, Lenovo Lejyonu oyun akıllı telefon.

Legion, bugüne kadar yalnızca dizüstü bilgisayarlara ve diğer aksesuarlara odaklanan Lenovo'nun oyun koludur. Son birkaç yılda gerçek bir amiral gemisi akıllı telefonu olmadan, Qualcomm en Lenovo Legion oyun akıllı telefonunun 5G cihazı olduğunu duyurmak herkesi şaşırttı. Hala yeterli resmi bilgi olmasa da, şirket Weibo cihazın görüntüsünü bazı aksesuarlarla paylaşmak ve şarj özelliklerinden bahsetmek.

(Resim kredisi: Lenovo)

Görüntüye daha yakından bakıldığında, tuhaf bir telefon kılıfı, kablosuz kulaklıklar için küçük bir kasa, çok sayıda düğmeli iki gamepad ve analog bir çubuk gibi görünen şık bir yardımcı kılıf gösteriliyor. Merkezde, güçlü vurgular ve normalden daha düşük yerleştirilmiş iki kamera ile cihazın arkasına da bakabiliriz. Son olarak, en solda, telefonun ön tarafına veya bir çeşit ekran yuvasına bakabiliriz.

Lenovo ayrıca Legion oyun telefonunun 55W hızlı şarjı destekleyeceğini doğruladı. Pil boyutu hakkında başka bir spesifikasyondan bahsedilmemiştir. Ayrıca cihazın 5G özellikli olacağını ve Snapdragon 865 yonga seti ile güçlendirileceğini biliyoruz. Diğer Çin oyun akıllı telefonlarında olduğu gibi, LPDDR5 RAM'in yerinden ve hızlı depolama bekleriz.

Lenovo, Red Magic 5G'nin termal performansıyla alay ediyor

Lenovo, Red Magic 5G'nin termal performansıyla alay ediyor (Resim kredisi: Lenovo)

Resim ayrıca, telefonun AMOLED ekranın varlığını da doğrulayan bir ekran içi parmak izi tarayıcısına sahip olacağını gösteriyor. Amiral gemilerinin ve oyun akıllı telefonlarının mevcut mahsulünde bir temel haline gelen yüksek bir yenileme hızı ekranı için umutluyuz. Lenovo'nun Kırmızı Büyü 5G, karşılaştırılabilir özelliklere de sahip olsa iyi olur.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*