Microsoft Office 365: Bir hile sayfası

Office 365, modern bir kurumsal işgücünün gerektirdiği verimlilik araçlarını sağlar. Bu kılavuz, kullanılabilir uygulamalar, sistem gereksinimleri ve abonelik seçenekleri dahil olmak üzere önemli ayrıntıları kapsar.

Hemen hemen her büyüklükteki herhangi bir işletme için, modern iş gücünün verimliliği, temel ofis e-posta, takvim, kelime işlemci ve elektronik tablo paketi etrafında döner. Ancak, kurumsal iş gücü daha mobil hale geldikçe, temel üretkenlik araç takımı yeni gereksinimlere uyacak şekilde uyum sağlamak ve değiştirmek zorunda kalmıştır. Bu nedenle Microsoft, Office 365'i nerede ve ne zaman olursa olsun işlerini yapmaya hazır bir mobil işbirliği platformu olacak şekilde güncelledi.

Not: 21 Nisan 2020 itibariyle Microsoft, verimlilik paketinin adını resmi olarak Office 365'ten Microsoft 365. Bu tarihten itibaren faturalandırma, pazarlama ve uyarılar yeni Microsoft 365 markasını yansıtacaktır. Yeni adlandırma kuralı mevcut müşteriler için geçerli abonelik fiyatlandırma düzeylerini etkilemez ve mevcut hizmet düzeyini değiştirmez. Verimlilik paketinin çeşitli sürümlerinde yer alan uygulamalar da aynı kalacaktır.

Bilgilendirme: TechRepublic, bu sayfada yer alan bazı ürünlerden komisyon alabilir. TechRepublic ve yazar bu bağımsız inceleme için tazmin edilmemiştir.

Microsoft Office 365 birçok işletme için fiili verimlilik paketidir ve diğer tüm rakiplerin ölçtüğü süittir. Yani işletme için bilgi teknolojisi bir lider olarak, bu Office 365 bu hedefe ulaşabilmemiz için hakkında bilinmesi gereken her şeyi bilmek senin yararına olduğunu, TechRepublic bu kılavuzun içine Microsoft Office 365 en önemli ayrıntıları ve ilgili kaynaklar derlenmiş yeni bilgiler geldiğinde düzenli olarak güncelleyeceğiz. Bu makale hakkında Microsoft Office 365 ayrıca ücretsiz PDF olarak indirilebilir.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİN: Office 365 Tüketici fiyat ve özellikleri

Yönetici Özeti

 • Microsoft Office 365 nedir? Microsoft Office 365, kullanıcılara modern kuruluşlarda iş yapmak için gerekli temel verimlilik uygulamalarını sunar. Word, Excel, Outlook, PowerPoint, OneNote ve OneDrive gibi uygulamaları içerir.
 • Neden yapar Microsoft Office 365 Önemli olmak? Verimlilik paketleri için standart olarak, rakip ürünler genellikle Office 365 paketindeki uygulamalara göre ölçülür.
 • Kim yapar Microsoft Office 365 etkilemek? Modern mobil merkezli kuruluşta, Office 365 işin yapılması için kullanılan araçları sağlar. Bu, Office 365'i hemen hemen her çalışan birey için önemli hale getirir.
 • Ne zaman Microsoft Office 365 mevcut? Microsoft Office 365 en son sürümü şu anda mevcuttur. Geçerli abonelik Office 2016 uygulamalarını içerir.
 • Nasıl alırsın Microsoft Office 365? Şirketler, Microsoft web sitesi aracılığıyla Office 365 aboneliğini satın alabilirsiniz. Abonelikler kullanıcı başına aylık 8 ABD Doları ile kullanıcı başına aylık 35 ABD Doları arasında değişmektedir.

GÖRMEK: TechRepublic'in tüm hile sayfalarına ve akıllı kişi kılavuzlarına göz atın

Nedir Microsoft Office 365?

Microsoft Office 365, kullanıcılara modern kuruluşlarda iş yapmak için gerekli temel verimlilik uygulamalarını sağlayan bir abonelik hizmetidir. Verimlilik uygulamaları arasında, bunlarla sınırlı olmamak üzere, bir kelime işlemci, bir e-tablo, bir e-posta istemcisi, bir takvim ve bir sunum uygulaması bulunur. Aslında, Office 365'in bulut tabanlı yapısı nedeniyle verimlilik uygulamaları paketi sürekli olarak güncellenmekte ve geliştirilmektedir.

