Mart 2020'de en iyi Xbox One X fiyatları, paketleri ve fırsatları: 4K Xbox nereden alınır

En son ucuz Xbox One X paketi fırsatlarındaki 299 $ / 299 £ fiyat etiketi hızlı bir şekilde duruyor. Walmart'tan gelen belirli tekliflerde daha da fazla tasarrufla, bu hafta yeni satış fiyatlarına bağlı olan çok sayıda paket görüyoruz. Bu, artık ekstra aksesuarlar ve daha az fiyata dahil olan en yeni başlıklar ile Xbox One X fırsatları için alışveriş yapmak için mükemmel bir zaman.

ABD'de Walmart, standart 299 dolarlık teklifte yer alan ekstra bonus aksesuarlarla rekabetinden daha iyi olmaya çalışıyor. İsterseniz bir Yıldız Savaşları Jedi: Düşmüş Düzen veya bir NBA 2K20 Xbox One X bu hafta bir araya geliyor ve aynı zamanda bir VoltEdge kulaklık seti ve bir PowerA kablolu oyun kumandasını eve götürüyor. Bu arada, İngiltere'de alışveriş yapanlar fiyat indirimlerinden faydalanabilirler Savaş Gears ve Yıldız Savaşları Jedi: Düşmüş Düzen bu hafta 299 £ fiyat etiketine ulaştı.

Son birkaç hafta, Microsoft'un 4K konsolunda ekstra fiyat indirimlerinin düştüğünü gördü ve orijinal 349 $ satış fiyatı, geçen hafta ABD ve İngiltere genelinde 300 $ / 300 £ 'luk bir teklif verdi. Bu indirimlerin ne kadar süreceğini bilmiyoruz, bu nedenle Xbox One S'nizi yükseltmek istiyorsanız veya yeni bir Xbox Series X için ödeme yapmadan mümkün olduğunca uzun süre gitmek istiyorsanız, şimdi harika bir zaman satın almak. En iyi Xbox One X fırsatlarını ve satışlarını burada topluyoruz.

Şimdiye kadar yapılmış en güçlü konsolu arayan oyuncular, piyasaya sürüldüğünden beri Xbox One X fırsatlarını almaya hevesliydi, ancak ilk günlerde ödeme yapmak için yüksek bir maliyet vardı. Yakın zamana kadar, nereye bakacağınızdan emin değilseniz, çoğu mağazada fiyatlar yüksekti. Deal Hunters'ın özel ekibimiz, size her gün sadece en iyi Xbox One X fırsatlarını sunmak için uçurumu keserken devreye giriyoruz ve bugün sizin için mükemmel olanlarımız var.

En son Avustralya fırsatları hakkında bilgi edindiyseniz, Avustralya sayfamıza gidin.

En iyi Xbox One X fiyatları

Xbox One X paketleri (ABD)

ABD Xbox One X paketleri, lansmanda ciddi yavaş bir başlangıçtan sonra şimdi gerçekten hızlanıyor. Asırlarda ilk kez gerçek indirimler ve ücretsiz içerik elde ettiğiniz için satın almak için daha iyi bir zaman olmadı.

Xbox One X 1 TB | NBA 2K19 | Walmart şirketinde 279.99 $
Game Pass Ultimate aboneliğini almıyorsunuz, ancak bu bir Xbox One X paketinde harika bir fiyat. Konsol için gördüğümüz en düşük fiyattan 20 $ daha az koklanacak bir şey değil ve siz oradayken hala iyi (en yeni olmasa da) bir oyun alıyorsunuz.
Fırsatı Görüntüle

Xbox One X 1 TB | Yıldız Savaşları Jedi: Düşmüş Düzen | VoltEdge kulaklık seti | PowerA kablolu denetleyici | 499 $ Walmart şirketinde 299 $
299 $, bu Xbox One X paketlerinin ulaştığı en düşük fiyattır, bu nedenle bu Star Wars teklifiyle bir pazarlık yapıyorsunuz. Bu Xbox One X anlaşması geçen hafta 349 $ civarında seyrediyor ve şimdi nedenini biliyoruz. Ayrıca, bu Xbox One X paketi ile ücretsiz bir kulaklık ve oyun kumandası da alabilirsiniz – paranıza ekstra değer katar.

Fırsatı Görüntüle

Xbox One X | NBA 2K20 | VoltEdge kulaklık seti | PowerA kablolu denetleyici | $ 499,99 Walmart şirketinde 299 $
Bu, basketbolun ilk paketinde mükemmel bir tasarruf ve Xbox One'da spor oyunlarından sonraysanız harika bir haykırış. Ayrıca Walmart, karışıma ücretsiz olarak kablolu bir denetleyici ve kulaklık ekleyerek anlaşmayı daha da tatlılaştırdı.

