LG UltraGear 27GL850'nin oyun ihtiyaçlarınız için en iyi monitör olmasının en önemli 5 nedeni

LG son zamanlarda 27 inç UltraGear monitörü (model 27GL850) piyasaya sürdü ve IPS olmayan panel ve G-Sync teknolojisini destekleyen yüksek yenileme oranları gibi sıradan ve profesyonel oyuncular için tüm doğru kutuları işaretliyor. Yeni bir oyun monitörü arıyorsanız, LG UltraGear 27GL850'nin listenizde en üstte olmasının nedenleri aşağıda açıklanmıştır.

1) Boyut ve çözünürlük

LG UltraGear monitör, boyut ve çözünürlüğün tatlı noktasına ulaşıyor. Monitörün sıkı piksel yoğunluğu ve 1440p çözünürlüğü, 27 ”ekranın hem oyun hem de masaüstü kullanım için net görüntüler üretmesini sağlar. 1440p, grafik kartında görüntü oluşturmada fazla çalışmak zorunda olmadığından da daha kolaydır, bu nedenle maksimum kalite ayarlarında bile yüksek kare hızlarında keskin ve renkli görüntülere sahip olursunuz.

2) G-Sync desteği ile 144Hz yenileme hızı

UltraGear monitör yalnızca 144Hz yenileme hızı panelini değil, aynı zamanda AMD FreeSync ve NVIDIA G-Sync ile de uyumludur. Bunun anlamı, ekranın yırtılma belirtilerini ortadan kaldırırken, ekranın yüksek yenileme hızında tereyağlı pürüzsüz görüntüler üretebilmesidir. Bu sadece tek oyunculu oyunları daha sürükleyici yapmakla kalmaz, aynı zamanda çevrimiçi çok oyunculu oyunlarda rekabet avantajı sağlar. Hızlı ekran, herhangi bir iz veya gölgelenme sorunu yaşamadan çekimleriniz üzerinde hassas kontrol sağlar.

(Resim kredisi: LG)

3) Nano-IPS teknolojisi

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*