MIT topluluğu pandemiye hitap etmek için

MIT, beş okul arasında, koronavirüsü araştırmak, raporlamak ve çözüm bulmak için tüm ekip çalışmasıyla "COVID-19 Hızlı Yenilik Panosu" nu sunar.

Cambridge, MA'daki Massachusetts Teknoloji Enstitüsü'nün beş okulunda akademi ve bilim laboratuvarlarından bir öğrenci, öğretim üyesi, personel ve mezunlar topluluğu, COVID-19 Hızlı Yenilik Panosu, MIT'in acil olarak problem çözme konusuna giriş noktası olarak salgın. 2 Nisan'da MIT İnovasyon Girişimi'nden çıktı.

Yapay zeka hakkında daha fazla bilgi

"MIT İnovasyon Girişimi, erken aşamalarda MIT'in İnovasyon ve Girişimcilik topluluğuna çeşitli kuruluşlar hakkında soru sormak için ulaştı. COVID-19 "diyor MIT'deki iletişim direktörü David Sweeney.

GÖRMEK:
Coronavirus: Her işletmenin ihtiyaç duyduğu kritik BT politikaları ve araçları
(TechRepublic Premium)

"Öğrencilerinden, fakülte ve mezunlarından projeler sundular." "Site beş projeyle açıldı ve şu anda 60'tan fazla var. Evde eğitim / uzaktan eğitim konusunda tavsiye gibi topluluk oluşturma çabalarından, açık kaynaklı ventilatör projelerine kadar çeşitli doğalardan projeler olduğunu fark ettik ve dahil etmek istedik. MİT'in salgının tüm kapsamını destekleyecek eylemini göstermek için mümkün olduğunca çok sayıda proje. Siteden gönderilen her projeyi, liderleri ile olabildiğince çok araştırıyoruz. MIT'de topraklandı. "

MIT'in inovasyon sayfasında COVID-19 News, ayrıca aşağıdakileri de içeren toplu konular arasında yer alıyor:

 • Bir MIT Projesine Katılın (salgının zorluklarına değinen birçok COVID-19 projesi)

 • Bir MIT Startup'ı finanse edin (MIT bağlı girişimler COVID-19 çözümleri için çalışıyor)

 • MIT Araştırma Fonu (koronavirüs ile ilgili sorunların daha iyi anlaşılması ve olası çözümlere yönelik temel ve uygulamalı araştırma)

 • Küresel Fırsatlar (dünya çapındaki COVID-19 projelerindeki fırsatlara bakın)

 • Fırsat Gönder (MIT ile ilgili kişilerden projeler toplamak ve kitle kaynaklarına yardımcı olmak)

" MIT Covid19 Mücadelesi Sweeney, "Nisan ayında başlayan yüzlerce katılımcı, bir hackathon ile başlayan bir dizi zorluğa katılıyor" dedi.

COVID-19 Haberleri

COVID-19 Haber özetleri ve coronavirus haber öykülerine bağlantılar içerir ve önemli haberler rapor edildiğinde güncellenir.

Bağlantı başlıklarına bir örnek:

 • Boston Globe: Koronavirüse karşı korunmak için altı metrelik bir kural tartışmalıdır, MIT profesörü

 • Sloan Management Review: COVID-19 kaynakları

 • MIT News: COVID-19 hikayelerinden oluşan bir koleksiyon

 • MIT teknolojisi incelemesi: tüm COVID-19 raporlarımız

 • Kuvars: Bir salgın sırasında ekonomiyi kapatmak ekonomiyi korumanın en iyi yolu olabilir

 • WSJ: MIT Araştırmacıları yeni koronavirüs için konum izleme çabası başlattı

 • Fast Company: MIT araştırmacıları yaptı bölgenizin COVID-19'unu gösteren haritalar Puan

 • Koronavirüs uyarı paketi ile ilgili kongreye açık mektup

MIT COVID-19 zorlukları "COVID-19 krizi için bir çözüm inşa et" denir. Web sitesi 3 ila 5 Ağustos arasında, katılımcıların "Savunmasız Nüfusun Korunması ve Sağlık Sisteminin Desteklenmesi" için çözümler geliştirecekleri bir MIT projesi "Hack the Beat" adlı bir uzak hackathon düzenliyor.

