Mart 2020'de en iyi PS4 fiyatları, paketleri ve fırsatları

En iyi PS4 satışlarını bulmak zor bir iş olabilir, ancak bir dizi perakendeciden en son fırsatları bulmanıza yardımcı olmak için buradayız. İster bir PlayStation 4 paketi ister güçlü bir PS4 Pro arıyor olun, Walmart ve Amazon gibi en iyi perakendecilerin her iki Sony konsol fırsatını aşağıda listeledik (en iyi fiyatları listeledik İngiltere'deki perakendeciler çok). Tasarruflar önemli olmasa da, PS4 konsolları nadiren satışa çıkar, bu nedenle en küçük indirimler bile söz etmeye değer.

Bu sayfada, PS4 Slim (daha eski, daha kalın PS4 artık üretilmiyor) ve PS4 Pro olan 4K canavar için fiyatları bulacaksınız. En ucuz PS4 / PS4 Pro paketlerini vurgulamanın yanı sıra konsollar için en iyi fiyatları da göz önünde bulunduracağız. Paket fırsatlar, Spider-Man gibi popüler indirimli video oyunlarıyla birlikte gelir ve denetleyiciler ve diğer oyun aksesuarları gibi ekstraları da içerebilir.

Bu sayfayı, açılan yeni PS4 fırsatlarıyla sürekli olarak güncellediğimiz için tekrar check-in yaptığınızdan emin olun.

ucuz ps4 slim fiyatları

En iyi PS4 fırsatları

PS4 Slim günümüzde inanılmaz derecede ucuz ve en büyük perakendecilerden en iyi fiyatları doğrudan aldık. Kesinlikle biraz daha ilerlemeye ve PS4 Pro fırsatlarını da kontrol etmeye değer çünkü 4K konsolu için düşündüğünüzden daha fazla harcama yapmak zorunda kalmayabilirsiniz.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*