Mart 2020 için Alexa için en iyi ucuz Amazon Echo fiyatları, fırsatları ve satışları

Alexa ses asistanı, sadece birkaç yıl içinde dünyanın dört bir yanındaki ses kontrollü akıllı hoparlörlerle eş anlamlı hale geldi. Nedenini bulmak istiyorsanız, en iyi Amazon Yankı fiyatlarına bir göz atın.

Favori Perakendecilerinizden Amazon Echo satışları veya anlaşma tanıtımları varsa, fiyat karşılaştırma teknolojimiz sayesinde bunları sizin için bulacağız ve bu sayfada en son bilgileri yayınlayacağız.

Şu anda vahşi doğada bir dizi Yankı hoparlörü ve ekranı var ve Amazon son zamanlarda geliştirilmiş sürümler ve yeni ürünlerle dizisini yeniledi. Azalan Amazon Echo Dot fırsatları, gezegendeki en uygun fiyatlı akıllı hoparlörlerden biri olduğu için tüm yıl boyunca popüler bir seçim olmaya devam ediyor, ancak sadece saf Alexa işlevselliği arıyorsanız, en iyi Echo Flex fiyatlarına da sahibiz.

Amazon Echo, Echo Studio ve daha fazlası dahil olmak üzere daha büyük sürümler için de fiyatlarımız var. Görsel bir öğe de istiyorsanız, her biri bir ekran içeren üç boyuttaki Amazon Echo Show veya başucu masası dostu Echo Spot ile kaplandık.

Amazon bu akıllı cihazları tasarlayıp üretmesine rağmen, aslında çok sayıda mağazada satılıyorlar, yani hiçbir zaman indirimden uzak değiller. Ayrıca, Amazon Alexa destekli hoparlörlerin her birinin standart fiyatını da listeleyeceğiz, böylece karşılaştırma listelerindeki en son indirimlerin ne kadar iyi olduğu hakkında daha iyi bir fikir edinebilirsiniz.

90 günlük Amazon Müzik HD'yi ÜCRETSİZ alın | BİZE | UK
Üç aylık ücretsiz premium müzik akışı hizmeti sunan bu Amazon Music HD ücretsiz deneme sürümü ile 45 $ / 45 £ 'a kadar tasarruf edebilirsiniz! Bu harika bir teklif, ancak daha sonra devam etmek istemiyorsanız iptal ettiğinizden emin olun. Bu işlem otomatik olarak 14,99 $ / 14,99 TL (Prime üyeleri için ayda 12,99 TL / 12,99 TL) oranında yenilenecektir.
Fırsatı Görüntüle

  • Amazon Music Unlimited'ı ÜCRETSİZ deneme sürümüyle deneyin: BİZE | UK | AU

ucuz Amazon Echo satış fiyatı fiyatları

(Resim kredisi: Amazon)

Amazon Echo Flex

Hoparlör boyutu: 0,6 inç | Boyutlar: 7,2 cm x 6,7 cm | Ağırlık: 150g | Hat çıkışı: 3,5 mm | Lansman fiyatı: $ 24.99 / £ 24.99

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*