Mart 2020'de en iyi Now TV geçişi teklifleri, kutuları, akıllı çubukları ve fırsatları

En iyisini arıyorsanız Şimdi TV Teklifler (geçişle ilgili ya da değil) o zaman şansınız var, çünkü TechRadar'daki uzmanlık alanımız bu. En ucuz ve en iyi Now TV fırsatlarını bulmak için tüm teklifleri sürekli analiz eder ve ararız.

Ve bu sayfayı düzenli olarak güncellediğimizden emin olabilirsiniz – özellikle size en iyi fiyatları ve fırsatları elde etmek için doğrudan web sitesinden ve İngiltere'deki perakendecilerden güncel fırsatları karşılaştırdığımız için her zaman en iyi ve en yeni tekliflere sahip olacağız. .

En iyi parça? Geçişler, yeni ve mevcut müşteriler için kupon anlaşmaları, kutular, Now TV Smart Box 4K ve Now TV Stick (her ikisi de sesli uzaktan kumanda ile birlikte) dahil olmak üzere her şeyde en iyi Now TV tekliflerine sahibiz.

Ancak bu gadget'ları istemiyorsanız endişelenmeyin, Now TV uygulamasını akıllı TV'ler, tabletler ve hatta PS4 / cihazınız da dahil olmak üzere birçok cihazda alabileceğiniz için Now TV Smart Stick veya kutuya ihtiyacınız yoktur. Xbox One.

Ve elbette, TV'nizle de geniş bant arıyorsanız, akış hizmetinin de cazip Şimdi TV ve geniş bant fırsatları.

Sizin için en iyi Now TV teklifini bulmaya hazır mısınız? Sadece ilerlemeye devam edin.

Şimdi TV kartı teklifleri

En yeni Now TV geçiş teklifleri

Gidebilirsin doğrudan Now TV'ye En son tekliflere göz atmak için … ya da size en iyi tekliflerden bahsedebiliriz!

Ve iyi haber şu ki, muhtemelen Now TV uygulamasını (tabletler, oyun konsolları, Akıllı TV vb.) Çalıştırabilecek bir cihaza sahipsiniz, bu yüzden Now TV geçiş teklifinizi seçtikten sonra gitmeye hazırsınız!

Şimdi bir cihazınız yoksa cesaretiniz kırılmasın, çünkü sizin için bu sayfada daha ucuz bir Now TV Smart Box veya Now TV Stick'i nasıl edinebileceğinizi ve mevcut en iyi fırsatlar olduğunu listeledik. her iki cihazda da.

Vereceğimiz tek kötü haber, bu tekliflerin genellikle sadece yeni üyeler için olduğu, ancak Şimdi diğer TV satıcılarından TV geçişlerini alarak diğer indirimleri bulabileceğinizdir.

Şimdi TV Spor Kartı | % 40 indirim | Bir ay | £ 33.99 3 ay boyunca ayda 20 £
Orada tüm Spor hayranlarını çağırmak, Şimdi TV sizin için sadece reddedemez bir anlaşma var! Bu spor kartı teklifiyle her ay 20 sterlin altında tasarruf edip 11 Sky Sports kanalının tümüne erişebilirsiniz. Ve evet, Oyuncular Şampiyonası (dışarıdaki golf hayranları?), Avustralya F1 Grand Prix ve Premier Lig maçlarını içerir!Fırsatı Görüntüle

Şimdi TV Spor Kartı + F1 2020 Sezon Bilet | 35% indirim | 9 ay | £ 305,91 £ 198
Şimdi bu bir F1 hayranları rüyası! Live 22 yarış hafta sonlarına erişmenizi sağlamanın yanı sıra, Now TV, ertelenen herhangi bir yarış için ÜCRETSİZ Sky Sports Week Pass almanızı garanti ediyor. Canlı aksiyon ve yarışların bir saniyesini kaçırmak istemiyorsanız, kaydolun. Ve unutmayın ki, £ ​​198, çatalı doldurmak için çok fazla para gibi görünüyorsa, ayda 22 sterline denk geliyorsunuz.
Fırsatı Görüntüle

şimdi TV kutusu 4K

Şimdi TV Akıllı Kutular

Şimdi TV Smart Box 4K fiyatları

Now TV Smart Box 4K, Netflix, YouTube ve tüm İngiltere TV alıcı hizmetlerini içeren çok çeşitli uygulamalara erişmek isteyen herkes için idealdir. Sesli uzaktan kumandayı içeren kolay kurulum ve uygun fiyatlandırma, onu kolay bir seçim haline getirir.

Ancak, BBC iPlayer gibi hizmetlerin geri kalanı HD ile sınırlı olduğundan, Netflix'i yalnızca Sky Sports Pass kanalları ile birlikte aktarabileceğinizi ve 4K'da Eğlence ve Sinema geçiş kanallarını seçebileceğinizi unutmayın.

Ve şu anda, Now TV sadece akıllı çubuğu satıyor, görünüşe göre daha küçük ve taşıması daha kolay olduğu için cihazı tanıtmaya daha fazla odaklanıyorlar, ancak Now TV akıllı kutusuyla aynı işlevlere sahipler.

Temel olarak, Now TV akıllı kutusunu web sitesinden satın alamayacaksınız – ancak diğer perakendecilerden alabileceksiniz, aşağıda birkaç seçeneğiniz var.

Now TV akıllı kutusunu istemiyorsanız, iyi haber muhtemelen Now TV uygulamasını (tabletler, oyun konsolları, Smart TV vb.) Çalıştırmak için çok yetenekli bir cihaza sahip olmanızdır, bu yüzden Now TV'nizi seçtiğinizde gitmek için ayarladığınız teklif. Ve eğer bir cihazınız yoksa, neden bunun yerine Now TV akıllı çubuğu almıyorsunuz?

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*