Microsoft 'Spring Sale': dizüstü bilgisayarlarda fırsatlar, Xbox One konsolları, gürültü önleyici kulaklıklar, daha fazlası

Özellikle işinizi verimli bir şekilde yapmak için gerekli araçlara sahip değilseniz, ofisden evinize geçiş yapmak zor olabilir. Neyse ki, Microsoft şu andaBahar İndirimi, 'temel ihtiyaçlar ve ev eğlencesi ile ilgili harika fırsatlar içerir. Sınırlı bir süre için çeşitli dizüstü bilgisayarlardan, gürültü önleyici kulaklıklardan, X-Box One konsollarından, akıllı saatlerden ve daha fazlasından tasarruf edebilirsiniz.

Microsoft'un en iyi fırsatları, satışa sunulan HP 14 inç dizüstü bilgisayar gibi en çok satan dizüstü bilgisayarlardaki tasarrufları içerirveya sadece 349 $ ve kadar 200 $ indirim 2'si 1 arada Surface Pro 7. Kulaklık pazarlığı arıyorsanız Samsung Galaxy Buds'ı alabilirsiniz 99,99 $ satılık ve 50 $ tasarruf et Bose QuietComfort 35 II. Xbox fırsatlarıyla ilgileniyor musunuz? Xbox One X Star Wars Jedi: Düşmüş Sipariş paketini alabilirsiniz Satılık 299 $ ve bir 100 $ indirim NBA 2K20 Special Edition paketinde.

Aşağıdaki Microsoft'un en iyi 'Bahar İndirimi' indirimlerinden daha fazlasını alın ve bu inanılmaz fırsatların 13 Nisan'da sona erdiğini unutmayın.

Microsoft 'Bahar İndirimi' fırsatları:

Laptop fırsatları

HP 14 inç Dizüstü Bilgisayar: $ 429 Microsoft şirketinde 349 $
Harika bir bütçe seçeneği olan HP 14 dizüstü bilgisayar 349 $ 'a satılıyor. 14 inç dizüstü bilgisayar 8GB RAM, 256GB SSD ve bir AMD Ryzen 3 3200U işlemci içeriyor.
Fırsatı Görüntüle

Surface Pro 7 Dizüstü Bilgisayar: Microsoft'tan 749 ABD dolarından başlayan fiyatlarla
Microsoft'un ilkbahar satışında 2'si 1 arada Surface Pro 7 dizüstü bilgisayarda 200 $ 'a kadar tasarruf edebilirsiniz. Çok yönlü dizüstü bilgisayar, 12,3 inç dokunmatik ekrana sahiptir ve 10 saate kadar pil ömrü sağlar.
Fırsatı Görüntüle

Yüzey Kitabı 2: Microsoft'tan 999 ABD dolarından başlayan fiyatlarla
Sınırlı bir süre için Surface Book 2'ye 500 $ 'a kadar tasarruf edebilirsiniz. Güçlü dizüstü bilgisayar 13,5 inç veya 15 inç PixelSense ekranda mevcuttur ve 1060 adede kadar NVIDIA GeForce GTX grafik içerir.
Fırsatı Görüntüle

  • Burada daha fazla dizüstü bilgisayar fırsatı satın alın

Kulaklık fiyatları

Samsung Galaxy Tomurcukları: $ 129.99 Microsoft'ta 99,99 ABD doları
Yeni piyasaya sürülen Samsung Galaxy Buds ürününü 99.99 $ karşılığında satın alın. Kulakiçi kulaklıklar, ne kadar çevre sesi duymak istediğinizi kontrol etmenizi sağlayan Ortam Duyarlı teknolojisine sahiptir.
Fırsatı Görüntüle

Bose QC35 II: 349,99 $ Microsoft şirketinde 299 $
Sınırlı bir süre için Microsoft 299 dolara satışa sunulan en iyi Bose Q35 II kulaklıklara sahip. Kablosuz kulaklıklar iki seviye aktif gürültü önleme, 2 mikrofon sistemi ve 20 saate kadar pil ömrü sunar.
Fırsatı Görüntüle

Smartwatch fırsatları

Samsung Galaxy Watch Active2: $ 279 Microsoft'ta 199 $
Sınırlı bir süre için Samsung Galaxy Watch Active 2'yi 199 dolara satışa alabilirsiniz. Bu, 80 $ 'lık bir indirim ve akıllı saat için bulduğumuz en iyi fiyatı, adımları, etkinliği ve kalp atış hızını takip edebiliyor.
Fırsatı Görüntüle

Xbox One fırsatları

1 TB Xbox One X | Yıldız Savaşları Jedi: Düşmüş Düzen | 399 $ Microsoft şirketinde 299 $
Microsoft'taki Xbox One X Star Wars Jedi paketine 100 $ tasarruf edebilirsiniz. Bu paket, Star Wars Jedi: Fallen Order'ın tam oyun indirmesini, bir aylık Xbox Game Pass denemesini ve bir aylık EA Access'i içerir.
Fırsatı Görüntüle

1 TB Xbox One X | NBA 2K20 Paketi | 399 $ Microsoft şirketinde 299 $
Microsoft'un bu paketi ile dünyanın en iyi NBA 2K20 oyuncularını alın. Bu paket, NBA 2K20'nin tam oyun indirmesini ve Xbox Game Pass ve Xbox Live Gold'un bir aylık ücretsiz deneme sürümünü içerir.
Fırsatı Görüntüle

1 TB Xbox One X | Forza Horizon 4 LEGO Hız Şampiyonları Paketi | 399 $ Microsoft şirketinde 299 $
Sınırlı bir süre için Xbox One X Forza Horizon 4 Lego Speed ​​Champions paketine 100 $ tasarruf edebilirsiniz. Pakette, Xbox One X konsolu, LEGO Speed ​​Champions eklentisi ile Forza Horizon 4'ün tam oyun indirmesi bulunmaktadır.
Fırsatı Görüntüle

İle daha fazla teklif görün en ucuz dizüstü fiyatları ve en iyi Xbox One fiyatları, paketleri, satışları ve fırsatları.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*