My Brilliant Friend 2.Sezon: En Son Bölüm Online Her Yerde Nasıl İzlenir

Mükemmel Arkadaşım kesinlikle izlemen gereken bir drama. Sevgi ve hırstan şiddete ve kendini yok etmeye kadar tüm insan duygularını nazikçe ileten geri dönen TV şovu dünyanın dört bir yanındaki eleştirmenler tarafından övgüyle karşılandı. Okumaya devam edin, size dünyanın her köşesinden My Brilliant Friend sezon 2'yi nasıl izleyeceğinizi anlatacağız.

My Brilliant Friend 2.Sezon: Hile Sayfası

Parlak Arkadaşım, İtalyan yazar Elena Ferrantes'in ilk kitabı 2012'de yayınlanan dört kitap Neapolitan Serisi romanına dayanıyor. O zamandan beri TV'ye uyarlandı ve Parlak Arkadaşım'ın 2. sezonu The Story Of A'nın hikayesine dayanıyor. Yeni Ad – dizide 2. kitap .. Elena Greco ve Lila Cerullo'nun yıldızı, HBO ile haftada 16 Mart'tan 2 Mayıs'a kadar ABD geceleri yeni My Brilliant Friend bölümlerini göstermesi bekleniyor.

İle coronavirus tarafından ertelenen sporlar Tüm dünyada, henüz parlak bir şekilde duymamış olsanız veya bir İtalyan dili draması ve İngilizce konuşanların altyazılarla takip etmesi gerekeceğinden şüphelenseniz bile, Brilliant Friend'e bir şans vermeye kesinlikle değer.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*