Mobil cihazınızdan Zoom'da toplantı nasıl kaydedilir?

Zoom masaüstü uygulamasının aksine, iOS ve Android için Zoom Cloud Meetings'deki toplantıları kaydetmek biraz daha karmaşıktır ve herkes için kullanılamaz. Bu, kayıt yapamayacağınız anlamına gelmez.

Video konferans uygulaması Zoom, farklı konumlardaki kişilerle toplantıyı kolaylaştırmak için birçok farklı şey yapabilir. Masaüstü uygulamasıyla birlikte ücretsiz gelen bir özellik, Yakınlaştırma toplantılarını kaydedin ve bilgisayarınıza kaydedin bir düğmeye dokunarak.

Toplantı sahibi tarafından izin verildikten sonra Zoom'un masaüstü uygulamasında bir toplantı kaydetmek kolaydır, ancak Zoom'un iOS veya Android sürümlerinden bir toplantı kaydetmek biraz daha karmaşıktır.

Öncelikle, Zoom'u ücretsiz bir hesapla kullanıyorsanız, toplantıyı Zoom'a kaydetmeyi unutabilirsiniz: iOS ve Android'de ekran kaydı ücretli Zoom hesaplarıyla sınırlıdır. Zoom, mobil cihazlarda yerel olarak depolanmış kayıtlar yapılmasını desteklemez ve kayıtların bulutta depolanmasını gerektirir; bu, yalnızca ücretli kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

GÖRMEK: VPN kullanım politikası (TechRepublic Premium)

Yalnızca toplantı sahibi bir mobil cihaza kayıt yapabilir ve izinler katılımcılara değil, yalnızca ortak bir toplantı sahibine verilebilir.

Premium Zoom kullanıcıları, hakkında daha fazla bilgi edinmek için Zoom'un sitesine gidin toplantı sırasında mobil cihazınızın ekranını kaydetme.

Not: iOS 12 veya üstü ve yaklaşan Android 11 mobil kullanıcıların toplantılarını kaydetmeleri için yeterli olan yerleşik ekran kayıt yeteneklerine sahiptir. Tüm toplantıyı kaydetmek için cihazınızda yeterli boş alan bulunduğundan emin olun; bu dosyalar oldukça genişleyebilir.

Ayrıca bakınız

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*