Microsoft, Bose’nun QuietComfort 35 II kulaklıklarının fiyatını 189 ABD doları düşürdü

Artık coronavirüs (veya Covid-19) yaygınlaşırken, hepimiz bu kriz sırasında kaygımızı hafifletmenin yollarını aramaya başlıyoruz. Sinirleri sakinleştirmenin bir yolu, en sevdiğiniz şarkıları dinlemektir – ve bu, Microsoft'un gürültüyü engellemeye ve sakin kalmanıza yardımcı olmak için Bose QuietComfort 35 II gürültü önleyici kulaklıkları% 37 oranında azaltarak oyununu hızlandırdığı yerdir.

QuietComfort 35 II, en iyi gürültü önleyici kulaklıklar Bulabilirsin. Bu şık ve konforlu kulaklık seti, mesajlarınızı cebinizde veya çantanızda kazmak zorunda kalmadan duymanızı sağlayan Google Asistan ve Amazon Alexa'yı da içeriyor.

Gürültü engelleme açık ve orta ses seviyesinde dinleme ile 20 saatlik etkileyici bir çalma ile pil ömrü de şaşırtıcı.

Şu anda Microsoft'un eBay mağazası aracılığıyla yalnızca 311,20 ABD doları karşılığında satılıyor, kodu kullanırken kasada büyük bir 189 ABD doları tasarruf edeceksiniz PMST20.

Bose QuietComfort 35 kablosuz kulaklık II | AU $ 311,20 (RRP AU $ 499.95; 189 ABD doları tasarruf edin)

Bose QuietComfort 35 II, piyasadaki en iyi gürültü önleyici kulaklıklardan biridir ve şu anda% 37'lik şaşırtıcı bir fiyata satılmaktadır. Bu kulaklıklar son derece rahattır ve en sevdiğiniz şarkıları dinlerken dışarıdaki koşuşturmayı engelleyerek huzur hissi verir – ayrıca ekstra işlevsellik için yerleşik Google Yardım ve Amazon Alexa desteği vardır. Kodunuzu kullanarak Microsoft eBay mağazası aracılığıyla bugünkileri alın PMST20 tam indirim almak için kasada.Fırsatı Görüntüle

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*