Mart 2020'deki en iyi PS4 Pro fiyatları, teklifleri ve paketleri

PS4 Pro, bugüne kadarki en güçlü Sony konsoludur, ancak bu yıl PS5 hit mağazalarını değiştirecek. Mevcut PlayStation kütüphanesinden en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, bu ucuz PS4 Pro paketleri daha az bir 4K konsol almak için mükemmel olacaktır. ABD ve İngiltere'deki tüm favori perakendecilerinizi en iyi PS4 Pro fırsatları için arıyoruz ve bu hafta bir dizi mükemmel paket bulduk. Ucuz konsollardan kendi başlarına Borderlands 3, Death Strandings ve Call of Duty: Modern Warfare gibi en yeni oyunları sunan paketlere kadar bu PS4 Pro fırsatları sizi 4K oyunlara dalmanız için ihtiyacınız olan her şeyle eve gönderebilir.

İster sisteminizi şimdi PS4 Pro fiyatları düştüğü için yükseltmek mi istersiniz, yoksa mevcut nesli görmeye yetecek kadar uzun süre dışarı çıkarıyor olun PS5 fiyatı Bu hafta yapılacak muhteşem tasarruflar var. Şu anda tam bir oyun kütüphanesi ve PS4 Pro paket fırsatlarında mükemmel fiyatlar ile, en son satışlardan yararlanmamak ve 4K konsol almak için hiçbir neden yok.

PS4'ün en iyi fırsatlarını burada bulacaksınız ve hemen köşedeki PS5 ile gelecekte de oyunlarda tasarruf edeceğinize bahse girebilirsiniz. Avustralya'da satın almak mı istiyorsunuz? Bir göz atmak isteyeceksiniz AU sayfası.

Bu nedenle, en son PS4 Pro paketleri hakkında bilgi sahibi olmak için bu sayfayı yer imlerine ekleyin. PS4 Pro hakkında daha fazla bilgi arıyorsanız, fırsatların altındaki kullanışlı Soru-Cevap bölümümüzü inceleyin. Biz de geleceğe göz kulak oluyoruz PS5 ön siparişleri gelecek nesil fırsatları araştırıyorsanız.

Standart bir PS4'ü tercih ediyorsanız, PS4 paketleri (ABD) veya PS4 fırsatları (İngiltere) sayfaları. İndirimli ürünlerimizden biriyle aboneliğinizi doldurmayı unutmayın PlayStation Plus fırsatları çok.

Her zamanki PS4 Pro Fiyatı nedir?

PS4 Pro fiyatı ABD'de 399 $ ve İngiltere'de 349 £ seviyesinde bulunuyor. Bu, bu fiyat puanlarının üstünde bir anlaşma tespit ederseniz, bazı ağır güzellikler dahil değilse iyi bir şekilde nakit değeriniz olmayacaktır.

PS4 Pro paket fiyatları (ABD)

PS4 Pro paketleri genellikle büyük ad sürümleri etrafında döner, bu nedenle bu belirli perakende pencerelerinde bazı fırsatlar ve satışlar görmeyi bekleyebilirsiniz. Ancak, nereye bakacağınızı ve sizin için şanslı olduğunuzu biliyorsanız genellikle PS4 Pro anlaşmalarının bol olması, ucuz PS4 Pro fiyatları için bir göz geliştirdik.

PS4 Pro 1 TB konsol | Walmart şirketinde 329.94 $
Bu PS4 Pro konsolu şu anda Walmart'ta sadece 329 $ 'a düştü – bu, aşağıdaki başlıklar uygun değilse ve yine de para biriktirmiyorsa, konsolu kendi başına ve birkaç ucuz oyunu kolayca yakalayabileceğiniz anlamına gelir. Bununla birlikte, en son Call of Duty oyunuyla ilgileniyorsanız, aşağıdaki paketi almanızı öneririz.
Fırsatı Görüntüle

PS4 Pro | Call of Duty: Modern Savaş | Amazon'da $ 342.99
Bu Call of Duty paketi, oyunun tüm fiyatından ve birlikte alınan indirimli konsoldan birkaç kuruş alır. Bu nedenle, yeni 4K konsolunuzda klasik bir CoD eyleminin peşindeyseniz, her şeyi aynı anda almanın en iyi yolu budur.
Fırsatı Görüntüle

