LG OLED TV, bu hafta en düşük fiyatlara indirilmiş en yeni özelliklere sahip

Bu haftaki en iyi OLED TV fırsatlarının toplanması sayesinde, yükseltme zamanı şu anda – düşündüğünüzden daha az bir şekilde kendinizi ekranın en üst noktasına taşıyın. Doğru, burada sizi yukarıdan kurtarabilecek bazı premium ekranlarımız var 700 $ / 1000 £ Herhangi bir oturma odasına sığacak ucuz bir OLED TV için.

Burada tüm fiyat noktaları için ucuz OLED TV fırsatlarımız var, ancak bu hafta ABD'de başlıyorlar sadece $ 1296.99 55 inç LG B9 modeli için. İngiltere'de iseniz, endişelenmeyin, sizi dışarıda bırakmadık, çünkü fiyatların bu LG B8 OLED TV ile başladığını görüyoruz tüm zamanların en düşük seviyesi 999 £. Gerçekten premium şeyleri bulmak için ölçeği yukarı taşımak istiyorsanız, sizi ele geçirdik – gemideki en yeni ve en güçlü özelliklere sahip en büyük ekranlardan bazılarını görmek için aşağı kaydırın. Bu ucuz OLED TV fırsatlarına sahip herkes için bir şey ekledik, bu nedenle merkezinizi mi yoksa yatak odası için bir şey mi arıyorsanız, burada bulabilirsiniz.

Bu TV'lerin en iyilerin en iyisi olduğunu söylemek güvenlidir. OLED TV'ler, görüntü benzeri normal LED modellerini görüntülemek için bir arka ışığa güvenmek yerine, her biri kendi ışıklarını yayan pikseller kullanarak elde edilen güçlü, yüksek kontrastlı görüntü kalitesi ile bilinir. LG OLED TV'ler sadece piyasada bulacağınız görsel olarak en muhteşem ekranlardan bazıları değil, aynı zamanda son zamanlarda OLED TV fırsatlarında da liderlik yapıyor.

Bu tür üst düzey ekranlar açıkça fiyat etiketlerini taşıyor, bu nedenle bu maliyetlerden biraz şaşırırsanız, sayfanın daha altında sunduğumuz QLED TV fırsatlarına göz atmak isteyebilirsiniz. Fiyatları bulacaksınız ABD'den 697,99 ABD dolarından başlayan fiyatlarla, İngiltere teklifleri ile başlangıç £ 499.

Aşağıda bazı harika LG OLED TV fırsatları var, ancak daha fazlasını izliyorsanız, en son OLED TV satışları tam burada TechRadar'da.

ABD'de OLED TV fırsatları

LG B9PUA 55 inç 4K UHD OLED TV | 1.999 $ Walmart şirketinde $ 1,296.99
Bu hafta sonu düşük bir fiyata harika bir ekran sunan bu LG B9 OLED TV fırsatı ile 700 $ tasarruf edin. LG'nin en yeni nesil a7 Akıllı İşlemcisinin yanı sıra tam Dolby Vision ve Dolby Atmos desteğini alıyorsunuz. B9, C9 modelinden çok daha ucuza geliyor ve neredeyse aynı görüntü kalitesi sunuyor. Elbette, biraz daha az güçlü bir işlemci alıyorsunuz, ancak fark sadece gerçek ekran meraklıları için farkedilecek.
Fırsatı Görüntüle

LG C9 55 inç 4K UHD HDR OLED TV | $ 1,999.99 Walmart şirketinde $ 1,496.99
LG C9, premium fiyat etiketini iyi taşıyan çok yönlü bir kaliteye sahip, piyasadaki en popüler OLED TV'lerden biridir. B9'un tüm özelliklerini yukarıda tutuyorsunuz, ancak gelişmiş ölçeklendirme ve renk için işlemcinizin yeteneklerini biraz artırıyorsunuz. Bu, mevcut OLED'lerini yükseltmek isteyenler veya doğrudan en iyi değeri istiyorsanız bir OLED TV anlaşmasıdır.

Fırsatı Görüntüle

LG C9 65 inç 4K UHD HDR OLED TV | $ 2299 Newegg'da $ 1,899
C9 modelinin görünümünü beğendiyseniz ancak daha fazla ekran gayrimenkulünden sonra iseniz, bu 65 inçlik model şu anda Newegg'de bir fiyat çalıyor. Bu, 400 dolarlık harika bir tasarrufla daha büyük sürüm için herhangi bir yerde bulduğumuz en ucuz fiyat.
Fırsatı Görüntüle

İngiltere'de OLED TV fırsatları

LG B8SLC 55 inç 4K OLED TV | £ 1485 Crampton & Moore'da £ 999
Bu B8 modeli bu hafta sonu en ucuz fiyatla geliyor. A7 akıllı bir işlemci, HDR 10 ve Dolby Vision'a sahip oluyorsunuz, hepsi bu TV'ye makul bir fiyata harika bir görüntü veriyor. En son teknolojiyi almıyorsunuz, ancak bu OLED TV fırsatları dünyasına ilk girişinizse, bu ucuz fiyatı kontrol etmek isteyebilirsiniz. PRC Direct şu anda ücretsiz bir LG SJ3 Soundbar ve seçtiğiniz iki Blu-ray'ı da £ 1079.
Fırsatı Görüntüle

