Mart 2020 için en iyi Xbox One fiyatları, paketleri, satışları ve fırsatları

Walmart ve Best Buy gibi perakendecilerin en iyi değer paketlerini sunmak için en yeni Xbox One satışlarının üstünde kalıyoruz. Anlaşmayı tatlandırmak için atılan ekstra oyunlar ve aksesuarlar ile genellikle sadece konsol için bir anlaşma yerine Xbox One paketini tercih etmenin akıllıca bir yol olduğunu görüyoruz.

En iyi Xbox One paket fırsatını daha az görev bulmak için, interneti paketlerdeki ve en iyi konsol fırsatlarındaki en iyi Xbox One fiyatları için araştırdık ve sizin için burada tek bir noktada topladık. Aşağıda hem Xbox One S, Xbox One X hem de yeni çıkan Xbox One S All-Digital Edition için en düşük fiyatları bulacaksınız.

Hangi konsolun sizin için en uygun olduğuna karar veremiyor musunuz? Onlar için anlaşmaları göstermeden önce konsollar arasındaki farkları gözden geçireceğiz, bu yüzden en iyi satın alma kararını vermeye hazırsınız. İngiltere veya Avustralya'da bir Xbox One mı satın almak istiyorsunuz? O zaman bizim İngiltere sayfası veya AU sayfası.

Xbox One S All-Digital Edition Fırsatları

Microsoft Xbox One S All-Digital Edition 249 $ başlangıç ​​fiyatıyla sipariş edilebilir. Xbox One'ın bu sürümünde Blu-ray sürücüsü yoktur, bu nedenle disksiz konsol için tüm oyunların indirilmesi gerekir.

Xbox One S All-Digital Edition disksiz oyunların keyfini çıkarmanızı sağlar, böylece istediğiniz oyunları indirebilir ve anında oynayabilirsiniz. Sizinle seyahat edecek ve en son kaldığınız yerden devam edecek bir dijital oyun kütüphanesi oluşturabileceksiniz. Yeni çıkan Microsoft paketi, 1 TB Xbox One S All-Digital Edition konsolu, kablosuz bir denetleyici ve Minecraft, Forza Horizon 3 ve Sea of ​​Thieves için indirme kodlarını içerir.

All-Digital Edition'ın fiyatı Xbox One S'nin önerilen fiyatından 50 $ daha düşük olsa da, genellikle One S konsolunda aynı fiyat veya daha düşük fiyata paket fırsatlar bulabilirsiniz. Bu, çevrimiçi perakendecilerin en iyi fiyatları ile birlikte bu sayfada güncellenecek olan All-Digital Edition'da paket fırsatlar için fırsatlar olması gerektiği anlamına gelir.

Xbox One S Tümü Dijital Sürüm | 3x oyun kodları | $ 249.99 Walmart şirketinde $ 159.99
Fiziksel bir koleksiyonun zahmetini istemiyorsanız, bu All Digital Edition sizin için en iyi Black Friday Xbox One anlaşmasıdır. Ayrıca, bu pakette Minecraft ve Sea of ​​Thieves için oyun kodları alacaksınız ve bazı Fortnite DLC iyi bir ölçü için atıldı.
Fırsatı Görüntüle

Xbox One fırsatları

ucuz xbox one fiyatları ve demetleri

Xbox One S'nin zayıf tasarımı orijinal tıknaz kutusundan çok daha iyi görünüyor ve güç tuğlası emildi, bu da TV'nizin arkasındaki işleri biraz daha düzenli hale getirdi. Bununla birlikte ana çizim, özel 4K Blu-Ray'ler ve 4K Netflix içeriği için destek. Günümüzde çoğu Xbox One S modeli gelişmiş 1 TB depolama alanına sahiptir, ancak birkaç 500 GB'lık birim de sürmektedir. Sınırlı sayıda üretilen 2 TB'lık modeller şimdi tamamen kayboldu, ancak bazen şişirilmiş fiyat etiketleriyle ortaya çıkıyorlar. Aşağıdaki en ucuz Xbox One satış fiyatlarına ve ardından paketlere göz atalım.