PS4 Pro sınırlı sayıda | Ölüm Bükme | Amazon'da 360 $
Bu PS4 Pro sınırlı sürüm, PS4 Pro konsolu için standart MSRP'de yer alır, ancak aynı zamanda Death Stranding'in ücretsiz bir kopyasını içerir. Özel bir sürüme sahip bir Kojima hayranıysanız, bu sizin için PS4 Pro fiyatıdır.
Fırsatı Görüntüle

PS4 Pro paket fırsatları (İngiltere)

PS4 Pro | Sınır Bölgeleri 3 | Currys şirketinde £ 309
Bu Borderlands 3 PS4 Pro paketi Currys'de harika bir fiyata geliyor. Güçlü bir 1 TB PS4 Pro'nun yanı sıra bu hafta 300 £ 'dan biraz daha yeni bir başlık alıyorsunuz ve bu da kaçırılmaması gereken bir anlaşma haline getiriyor.
Fırsatı Görüntüle

PS4 Pro | FIFA 20 | Amazon'da 324,72 £
Sony'nin 4K konsolundaki satışlarının bir parçası olarak bu hafta Amazon'da FIFA 20 ile bir PS4 Pro paketi satın alın. Burada en sevdiğiniz hayranı alıyorsunuz ve önyüklemek için konsolunuzda iyi para biriktiriyorsunuz.
Fırsatı Görüntüle

PS4 Pro | Call of Duty Modern Harp | AO'da £ 329
Bu hafta AO'da Call of Duty Modern Warfare ile PS4 Pro'yu 329 £ kazanın. Bu 2019 sürümü için hala yaklaşık 50 £ ödeyeceksiniz, bu yüzden biraz para kazanmak için bu PS4 Pro paketini almaya değer.

Fırsatı Görüntüle

PS4 Pro | Ölüm Bükme | AO'da £ 329
AO'nun bu fantastik paketinde PS4 Pro'nuzun yanında yeni Kojima klasiğini alın. £ 349, bir paket için standart fiyattır, bu nedenle ekstra 20 £ tasarruf edersiniz ve sistem için piyasaya sürülen en yeni oyunlardan birini alırsınız. Paketinize Fortnite Neo Versa yağmuru ekleyin Currys şirketinde £ 349.
Fırsatı Görüntüle

Ucuz bir ekstra denetleyiciye mi ihtiyacınız var? Bir göz atın En iyi DualShock 4 fırsatları. Ayrıca en iyi rehberimiz var PlayStation VR fırsatları çok.

PS4 oyun fırsatları

Yeni PS4 Pro anlaşmanızı eşleştirmek için bir şey mi arıyorsunuz? En yeni ve en iyi PS4 münhasırlarında en iyi fiyatları burada topladık.

DualShock 4 Geri Düğmesi Ataşmanı fiyatları

PS4 denetleyicinize ekstra işlevsellik eklemek istiyorsanız, Sony'nin bu DualShock 4 Geri Düğmesi Eki tam da bunu sunuyor. Küçük cihaz kumandanızın arkasına kayıyor ve iki ekstra haritalanabilir düğme sunuyor. Piyasada yepyeni olsa da, şu ana kadar inanılmaz derecede popülerdi, bu nedenle özellikle ABD'de stokların geri dönmesi için bir göz atmanız gerekebilir. Bu cihaz tekrar raflara çarptığında en iyi fiyatlar burada listelenecektir, bu yüzden şu anda mevcut olan hiçbir şey yoksa yakında tekrar kontrol ettiğinizden emin olun.

PlayStation Plus Otel Fiyatları

PS4 Pro satın alıyorsanız, muhtemelen ucuz bir PlayStation Plus anlaşmasına da ihtiyacınız olacak. PlayStation Plus (diğer adıyla PS Plus veya PS +), her ay PS4'ünüz için bir grup ücretsiz oyun olan Anında Oyun Koleksiyonu'na erişimin yanı sıra çevrimiçi PS4 oyunları oynamanıza izin verir. Bir yıl için varsayılan fiyat şimdi 49,99 £. Yine de sizin için alışveriş yaptık ve bir dizi fiyat bulduk. En iyi şekilde istediğiniz kılavuzumuza göz atın PlayStation Plus fırsatları.

