Mart 2020'deki en ucuz PlayStation VR paketleri, fiyatları ve fırsatları

Sony'nin kendi sanal gerçeklik sistemini kontrol etmek ister misiniz? Bu PlayStation VR paket fırsatları, kulaklıklı mikrofon seti, PS4 kamera ve bunları test etmek için bir grup oyunda size bol miktarda para kazandırabilir. PlayStation VR zaten sanal gerçekliğe ucuz bir giriş, ancak en son satışlar sayesinde hemen hemen daha az başlamak için ihtiyacınız olan her şeyi alabilirsiniz. Ayrıca, PS5'in aynı sanal gerçeklik başlıklarını ve deneyimlerini desteklemesi muhtemel olduğundan, yatırım yapmak için daha iyi bir zaman olmadı. Bu hafta ABD'de bulduğumuz en iyi PlayStation VR anlaşması bu $ 279.99 Sistemin en iyi oyunlarının birçoğunu ve hepsini çalıştırmak için ihtiyacınız olan PS4 kamerayı içeren beş oyunlu mega paket. Bu PlayStation VR paketini İngiltere'de mükemmel bir şekilde bulacaksınız. £ 299 fiyat etiketi.

Dahası, ABD'de PlayStation Move denetleyicileri de dahil olmak üzere belirli demetleri görüyoruz – daha fazla aksiyon odaklı oyun oynayacak olmanız gerekir. İngiltere müşterileri de bu hafta indirimli Move denetleyicileri bulabilirler. Bu ucuz PlayStation VR fırsatları, üst düzey bir bilgisayarda bankayı bozmadan en son sanal gerçeklik tekliflerini denemeyi merak ediyorsanız harika.

Başlangıçta sadece kulaklık için 399 $ / 350 £ olan yeni fiyatlandırma yapısı genellikle sadece 299 $ / 299 £ 'dan başlıyor. Buna kulaklık seti ve kamera ile bir oyun, genellikle mükemmel mini oyun koleksiyonu VR Worlds de dahildir. Son aylarda da çok cazip indirimler görüyoruz, bu yüzden şimdi mega paketinizi ucuza arama zamanı.

PS5, Sony'nin tüm PlayStation VR işlevlerini koruyacak, bu yüzden buna hazırlanın PS5 fiyatı PSVR paketlerinizi hala ucuzken yakalayarak.

Tüm hafta en iyi PlayStation VR fiyatını arıyoruz ve en iyi bulgularımızı burada topladık. İngiltere'de bulunuyorsanız ve bu hareket denetleyicilerini içeren paketler bulamıyorsanız, bunlara göz atmak isteyebileceğiniz tek başına bazı benzersiz indirimler var. Bu demetleri hala oldukça ucuz bulacaksınız – bunlara vurmayı düşünüyorsanız iyi bir not PS5 ön siparişleri erken.

Aşağıda, genellikle kamera veya oyunları da içeren paket seçenekleriyle birlikte kulaklık için en ucuz PlayStation VR fiyatları kılavuzumuzu bulacaksınız. Hangisinin para için en iyi değer olduğunu size bildireceğiz.

Bu ucuz PlayStation VR paket fırsatları sayfası, en iyi PlayStation VR deneyiminin keyfini çıkarmanız için ihtiyacınız olan diğer kiti alarak hazırlamanıza yardımcı olabilir. PS4 kamerayı şu şekilde almak isteyeceksiniz: PlayStation VR kulaklığın çalışması için ihtiyacınız var – Neyse ki şimdi paketlerin büyük çoğunluğuna dahil edildi. Bazı VR oyunları onları desteklediğinden, birkaç PS Move hareket kontrol cihazını da alabilirsiniz. Bu öğeleri SportsFriends veya Just Dance gibi az sayıda Move tabanlı PS4 oyunlarıyla da kullanabilirsiniz. Nihai yükseltmeyi arıyorsanız, PS4 Pro fırsatları.

ucuz playstation vr fiyatları

PlayStation VR fiyatları

Aşağıdaki tablo en son sürümle düzenli olarak güncellenecektir PlayStation VR farklı perakendecilerin kulaklık fiyatları. Başlangıçta sonsuz stok kıtlığı göründükten sonra, birimler çoğu mağazada tekrar stokta görünüyor. Bu her zamankinden daha fazla oyun keyfini fantastik bir haber.