Sweeney, "İlk lansmanda Google Analytics'ten sitenin 100'den fazla ülkeden binlerce kullanıcısı olduğunu biliyorduk, ancak hangi projelere erişildiğini anlamak çok zordu, yalnızca katılımcılardan ve proje liderlerinden anekdot bilgileri aldık." Dedi. "Bu, yeni navigasyona geçmemizin bir nedeniydi. İleride, kaç kullanıcının MIT Research, MIT topluluk tarafından oluşturulmuş projeler veya MIT girişimleri vb.

MIT İnovasyon Girişimi, "Provost Ofisi yönetiminde" MIT'de bir inovasyon altyapısı oluşturmayı taahhüt eden "durmaksızın soruşturmaya dayanan veri takıntılı MIT-lerden oluşan küçük bir ekip. İnisiyatif MIT'teki beş okulla işbirliği yaparak "inovasyonun ve ilkeli girişimciliğin canlı kültürünü ve programlamasını güçlendirmek için", yani inisiyatifin misyonu MIT topluluğunu donatacak okullarda yapılan projeleri birbirine bağlamak ve ortaklarından gebe kalmadan etkiye kadar güçlü ve düşünceli fikirler almaları.

MIT İnovasyon Girişimi, MIT Yenilikçi Bilim ve Politika Laboratuvarı çatısı altındadır.

Yaklaşan "Pandemiği Dövün" hackathon ayakkabı atları, MIT'in inovasyon ve Girişimcilik arenasına girdi.

Gerçekler

 • MIT'de inovasyon ve girişimciliğe odaklanan 36 öğrenci grubu

 • Kampüste 45 yapımcı alanı (fikirlerin geliştirilebileceği ve planların gerçekleştirilebildiği ve kaynaklardan yararlanabileceği)

 • MIT mezunlarının% 31'i patentte mucit olarak adlandırılmaktadır

 • MIT mezunlarının% 40'ı iki veya daha fazla şirket kurdu

 • MIT mezunlarının% 23'ü ABD dışında firmalar kurdu

 • MIT öğrencilerinin% 15'i başlangıç ​​şirketlerine katılıyor (2010'daki% 6'dan)

 • MIT mezunları tarafından kurulmuş 30.000 aktif şirket

İleriye baktığımızda, "2.0 sürümü üzerinde zaten beyin fırtınası yapıyoruz." Dedi Sweeney. "Gösterge Tablosunu olabildiğince yararlı hale getirmek istiyoruz – insanları dahil olmaları için en uygun şekilde hızlı bir şekilde yönlendirmek. MIT öğrencileri, birçok fakülte, personel ve mezunlar gibi evde. Bazen ne yapabiliriz? atıl gibi hissetmek – MIT'in '… insanlığın iyiliği için akıllıca, yaratıcı ve etkili bir şekilde çalışma' misyonunu yaşıyoruz, bu nedenle aktivasyon için merkezi bir nokta sağlamak bizim için başarıdır. ve proje liderlerini bir sonraki versiyonda görmek istedikleri hakkında. "

Ayrıca bakınız

<a href = "https://tr4.cbsistatic.com/hub/i/r/2020/04/03/7656fa26-5bb2-4010-9126-114b84365004/resize/770x/dfda63610944f229028e5034fe78703b/mit.jpg" target = " _blank "data-component =" modalEnlargeImage "data-headline ="

"data-credit =" Resim: Getty Images / iStockphoto "rel =" noopener noreferrer nofollow ">Massachusetts Teknoloji Enstitüsü

Resim: Getty Images / iStockphoto

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*