Mükemmel bir fiber geniş bant anlaşması mı arıyorsunuz? NowTV'de TV geçişleri var

Artık TV, en ucuz geniş bant sağlayıcılarından veya akış hizmetlerinden biri olarak bilinmeyebilir, ancak en son anlaşmasıyla, en ucuz iki geniş bant ve TV fırsatları etrafında.

Sağlayıcı şu anda iki Fab fiber planı sunuyor ve onlarla birlikte ortalama hızları ile geniş bant alıyor Ayrıca, bir Now TV Entertainment geçiş kartı da alabilirsinizveya filmler sizin için daha uygunsa Gökyüzü Sineması geçişi.

Her iki geçişte de% 33 indirim var ve mükemmel eğlence sunuyor, tıkınırcasına seyretmek için bir sonraki kutuyu bulmaya çalışmayı mı yoksa sıkışacak bir sonraki en iyi filmi mi seçeceğinizi seçiyorsunuz. Şüphesiz, bunlar TV kanalları gidiyor.

Ve 36Mb sadece fiber geniş bant olarak kabul edilmese de, akış, oyun oynamak veya kendinizi evden çalışırken bulursanız hala mükemmeldir. Ya da bu çayınız gibi görünmüyorsa, neden bizim en iyi fiber genişbant fiyatları kılavuz.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Aşağıdaki bu harika fiber genişbant fırsatlarına göz atın.

Şimdi TV'nin fiber geniş bant anlaşması:

Şimdi Eğlence kartıyla TV Fab fiber | 12 ay | Ort. Hız 36Mb | Satır kiralama dahil. | £ 5 teslimat ücreti | £ 30.99pm
Şapkalarımız Now TV'ye gidiyor, bu fırsatla inanılmaz ucuz fiber geniş bant ve £ 31'in altında bir eğlence kartı alıyorsunuz! Sadece size gizli bir zirve vermek için, eğlence geçişi 300'den fazla kutu setine ve Çernobil, Kalay Yıldız, Büyük Catherine ve daha fazlası gibi dizileri içeren en iyi TV kanallarından bazılarına erişmenizi sağlar!Fırsatı Görüntüle

Şimdi Sky Cinema pass özellikli TV Fab fiber | 12 ay | Ort. Hız 36Mb | Satır kiralama dahil. | £ 5 teslimat ücreti | £ 30.99pm
Dizi yerine en iyi filmi mi arıyorsunuz? Sky Cinema kütüphanesine her gün yeni bir prömiyerin eklenmesi ile sizi izlemek için filmlerinizin bitmesine cesaret edeceğiz. Sadece mağazada olanların tadına bakmak için, şu anda izleyebilirsiniz: Mary Poppins, Sıcak Hava, Aslan Kral, Godzilla, Aladdin ve çok daha fazlası!
Fırsatı Görüntüle

Başka hangi geniş bant anlaşmaları var?

Şimdi TV'nin fiber geniş bant fırsatlar tam olarak aradığınız şey değilse, şu anda bazı harika sağlayıcılardan diğer mükemmel fırsatlar bol panik yapmayın.

Endişe duydunuz mu? Neden İngiltere'nin en geniş geniş bant planına bakmıyorsunuz? £ 15,90 karşılığında.

Veya daha yüksek hızlar istiyorsanız, Vodafone'un Superfast 2'si ayda sadece 23,95 £ ve size ortalama 63Mb indirme hızları sağlar – daha yoğun evler için mükemmel! Ve mevcut bir Vodafone müşterisiyseniz, ayda 2 sterlin daha az ödersiniz.

Belki bir freebie sadece bir geniş bant planına kaydolmanız için gereken teşviktir? İle BT'nin Süper Hızlı Fiber planı ve ayda £ 28.99 ödeyeceksiniz 50Mb ortalama hızı ve oldukça tatlı bir £ 80 ödül kartı almak için!

Daha fazla oku:

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*