PlayStation VR paketleri (ABD)

PlayStation VR | 5x oyun | PS4 kamera | B&H şirketinde 279.99 $
Bu ucuz PlayStation VR paketi sadece 279 $ 'da mükemmel değer sunuyor. PlayStation Worlds, Skyrim, Astro Bot, Resident Evil 7 ve Everybody's Golf VR gibi sadece kulaklıklı mikrofon setini ve PS4 kamerayı değil, beş tam oyunu da alıyorsunuz.
Fırsatı Görüntüle

PlayStation VR | Astro Bot + Yosun | B&H şirketinde 299.99 $
Moss ve Astro Bot paketi bu hafta 299 $ fiyat etiketi ile Walmart'ta. Yukarıdaki paketle beş oyunu daha az alabileceğiniz göz önüne alındığında bu harika görünmüyor. Yani, Moss'un hemen peşindeyseniz, burada biraz para biriktirebilirsiniz.
Fırsatı Görüntüle

PlayStation VR | PS4 kamera | Kan ve Gerçek | Herkesin Golfü | Walmart şirketinde 349 $
Son zamanlarda Blood and Truth oynadık ve pürüzsüz kapaktan kapağa kontrolleri ve muhteşem raylı çekimleri sayesinde en sevilen PlayStation VR oyunlarımız oldu. Oyun salonlarında Time Crisis'i veya gün içinde PS1'i sevdiyseniz, özellikle bu paket iki hareket kontrol cihazı ile birlikte geldiğinden bunu seveceksiniz. Ve şeyleri biraz geri çevirmeniz gerektiğinde, Herkesin Golf'ün VR'a ilk baskısının tadını çıkarabilirsiniz.
Fırsatı Görüntüle

Yalnızca PlayStation VR kulaklık | Newegg'da $ 264.95
Kulaklığınızı değiştirmek istiyorsanız, Newegg'in bu 264,95 $ fiyat etiketi, bu hafta bulduğumuz en iyisi. Netleştirmek gerekirse, ilk kez bir PlayStation VR kulaklığı alıyorsanız, bazı oyunları ve PS4 kamerayı maliyetlerinden çok daha düşük bir fiyata yakalayacağınız için yukarıdaki seçimden bir paket almanızı şiddetle tavsiye ederiz. bireysel olarak. Ancak, şu anda başa takılan bir ekrana ihtiyacınız varsa, burada en iyi fiyatı bulacaksınız.
Fırsatı Görüntüle

PlayStation VR paketleri (İngiltere)

PlayStation VR Başlangıç ​​Paketi | Amazon'da 248,47 £
Ellerinizi bir PSVR paketine almanın en ucuz yolunu mu arıyorsunuz? Bu başlangıç ​​paketi Currys'te bu hafta sadece £ 248. PlayStation VR Worlds mini oyun koleksiyonunun yanı sıra kulaklıklı mikrofon setini ve PS4 kamerayı alın ve tasarruf edilen nakit parayla hangi ucuz oyunları almak istediğinizi seçin ve seçin.
Fırsatı Görüntüle

PlayStation VR Mega Paketi 2 | PS4 kamera | Currys şirketinde 299 £
İkinci nesil PSVR Mega Pack paketi bu hafta sonu Currys'te 300 £ 'dan düşük fiyatla satışa sunulacak. Buna kulaklık, PS4 kamera ve önyüklemek için beş harika oyun dahildir – PlayStation VR Worlds, Skyrim, Astro Bot, Resident Evil 7 ve Everybody's Golf.
Fırsatı Görüntüle