Fırsatı Görüntüle

Xbox One X | Forza Horizon 4 | Lego Hız Şampiyonları | Microsoft şirketinde 299 $
Bu Forza Horizon 4 Xbox One X paketi, Walmart'ın sunduğu ürünlerle aynı Game Pass Ultimate bonusunu sunmuyor. Bununla birlikte, bu Lego Speed ​​Champions DLC'yi de alıyorsunuz, bu nedenle yeni 4K konsolunuzla muhteşem bir yarış oyununun peşindeyseniz, bu en iyi seçenektir.
Fırsatı Görüntüle

Xbox One X | Dişliler 5 | Gears of War koleksiyonu | Microsoft şirketinde 299 $
Yeni Xbox One X paket fiyatı bu özel anlaşmanın stoklarını raflardan indirdi. 4K konsolu için en popüler paket olarak, daha az bir şey beklemiyorduk, ancak yine de bu hafta Microsoft'ta 299 $ karşılığında bulabilirsiniz. En son Gears 5 oyununun üstünde, bu fantastik paketle tüm numaralı Gears of War koleksiyonunu da kapıyorsunuz.
Fırsatı Görüntüle

Resmi Xbox dergisi abonelikleri $ 11,25
Yeni Xbox One veya Xbox One X'inizde ne oynayacağınıza karar vermek için yardıma mı ihtiyacınız var? Xbox: Resmi Dergi, Xbox hakkındaki her konuda en son haberler, önizlemeler, incelemeler ve derinlemesine özellikler için kesin kaynaktır. Ayrıca, mag'da düzenli freebies elde edeceksiniz. Şimdi sadece 11,25 $ 'dan abone olun.
Fırsatı Görüntüle

Xbox Box One X paketleri (İngiltere)

Xbox One X | Dişliler 5 demet | Amazon'da 299,95 £
Şu anda Microsoft'taki bu Xbox One X paketinde fantastik bir fiyat alıyorsunuz ve en son Gears 5'in yanı sıra çok sayıda Gears of War oyunu da görüyorsunuz. bu hala canlıyken.

Fırsatı Görüntüle

Xbox One X | Yıldız Savaşları Jedi: Düşmüş Düzen | Amazon'da 299 £
Popüler Star Wars Jedi: Fallen Order Xbox One X paketi sonunda bu hafta Amazon'daki Gears of War fiyat etiketiyle eşleşiyor. Bu, şu anda 300 £ 'ın altında en yeni Star Wars başlığına sahip 4K konsolunu alabileceğiniz anlamına geliyor.


Fırsatı Görüntüle

Xbox One X | Forza Horizon 4 | Lego DLC | Amazon'da 319,85 £
Eğer daha fazla yarışçıysanız, bu Forza Horizon 4 Xbox One X paketi de şu anda Amazon'da 319,85 £ karşılığında satılıyor. Stok tutarı varsa, şu anda daha ucuza daha ucuz paketler bulacaksınız – ancak yüksek hızlı İskoç eyleminden sonraysanız, şu anda en iyi fiyat budur.

Fırsatı Görüntüle

Resmi Xbox dergisi abonelikleri 15 TL'den başlıyor
Yeni Xbox One veya Xbox One X'inizde ne oynayacağınıza karar vermek için yardıma mı ihtiyacınız var? Xbox: Resmi Dergi, Xbox hakkındaki her konuda en son haberler, önizlemeler, incelemeler ve derinlemesine özellikler için kesin kaynaktır. Ayrıca, mag'da düzenli freebies elde edeceksiniz. Sadece 15 £ 'dan başlayan indirimli abonelik fırsatına göz atın.
Fırsatı Görüntüle

Xbox One X'iniz için daha fazla oyunun peşindeyseniz, neden oyunumuza göz atmıyorsunuz? Xbox Game Pass fırsatları sayfa. Ayrıca en iyi seçimlerimizle çevrimiçi oyunda da bol miktarda tasarruf var Xbox Live Gold satışları.

Xbox One X fiyatı nedir?

Xbox One X MSRP ABD'de 499 dolar ve İngiltere RRP şu anda 449 £ 'da oturuyor. Bu yüzden, görünüşe göre, Birleşik Krallık oyuncuları, doğrudan para birimi dönüştürme 390 £ 'dan alacağı için çok daha fazla para ödüyorlar. Artı tarafta, perakendeciler fiyatları düşürmeye başlıyor ve biz de paketlenmiş oyunları görüyoruz. Bu yüzden bu maliyetleri asla yalnızca konsol için ödememelisiniz.

Neden bir Xbox One X satın almalıyım?