Xbox One paketleri

1 TB Xbox One S | NBA 2K19 Paketi | 299 $ Walmart şirketinde $ 205.86
Walmart'ın bu paket anlaşmasıyla dünyadaki en iyi NBA 2K19 oyuncularına katılın. 205.86 dolara satışta, bu Xbox One S konsol paketi için gördüğümüz en iyi fiyat.
Fırsatı Görüntüle

Xbox One S | Yıldız Savaşları Jedi: Düşmüş Düzen | 299 $ Walmart şirketinde 212 $
Fiziksel oyunları destekleyen bir Xbox One S alabilirsiniz ve Star Wars Jedi: Fallen Order – 212 $ karşılığında satışta 60 $ değerinde yepyeni bir sürüm. Bu, bir ay EA Access ile birlikte gelen inanılmaz bir Xbox One anlaşmasıdır.
Fırsatı Görüntüle

1 TB Xbox One S | Battlefield V Paketi | $ 299,99 Walmart şirketinde 255 $
EA'nın popüler Battlefield serisi, artık bir paketin parçası olarak sipariş verebileceğiniz yeni bir taksitle geri döndü. İkinci Dünya Savaşı'ndaki bu yeni oyun setinin ve geniş kapasiteli konsolun lüks versiyonunu alacaksınız.
Fırsatı Görüntüle

1 TB Xbox One S | Gears 5 Paketi | $ 299,99 Walmart şirketinde 212 212.99
Xbox One S Gears 5 Paketi'ni Walmart'ta 212,99 $ fiyatla satışa çıkarın. Fantastik bir anlaşma olan 1 TB konsol paketi anlaşması, Gears of War 2, 3 ve 4'ün tam oyun indirmelerini ve bir aylık Xbox Game Pass ve Xbox Live Gold deneme sürümünü içerir.
Fırsatı Görüntüle

1 TB Xbox One S | NBA 2K20 | 299 $ Walmart şirketinde 221 $
Bu hafta Walmart'ta en yeni NBA unvanını ve yepyeni bir Xbox One S konsolunu 221 $ karşılığında alabilirsiniz. Bu teklifle ayrıca bir aylık ücretsiz Xbox Live Gold kazanırsınız.
Fırsatı Görüntüle

1 TB Xbox One S | Forza Horizon 4 LEGO Hız Şampiyonları Paketi | $ 299,99 Walmart şirketinde 249 $
Sınırlı bir süre için Xbox One S Forza Horizon 4 Lego Speed ​​Champions paketine 50 $ tasarruf edebilirsiniz. Paket, LEGO Speed ​​Champions eklentisi ile Forza Horizon 4'ün tam oyun indirmesi olan Xbox One S'yi içerir.
Fırsatı Görüntüle

Xbox One X fırsatları

Kasım 2017'de 499 $ liste fiyatıyla piyasaya sürülen HDR ve 4K donanımlı Xbox One X, Xbox One S'den çok daha pahalı. Aşağıdaki fiyatlar esas olarak konsol için tek başına. Ancak oyunları da içeren seçenekleri görmek istiyorsanız (bazen ücretsiz olarak atılırsınız), o zaman özel Xbox One X paketleri sayfa.

