Little Fires Everywhere çevrimiçi nasıl izlenir: yeni şovu her yerden izleyin

Little Fires Everywhere, Celeste Ng’in aynı isimli en çok satan 2017 romanından uyarlanan sekiz bölümlü yeni Hulu Originals serisidir. Hollywood'un büyük hit oyuncuları Reese Witherspoon ve Kerry Washington'un her ikisi de gösteri için yönetici yapımcı kredileri var. Kilitleme sırasında en çok konuşulan yeni şovlardan biri olması muhtemeldir, bu yüzden dünyanın her yerinden Little Fires Everywhere'i nasıl çevrimiçi izleyeceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.

Little Fires Everywhere hile sayfası

Little Fires Everywhere, ilk olarak ABD'de prömiyer olarak belirlenen sekiz bölümlük bir dizidir Hulu'da, ilk üç bölüm 18 Mart'ta bir kerede yayınlanacak ve geri kalan beş bölüm bundan sonra haftalık olarak yayınlanacak.

1997'de Ohio'daki Shaker Heights'ın zengin Cleveland banliyösünde yer alan seri, iki farklı aileye ve çözülemez bir gizeme odaklanıyor. Kitapta olduğu gibi, gösteri kundaklama sonucu olduğundan şüphelenilen bir ev yanıyor. Ev, yüzeyde mükemmel bir hayata sahip gibi görünen üst orta sınıf bir aile olan Richardsons'a ait, Witherspoon ana karısı Elena'yı oynuyor.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*