Açıkçası, 'yeni nesil' konsol olarak adlandırdığınız şey bu değildir. Bunun yerine, mevcut Xbox One serisine göre daha güçlü bir sürüm. İşleri basitleştirmek için Sony'nin PS4 Pro'suna benziyor. Her iki konsol da, tercih ettikleri konsolda mümkün olan en iyi grafik performansını isteyen 4K HDR TV'li oyunculara yöneliktir. 4K olmayan TV'lerde de mütevazı performans artışları olacak, ancak 4K HDR TV'siz noktayı kaçırıyorsunuz.

Xbox One X tüm Xbox One oyunlarını oynayacak ve yalnızca Xbox One X için piyasaya sürülen oyun yok, bu nedenle eski Xbox One'ınızı atmak için kesinlikle hiçbir neden yok.

Xbox One X, PS4 Pro'nun bazı özelliklerini bile geride bırakmış olsa da şimdiye kadar yapılmış en güçlü konsol. Ama çok büyük bir fiyat göz önüne alındığında, siz de umarsınız. Xbox One X, gerçek yerel 4K oyunlarla ilgili cesur iddialarda bulunuyor ve Yüksek Dinamik Aralık (HDR) teknolojisine sahip bir 4K TV'niz varsa Xbox One X, Forza Motorsport 7, Metro: Exodus gibi şeyleri ciddi şekilde etkilemeye hazır ve Grafik departmanında gerçek çene düşürücüler olarak hareket eden Marşı.

Resim 1/5

Resim 2/5

Resim 3/5

Resim 4/5

Resim 5/5

Xbox One X'i nereden satın alabilirim?

Her zamanki büyük isim perakendecilerinin çoğu Xbox One X'i stokluyor. Fiyatlar şimdi piyasaya sürüldüklerinden çok daha iyi.

Yukarıda vurgulanan Xbox One X paketlerini ve Xbox One X için en son fiyatları güncel tutacağımız karşılaştırma grafiğimizi takip edin. Bize yer işareti koymaktan çekinmeyin ve sizin için doğru fırsatı bulup bulmadığımızı görmek için kısa süre sonra tekrar kontrol edin.

4K ile ilgilenmezsem veya paradan tasarruf etmek istersem ne olur?

Standart Xbox One S harika bir oyun konsolu ve birkaç oyunla yaklaşık 220 $ / 200 £ veya daha düşük bir fiyata kolayca bir tane elde edebileceksiniz. Tüm yıl boyunca ucuz fırsatlar var Xbox One fırsatları ve PS4 fiyatlar, fırsatlar ve demetleri sayfaları.

Sadece dalga geçmek. Şu anda yüzümde 4K HDR istiyorum.

HDR özellikli 4K TV'ler düşündüğünüz kadar pahalı değildir. Fiyatlar orijinal HD TV'lerden çok daha hızlı düştü, böylece düşük bir fiyat için iyi bir model alabilirsiniz. Cehennem, Xbox One X'in fiyatından daha ucuza güzel olanlar gördük (ne kadar saçma bir dünya yaşıyoruz). En iyinin en iyisi için, en iyi TV makale. Biz de yuvarladık en ucuz 4K TV fırsatları İngiltere'de de ve aynı zamanda ABD TV fırsatları.

Xbox One X'teki sabit disk ne kadar büyük?

Şimdilik, mevcut tek seçenek 1000 GB depolama alanı olan 1 TB seçeneğidir. Daha büyük versiyonlar için resmi plan yoktur.

100GB'ın üzerinde gelen oyunlara 4K dostu güncelleme yamalarıyla, dürüst olmak biraz anlamsız olacağı için kesinlikle daha ucuz bir 500GB Xbox One X için beklemezdik.

Oyuncuların 1 TB Xbox One'ı yakında dolduracağını düşünüyoruz. Neyse ki Xbox One X, USB 3.0 kullanan harici sabit sürücülerle uyumludur. Ekstra depolama alanına ihtiyacınız varsa, en iyi harici sabit diskler.

Xbox One X 1 TB | Yıldız Savaşları Jedi: Düşmüş Düzen | 499 $ Walmart şirketinde 299 $
299 $, bu Xbox One X paketlerinin ulaştığı en düşük fiyattır, bu nedenle bu Star Wars teklifiyle bir pazarlık yapıyorsunuz. Bu Xbox One X anlaşması geçen hafta 349 $ civarında seyrediyor ve şimdi nedenini biliyoruz.

Fırsatı Görüntüle

Xbox One X 1 TB | Yıldız Savaşları Jedi: Düşmüş Düzen | 499 $ Walmart şirketinde 299 $
299 $, bu Xbox One X paketlerinin ulaştığı en düşük fiyattır, bu nedenle bu Star Wars teklifiyle bir pazarlık yapıyorsunuz. Bu Xbox One X anlaşması geçen hafta 349 $ civarında seyrediyor ve şimdi nedenini biliyoruz.

Fırsatı Görüntüle

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*