Şekil A

Bir örnek olarak, Office 365 (ayda $ kişi başı 12,50) bir İş Premium abonelik bu uygulamaları içerir:

 • Kelime: Bu uygulama kelime işlemciler için standart ayarlar ve İşletme ve Premium ikisi için Office 365 ile kullanılabilir. kurumsal ihtiyacı kullanıcıların belgeler oluşturmak için, bu onlar kullanacağı bir araçtır.
 • Excel: Elektronik tablo, önceki yüzyılda icat edilmesinden bu yana temel veri analizi için kullanılan bir beygirdir. Excel geçerli standart taşıyıcıdır ve Office 365 İş ve Premium ile birlikte gelir.
 • Görünüm: Office 365'in e-posta ve randevu takvimini yönetme çözümü Outlook olarak adlandırılır. Uygulamanın yıllardır civarında olmuştur ve yoğun arayüzü ya sevilen veya kullanıcılar tarafından nefret eğilimindedir. Hem İş hem de Premium abonelikleriyle kullanılabilir.
 • Priz: Bir toplantıda bir grup kişiye bilgi iletmek genellikle bir sunum içerir. Office 365'in PowerPoint'i, kullanıcıların temel slayttan animasyona ve videoya kadar çeşitli formatlarda bilgi oluşturmasına, görüntülemesine ve yaymasına olanak tanır.
 • Yayımcı: Bazen bilgileri daha geniş bir kitleye iletmek, bir toplantıdaki sunumdan daha kalıcı ve daha resmi bir şey gerektirir. Office 365'teki Publisher uygulaması, kullanıcılara profesyonel görünümlü bültenler, broşürler ve kitapçıklar yayınlamak için ihtiyaç duydukları araçları sağlar.
 • Bir not: İşgücü daha mobil hale geldikçe, hareket halindeyken bilgi yakalama ihtiyacı giderek daha önemli hale geldi. Gibi uygulamalar Bir not kullanıcıların herhangi bir cihazdan not almasına ve ardından bu notları başka bir cihazdan almasına olanak tanır. Bu sizin temel üretkenlik bulut uygulamanızdır.
 • onedrive: Diğer temel ve temel bulut tabanlı uygulama depolamadır. Her bir Office 365 İş aboneliği ile Microsoft, kullanıcılara şu şekilde adlandırılan bir uygulama şeklinde 1 TB'a kadar bulut depolama alanı sağlar OneDrive İş.
 • Paylaşım Noktası: Office 365 Business Premium aboneliği, bir kuruluşa arka uç altyapı yönetimi için birkaç uygulama sunar. Örneğin SharePoint, kuruluş için intranet web sitelerini barındırmak için kullanılabilir. Aynı zamanda daha küçük ekipler veya bölümler için tasarlanmış küçük siteleri barındırmak için kullanılabilir. Bu sitelerin izinleri kullanıcıların kendileri veya atanan yöneticiler tarafından belirlenebilir.
 • Değiş tokuş: Her Office 365 İş aboneliği, tüm e-posta yönetimi görevlerini yerine getiren bir Exchange Sunucusu içerir. Varsayılan olarak, her kullanıcıya e-posta için 50 GB depolama alanı verilir. Exchange Server'ın bakımı genellikle yönetici düzeyinde gerçekleştirilir.
 • Microsoft Takımlar: Modern kurumsal işgücünün genç üyeleri sohbet uygulamalarına çok aşinadır ve rahattır. Bu çalışanların ihtiyaçlarını karşılamak için Office 365 artık Microsoft EkipleriBir sohbet tabanlı çalışma alanı olduğunu tek bir platformda entegre eder insanlar, içerik ve araçları.