PS4 Pro nedir?

Esasen PS4 Pro, 'yeni nesil' konsoldan ziyade PS4'ün yükseltilmesidir. PS4 Pro'dan alınacak anahtar kelimeler 4K ve HDR'dir. Yeni makine, oyun geliştiricilerin oyunlarına 4K seçenekleri dahil etmelerine izin verecek, bu nedenle Red Dead Redemption 2, God of War, Uncharted 4, Spider-Man, Days Gone, Horizon: Zero Dawn ve daha fazlasının daha da iyi görünmesini bekleyin 4K TV.

HDR veya Yüksek Dinamik Aralık, PS4 Pro'nun bir dizi oyunda ve ayrıca geleneksel HD TV'ler tarafından genellikle görüntülenmeyen daha geniş bir renk yelpazesinde ekstra ayrıntıların görülmesine izin vereceği için heyecan verici diğer bir kelime.

Eski PS4 oyunlarım PS4 Pro'da çalışacak mı?

Kesinlikle. Eski bir PS4'ten PS4 Pro'ya yükseltmeyi planlıyorsanız, tüm oyunlarınız yine de çalışır. Her başlık yeni 4K / HDR özelliklerinden yararlanmak için yamalanmayacak, ancak varsayılan yükseltme (4K TV'niz varsa) görsellerde biraz iyileşme görecektir ve geliştirilmiş konsol gücü kare hızını verebilir bazı başlıklarda artış.

PS4 Pro'da 4K / HDR'de başka neler izleyebilirim?

PS4 Pro, 4K ve HDR ile uyumludur ve her ikisi için içerik seçenekleri YouTube ve Netflix gibi hizmetlerde sürekli artmaktadır. Amazon Prime Video henüz PS4 Pro'daki 4K içerik için güncellenmediğinden, Amazon Fire TV Stick 4K fırsatları 4K Prime'ın tadını çıkarmak istiyorsanız.

PS4 Pro, 4K Blu-ray'leri destekliyor mu?

Hayır. Dürüst olursak, özellikle Xbox One S ve Xbox One X konsollarının yaptığı gibi bu bir sürprizdi. Sony için biraz kumar ama aynı zamanda 4K Blu-ışınları şimdilik çok pahalı ve birçok tüketici bunun yerine 4K filmlerini ve TV içeriklerini sağlamak için dijital hizmetlere bakıyor.

PS4 Pro'yu çalıştırmak için 4K TV'ye ihtiyacım var mı?

Hayır, PS4 Pro hala normal bir 1080p TV'de çalışacak, ancak yükseltme veya HDR'den yararlanamayacaksınız. İnce bir miktar ekstra ayrıntı veya kare hızı artışı görebilirsiniz, ancak büyük bir sıçrama beklemiyoruz.

Yakında bir 4K TV almayı düşünüyorsanız, muhtemelen bir süreliğine sizi kanıtlayacağı için normal veya yeni PS4 Slim yerine PS4 Pro'ya sıçramak iyi bir fikirdir. PS4 Pro'nun özelliklerinden tam olarak yararlanmak için HDR'yi de destekleyen bir TV aradığınızdan emin olun.

PlayStation VR, PS4 Pro'da daha iyi olacak mı?

Evet, ama sadece biraz. PlayStation VR kare hızı PS4 Pro'da daha iyi ve çözünürlük de biraz çarpıyor. PlayStation VR kesinlikle eski PS4'lerde de çalışacak, oraya katılmak için PS4 Pro'ya ihtiyacınız yok.

PS4 Pro'nun optik ses desteği var mı?

Evet! Optik ses çıkışı büyük bir ayıp olan PS4 Slim'den çıkarıldı. PS4 Pro sahipleri yine de ses çubukları ve ses sistemleri için optik bağlantıları kullanabilecektir.

PS4 Pro'daki en iyi oyunlar hangileri?

Hangisinin en iyi göründüğünü ve fark edilebilir bir farkı olduğunu görmek için PS4 Pro güncelleme yaması alan PS4 oyunlarının arka kataloğumuza daldık. Kapsamlı özelliğimizi inceleyin – En iyi PS4 Pro oyunları.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*