PlayStation VR Başlangıç ​​Paketi | Gran Turismo Sport | Currys şirketinde £ 259.99
PSVR paketinizi bizzat almayı mı tercih ediyorsunuz? PSVR başlangıç ​​paketini Gran Turismo Sport'un bir kopyasıyla birlikte bu hafta 259 £ 'a Currys'te bulabilirsiniz. Bununla birlikte, bu dizüstü bilgisayarlar Doğrudan fiyat hala teklif ile, bu paket sadece öğeler için biraz daha pahalı çalışır. Bugün istiyorsanız, bu en iyi bahistir.
Fırsatı Görüntüle

PlayStation VR oyun fırsatları

Çok çeşitli PlayStation VR oyunları için en son fiyatlarla güncelleyeceğimiz için aşağıdaki bu kullanışlı grafiğe göz atın. Ayrı başlıklardaki fiyatları karşılaştırmak için grafiğin altındaki 'Tüm fırsatları görüntüle' düğmesini tıklayın.

ucuz ps4 kamera

PS4 kamera fiyatları

Halihazırda pakette yoksa VR kulaklığınızla birlikte bir PS4 kamera satın almanız çok önemlidir, aksi takdirde, çalışmayacak. Kamera için standart £ 45/60 $ daha fazla ödeme yapmayın. Sony, yerleşik bir TV montaj parçasına sahip güncellenmiş, yuvarlak (yukarıdaki resme bakın) bir model yayınladı ve aşağıdaki grafikte fırsatlar var. Eski PS4 kamera ayrıca PlayStation VR ile de uyumlu. Aşağıda cazip bir şey yoksa, belki eBay aracılığıyla yeni / önceden hazırlanmış bir birim deneyin?

ucuz playstation vr fiyatları

ucuz ps hareket kontrolörleri hareket

PlayStation Move denetleyici fırsatları

PlayStation Move hareket kontrol cihazları, her oyun bunları desteklemediğinden isteğe bağlı bir satın alma işlemidir. Çoğu, bunun yerine standart DualShock 4 PS4 denetleyicisini kullanma seçeneklerine de sahiptir.

Hareket çubukları şu anda kameralar kadar kolay mevcut değil, ancak etrafında alışveriş yaparsanız bulunacak fırsatlar var – ya da aşağıdaki sihirli kutudan yapalım. daha pahalı sonuçların bazıları aslında ikiz paketler içindir. Önceden hazırlanmış üniteleri düşünüyorsanız, son yıllarda kullanım eksikliği, yeni kontrol cihazlarına kıyasla pilin şarj kapasitesini azaltmış olabilir. Şansınızı denemek istiyorsanız (ve muhtemelen makul bir miktar tasarruf ediyorsanız), eBay için bazı kullanışlı bağlantılar.

Dualshock 4 geri düğmesi eki fiyat fırsatları

(Resim kredisi: Sony)

DualShock 4 Geri Düğmesi Ataşmanı fiyatları

Sony, kumandanızın arkasına takılan ve ekstra kontrol yapılandırmaları için iki ekstra haritalanabilir düğme ekleyen küçük bir cihaz olan DualShock 4 Geri Düğmesi Ekini piyasaya sürdü. Cihaz şimdiye kadar özellikle ABD'de çılgınca popüler oldu, bu yüzden stok şu anda her zaman geçici. Aşağıda beğendiğiniz bir fiyat görürseniz, çok geç olmadan satın alın.

ucuz playstation vr fiyatları

Bu PSVR fiyatlarını düzenli olarak güncelleyeceğiz ve kulaklıklı mikrofon seti, kamera, kontrolörler veya oyunlar içeren herhangi bir paket ekleyeceğiz.

Ekstra standart bir denetleyiciye mi ihtiyacınız var? En iyisine göz atın DualShock 4 fırsatları.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*