 • Skype Kurumsal: Video konferans, mobil kurumsal işgücü için önemli bir araçtır. Skype Kurumsal ile işletmeler 250 kişiye kadar sınırsız çevrimiçi ve görüntülü konferans toplantısı düzenleyebilir.
 • Lisans kapsamı: Office 365 lisanslı bir abonelik, kullanıcı başına 5 telefon, 5 tablet ve 5 PC veya Mac içerir.
 • Destek: Her Office 365 aboneliği tam 7/24 web ve telefon desteği içerir.
 • Işbirliği araçları: Defterleri, Yammer ve Sway gibi – tipik verimlilik uygulamaları ile birlikte, Office 365 birçok işbirliği araçları içerir. Bu araçlar, kullanıcıların hareket halindeyken iletişim kurmasına, fikirleri beyin fırtınası yapmasına, belgeleri paylaşmasına ve video toplantıları yapmasına olanak tanır.
 • Güç BI: Herhangi bir işletme olabilir en güçlü araçlardan biri, boyutu ne olursa olsun, güvenilir iş istihbarat toplama uygulamaları olduğunu. İşletmeler için Office 365, Güç BI uygulama, işletmelere iş zekası verilerini toplamak, sıralamak ve sunmak için bir dizi araç sağlar.
 • Altyapı: Tüm Office 365 abonelik% 99,9 kesintisiz bir güvenilirlik garantisi vardır. Ayrıca, iç erişim denetimi izinleri, Active Directory tarafından sağlanan araçlar kullanılarak kuruluş tarafından atanan yöneticiler tarafından işlenir. Her Office 365 aboneliği, verilerinizin korunmasına yardımcı olmak için beş güvenlik katmanı ve proaktif izleme içerir.
 • Kaizala: Mobil iletişim birçok kuruluş için hayati öneme sahiptir ve Kaizala hem dahili hem de harici olarak dağıtılabilen güvenli bir mobil mesajlaşma ve iş akışı uygulaması ekler. Çalışanlar, müşteriler ve satıcılar güvenli bir ortamda birbirleriyle iletişim kurabilir ve koordinasyon sağlayabilir.
 • Akış: Dinamik bir iş ve çeşitli uygulamalar arasında iş akışını yönetme değerli zaman ve kaynak tüketebilir. Flow, kullandığınız tüm uygulamalarda Office 365 içindeki bildirimleri yönetmek için basit bir sistem sağlar.
 • Yapmak: Microsoft Office 365 güncelleştirmesi Yapılacaklar uygulamasını üretkenlik paketine ekledi. Artık Takvim uygulamasında sonradan düşünülen bir piggybacking değil, Yapılacaklar artık Office 365'in geri kalanıyla entegre olan zengin özellikli bağımsız bir uygulamadır.
 • Küçük işletme desteği: Microsoft, Office 365'te yeni iş destek uygulamalarını güncelleştirdi ve ekledi. Artık küçük işletmelerin istemcilere (Rezervasyonlar), hizmet ve ürünlere yönelik faturaya (Faturalama) ve projeleri planlayıp yönetmesine (Planlayıcı) yardımcı olacak uygulamalar var.
 • PowerApps: Kuruluşunuzun belirli bir işi yapmak için belirli bir uygulamaya ihtiyaç duyduğu durumlar için PowerApps vardır. Basitleştirilmiş geliştirme tekniklerini kullanarak işletmeler, Microsoft Office 365'te bulunan özellikleri, yordamları ve işlemleri kullanarak gelişmiş uygulamalar oluşturabilir.

