Mühendislik öğrencileri için en iyi dizüstü bilgisayarlar 2020

Mühendislik öğrencileri için en iyi dizüstü bilgisayarı seçmek kolay değildir. Bunun nedeni, tüm güçlü dizüstü bilgisayarların burada shoo-in olmaması değildir – mühendislik öğrencileri, bu hassas işlem gücü, grafik gücü ve uygun fiyat dengesini sağlayan taşınabilir PC'lere ihtiyaç duyar.

en iyi dizüstü bilgisayarlar mühendislik öğrencileri için en iyi işlemciler tüm bu hesaplama görevlerini yerine getirmek ve en iyi grafikler CAD, simülasyon ve CAM yazılımının tüm grafik ihtiyaçlarını karşılamak için. Ancak, en iyi öğrenci dizüstü bilgisayarlarAyrıca, uygun fiyatlı olmaları gerekir – çünkü mühendislik öğrencilerinin bir dizüstü bilgisayarda binlerce dolar harcamadan başa çıkmaları için yeterli masrafları vardır.

Mühendislik öğrencileri için en iyi dizüstü bilgisayar için seçimlerinizi daraltmak kolay değil, bu yüzden sizin için yaptık. Bu listedeki dizüstü bilgisayarların her biri test edilmiş, gözden geçirilmiş ve TechRadar onay mührü verilmiş, böylece araştırma yapmak için daha az zaman harcayarak okul projeleriniz üzerinde daha fazla zaman harcayabilirsiniz.

Asus Zephyrus G14

(İmaj kredisi: Asus)

1. Asus Zephyrus G14

AMD'nin mobil hakimiyet suçlaması

İŞLEMCİ: AMD Ryzen 7 4800HS | Grafik: NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti – RTX 2060 | VERİ DEPOSU: 32 GB'a kadar | Ekran: 14 inç Parlamayan Full HD (1920 x 1080) IPS düzeyi panel, 120Hz'e kadar – 14 inç Parlamayan WQHD (2560 x 1440) IPS düzeyi panel, 60Hz | Depolama: 512 GB / 1 TB M.2 NVMe PCIe 3.0

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*