1 TB Xbox One X (yenilenmiş) | Newegg şirketinde $ 278.99
Bozuk bir üniteyi değiştirmek veya Project Scarlet'e kadar sizi görmek için ucuz bir Xbox One X konsolu arıyorsanız, bu yenilenmiş konsol Newegg'de iyi bir 279 $ 'a geliyor. Sadece kara kutunun kendisini alıyorsunuz, bu yüzden eski denetleyicilerinizi veya güç kablolarınızı henüz atmayın.
Fırsatı Görüntüle

Xbox One X | NBA 2K19 | $ 499,99 Amazon'da $ 279.99
Xbox One X 2K19 paketini Amazon'da 279,99 $ karşılığında satın alabilirsiniz. Bu pakette bir Xbox One X konsolu, kablosuz denetleyici, NBA 2K19'un tam oyun indirmesi, 1 aylık Xbox Game Pass denemesi ve 14 günlük Xbox Live Gold denemesi bulunmaktadır.
Fırsatı Görüntüle

Xbox One X 1 TB | Gears of War: Ultimate Edition Paketi | $ 499,99 Walmart şirketinde 299 $
Bu Gears of War: Sınırsız Sürüm Paketini Amazon'da 299 $ karşılığında satın alabilirsiniz. Bu sınırlı sayıda Gears of War konsol tasarımı değil, ancak bu pakete dahil olan tüm Gears oyununu alıyorsunuz.
Fırsatı Görüntüle

Xbox One X 1 TB | Yıldız Savaşları Jedi: Düşmüş Düzen | 499 $ Walmart şirketinde 299 $
Star Wars hayranları, Xbox One X'te Star Wars Jedi: Fallen Order ile küçük bir indirim alabilirler. Bu, satın alabileceğiniz en güçlü Xbox One parasında yepyeni, çok ünlü bir oyun, bu yüzden sizinkini çantalamak için bu anlaşmaya hızlı bir şekilde atlamanız gerekecek.
Fırsatı Görüntüle

Xbox One X beyaz sınırlı sürüm konsolu | 499 $ Amazon'da $ 379.59
Bu sınırlı sayıda üretilen Xbox One X konsolu, bu hafta Amazon'da nadir bir fiyat düşüşü yaşıyor. Bu günlerde mağaza raflarına nadiren yol açan renk varyantından 100 dolardan fazla tasarruf edebilirsiniz. Burada dahil edilmiş hiçbir oyun yok, bu yüzden buradaki koleksiyoncular için.
Fırsatı Görüntüle

Sınırlı Üretim Gears 5 Xbox One X | $ 499,99 Amazon'da 382 $
Bu, herhangi bir anlaşma avcısının dikkatini çekmek için yeterli $ 100 + fiyat düşüşü ile sınırlı sayıda konsol tasarımıdır. Yepyeni Gears 5 için bir indirme koduna ek olarak, Gears of War 1-4 için kodlar ve Xbox Game Pass ve Xbox Live Gold'a aylık ücretsiz erişim de alırsınız.
Fırsatı Görüntüle

1 TB Xbox One X | Fallout 76 Paketi | $ 499,99 Walmart şirketinde 389.99 $
Walmart şu anda 389,99 dolara Fallout 76 Paketi sunuyor. Xbox One X konsolu, kablosuz oyun kumandası ve oyunun tam oyun indirmesini içeren bu popüler pakette 100 ABD doları + indirim Fallout 76.
Fırsatı Görüntüle

Xbox Live Gold fırsatları

Xbox Live Gold üyeliğinizi tamamlamanız mı gerekiyor? Varsayılan otomatik $ 60 yenileme fiyatını ödemeyin. Ürün yelpazemize göz atın Xbox Live Gold fırsatları ciddi para biriktirmek için.

Xbox Game Pass fırsatları

Tüm dijital Xbox One S cihazlarını satın alıyorsanız veya sadece en sevdiğiniz Xbox oyunlarını aktararak raf alanından (ve paradan) tasarruf etmek istiyorsanız, bunlar Xbox Game Pass fırsatları senin için. Hem Xbox Live Gold aboneliğinizi hem de Game Pass'inizi bir Xbox Game Pass Ultimate üyeliği ile birleştirerek tasarruf edebilirsiniz.

Bunun yerine hala bir PS4 mü düşünüyorsunuz? O zaman en ucuza göz atmak isteyeceksiniz. PS4 paket fiyatları.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*