Sistem gereksinimleri

 • İŞLEMCİ: 1GHz veya daha hızlı
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Sabit disk: kullanılabilir alan 3 GB (Mac için 6 TR)
 • Görüntüle: 1280 X 800 ekran çözünürlüğü
 • İşletim sistemi: PC-Windows 7, 8 veya 10. Mac-Mac OS X 10.10
 • Bağlantı: internet bağlantısı

Ek kaynaklar

Neden Microsoft Office 365 önemli?

TechRepublic'deki Yenilikler

İşbirliği ve iletişim, modern işletmedeki verimliliğin temel bileşenleridir ve verimlilik, işletmenin can damarıdır. Microsoft Office 365 işbirliğini ve iletişimi getirmek için gerekli araçları sağlar – ve uzatma, verimlilik ile – her bir kuruluştaki.

Birçok şirket için, Office 365 üretkenlik yazılımı için fiili bir standarttır. Rakip tüm ürünlerin performansı genellikle Office 365 paketindeki uygulamalara göre ölçülür.

Ek kaynaklar

yarışma

Office 365 için birincil rekabet, Google'ın daha önce Google Apps olarak adlandırılan bir dizi üretkenlik ve işbirliği uygulaması olan Google'ın G Suite'ından geliyor. G Suite, tipik üretkenlik uygulamaları setine (kelime işlemci, elektronik tablo, e-posta, takvim) ve modern bir mobil iş gücünde işbirliğini sağlamak ve geliştirmek için tasarlanmış çeşitli araçlara sahiptir. G Suite için fiyatlandırma, kullanıcı başına aylık 5 ABD doları abonelikle başlar.

GÖRMEK: Maliyet karşılaştırma hesaplayıcısı: G Suite ve Office 365 (Tech Pro Araştırma)

diğer satıcılardan Diğer web tabanlı ve online verimlilik suit mevcuttur – hatta bazıları bir aylık abonelik olmadan sunulmaktadır, ancak bu süitlerde genellikle ortak çalışma araçları tam bir set eksikliği ve işletmeler için uygun değildir.

Microsoft Office 365 kimleri etkiler?

Her işletmedeki hemen hemen her bilgi çalışanının bir e-posta hesabına ve bir takvim uygulamasına sahip olması gerekir. Bunun ötesinde, bir kuruluştaki çoğu kişinin arada bir kelime işlemci kullanması gerekir. Bir işletmedeki önemli sayıda kişi de kariyerlerinin bir noktasında sunum yazılımı veya elektronik tablo kullanma ihtiyacı duyacaklardır.

Bunlar herhangi bir işletmenin üretkenlik araçlarıdır. Bunlar işi yapmak için kullanılan araçlardır. Bu, Office 365'in hemen hemen her çalışan birey için önemli olduğu anlamına gelir.

Ek kaynaklar

Ne zaman, Microsoft Office 365 kullanılabilir?

Microsoft Office 365 şu anda kullanılabilir. Geçerli abonelik, Office 2016 sürümlerine güncellenen uygulamaları içerir. Elbette, abonelik modelinin anahtarı, her uygulama sürekli olarak güncellendiğinden, her kullanıcının her uygulamanın en güncel ve en güvenli sürümünü kullanmasıdır.

Ek kaynaklar

Microsoft Office 365'i nasıl edinebilirsiniz?

300'den az kullanıcısı olan işletmeler, Office 365 aboneliği satın alabilir ve uygun uygulamaları Microsoft web sitesi. Premium sürümün maliyeti kullanıcı başına aylık 12,50 ABD dolarıdır (yıllık 150 ABD doları). Bireysel (69,99 $ / yıl) ve hane halkı (99,99 $ / yıl) için Office 365 sürümleri de vardır.

Şekil B "veri orijinali =" https://tr3.cbsistatic.com/hub/i/r/2016/03/22/4cf4e9c8-7ea5-481f-a716-50206bc5e0f1/resize/770x/5f20188272c3fa88b8b9a31caff2a234/p3b

Büyük işletmeler için, kişi başına aylık 12 $ ile aylık kişi başına 35 $ arasında sınırsız sayıda Office 365 kullanıcı sürümü mevcuttur. Her abonelik belirli bir kuruluş türüne hitap eder. Office 365'in daha pahalı kurumsal sürümleri sesli posta, uyumluluk denetimi, hak yönetimi, şifreleme ve Gelişmiş Tehdit Koruması.

Şekil C "veri orijinali =" https://tr3.cbsistatic.com/hub/i/r/2016/03/22/8fb15a74-4c25-4b7e-b14b-2a137ae1d569/resize/770x/1d75c9cc67d4619f53547e0087dab28c/csmsmpp

Ek kaynaklar

kahraman "veri orijinali =" https://tr3.cbsistatic.com/hub/i/r/2016/03/22/aefe0efe-0d6b-4962-8133-2aa8f1f80791/resize/770x/ded536cada1ec6546447312e0df89963/feature3.jpg

Editörün Notu: Bu makale ilk olarak Mart 2016'da yayınlanmıştır ve en son Nisan 2020'de güncellenmiştir.)

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*