LG B8SLC 55 inç 4K OLED TV | £ 1799 PRC Direct şirketinde 1.079 £
Bu fırsatla büyük bir £ 130 ücretsiz hediye alacaksınız – ücretsiz bir LG SJ3 Soundbar ve seçtiğiniz 2 Blu-Rays, fena değil diyoruz. Ayrıca, a7 akıllı işlemci, HDR 10 ve Dolby vision özellikli, hepsi bu TV'ye makul bir fiyata harika bir görüntü veren tam donanımlı bir TV alacaksınız.Fırsatı Görüntüle

LG B9PLA 65 inç 4K OLED TV | £ 2799 Currys'te 1.699 £
Currys sayesinde artık 1000 £ tasarruf edin ve kendinize nispeten makul bir fiyata lüks bir televizyon puanı. Bu tasarruf yeterli olmazsa, bir a7 akıllı işlemci, HDR 10, Dolby Vision ve Atmos ve tam akıllı asistan entegrasyonu da elde edeceksiniz – her yerde harika şeyler.

Fırsatı Görüntüle

LG C9PLA 65 inç 4K OLED TV | £ 3299 PRC Direct şirketinde 1,999 £
Mükemmel görüntü kalitesinden daha fazlasını mı istiyorsunuz? Daha büyük bir ekrana ihtiyacınız var. Bu 65 inç, güçlü bir televizyonda isteyebileceğiniz tüm premium görüntüleme özellikleri ve yükseltme ile etkileyicidir. En son OLED TV fırsatlarında 2.000 £ 'ın altında ve PRC Direct'ten beş yıllık bir garanti bulacaksınız.
Fırsatı Görüntüle

QLED TV fırsatları

Bu OLED TV fırsatları hala biraz pahalı görünüyorsa, Samsung QLED ile daha iyi şanslar bulabilirsiniz. QLED'ler, kendi ışıklarını ileten ayrı piksellere sahip olmak yerine hala LED arka ışıklara dayanır, ancak mevcut LED ekranın üzerine yerleştirilen kuantum nokta renkli panellerinde ekstra bir kalite katmanı sunarlar. Sonuç bir OLED kadar akıl almaz değil, ancak yine de standart bir 4K TV'nin rekabet avantajını sunuyor. Bu hafta sonu hem ABD'de hem de İngiltere'de bazı harika QLED TV fırsatlarını tespit ettik.

ABD'de QLED TV fırsatları

Samsung QN49Q60R 49 inç 4K UHD HDR QLED TV | $ 797 Walmart şirketinde $ 697.99
Samsung Q60 QLED TV'nin bu 49 inçlik modeli, sunulan daha üstün OLED TV fırsatlarına daha ucuz bir alternatif sunuyor. Güvenilir bir Samsung TV modelinde beklediğiniz tüm ekstra özelliklerle hala muhteşem görüntü kalitesi elde edersiniz ve bu hafta Walmart'ta 100 $ tasarruf edersiniz.
Fırsatı Görüntüle

Samsung QN55Q60R 55 inç 4K UHD HDR QLED TV | $ 1,199.99 Walmart şirketinde 897.99 $
Bu 55 inç Samsung QLED modeli, standart 4K TV'den daha yüksek görüntü kalitesine sahiptir, ancak yine de fiyat etiketini OLED premium ürününden uzak tutar. Bu 2019 versiyonudur, bu nedenle ekstra renk ayarlama ve netlik için en son kuantum işleme teknolojisini ve HDR 4x'i alırsınız.
Fırsatı Görüntüle

İngiltere'de QLED TV fırsatları

Samsung QE43Q60RATXXU 43 inç 4K UHD HDR QLED TV | £ 599 Currys şirketinde £ 499
Bu QLED TV, bu hafta Currys'te 500 sterlin altında geliyor. Bu, Samsung'un premium televizyon yelpazesi için harika bir fiyat. Bir Quantum Processor 4K ile akıllı yükseltme ile 2400 PQI ekran ve kolay gezinilebilir bir arayüzde bir dizi akıllı TV uygulaması yakalıyorsunuz.
Fırsatı Görüntüle

Samsung QLED QE55Q60RA 55 inç 4K UHD HDR QLED TV | £ 799 AO'da £ 709
Bu QLED TV anlaşmasında yalnızca £ 90 tasarruf ediyorsunuz, ancak yine de bu hafta mükemmel bir fiyata 55 inçlik mükemmel bir TV seçiyorsunuz. Biraz daha büyük bir şey arıyorsanız, ancak bankayı kırmak istemiyorsanız, bu Samsung modeli mükemmel bir uyum olabilir.
Fırsatı Görüntüle

Diğer markalara göz atmak ister misiniz? Biz her zaman göz kulak oluyoruz en iyi OLED TV fırsatları ama biraz daha ucuz bir şey arıyorsanız, 4K TV fırsatları şimdi kullanılabilir.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*