NBA çevrimiçi nasıl izlenir: her oyunu her yerden canlı yayınla

2020 NBA playoffları hemen köşede, ancak Nisan'a ve sonunda Haziran'ın NBA finallerine gitmeden önce, oynanacak pek çok düzenli sezon aksiyonu var. Rehberimizi takip edin ve nerede olursanız olun çevrimiçi bir NBA canlı akışı izleyebilirsiniz – basketbol taraftarlarının tadını çıkarmak için bazı yasal ücretsiz NBA canlı akış seçenekleri bile var.

NBA 2019/20 playoff tarihleri

Normal sezonun sonuna yaklaşıyoruz ve 2020 NBA playoffları 18 Nisan Cumartesi günü başlayacak. Bu yılki NBA Finalleri'nin 1. oyununun 21 Haziran Cumartesi günü yapılması planlanıyor. Bu baharı dört gözle bekliyoruz.

Şimdiye kadar, 2019/20 NBA sezonu çoğunlukla plana göre gitti. Geçtiğimiz sene MVP, Giannis Antetokounmpo ya da 'The Yunan Freak' liderliğindeki Milwaukee Bucks şu anda Doğu Konferansı'nda rahat bir liderlik yapıyor. Geçen yılki NBA şampiyonları olan Toronto Raptors, Miami No, Indiana Pacers ve Philadelphia 76ers'ın hemen arkasından gizlenen ve olası tüm play-off takımlarıyla 2 numaralı tohum için Boston Celtics ile yapılan bir savaşta kilitlendi.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*