Nintendo Switch Lite, Animal Crossing: New Horizons demetleri için hisse senedi ile geri döndü

Nintendo Switch Lite fırsatları bu hafta İngiltere raflarına geri dönüyor ve öne çıkan özellikler arasında Hayvan Geçişi: Yeni Ufuklar Paketi. Bu doğru, şimdi bir Nintendo Switch Lite alabilirsiniz çok herhangi bir renkte, bol miktarda paketlenmiş oyun da sunuluyor.

Dahası, bu konsollar talep artışları ve stok azaldıkça son fiyat artışlarından etkilenmedi. Konsolu sadece 199 £ karşılığında alabilirsin ve dahası, en iyi oyunlarda da indirim sunan birçok paket var.

Başlıklar şunları içerir: Mario Kart 8, Pokemon Kılıcı, Luigi Konağı 3ve yukarıda adı geçen ıssız ada rüyası. Tüm bunlar, Nintendo Switch Lite fırsatlarının tekrar masaya yatırıldığı anlamına gelir ve aynı anda ilk oyununuzu alarak daha fazla para kazanabilirsiniz.

İngiltere'de değil misiniz? Nintendo Switch Lite hisse senedi ABD'de hala inanılmaz derecede düşüktür, ancak fiyat izleme yazılımımızın sayfada daha fazla bulduğu en son fırsatları görebilirsiniz.

Hayvan Geçişi: Yeni Ufuklar Nintendo Switch Lite paketi

Nintendo Anahtarı Lite | Hayvan Geçişi Yeni Ufuklar | 239,99 TL Çok
Bekleme sonunda bitti ve artık İngiltere'de Animal Crossing Nintendo Switch Lite paketini alabilirsiniz. Bu fırsat harika bir fiyat sunuyor ve Nintendo Switch siparişinize dahil edildiğinde oyunun kendisine yaklaşık 10 £ tasarruf sağlıyor.
Fırsatı Görüntüle

Nintendo Switch Lite seyahati fiyatlarını

Nintendo Anahtarı Lite | 199 TL / Çok
Nintendo Switch Lite konsolunu her zamanki 199 sterlin fiyatıyla Very'da bulabilirsiniz. Arzın çok düşük olduğunu ve talebin gün geçtikçe arttığını düşünerek bu harika bir teklif. Burada mevcut standart renkleri ve aşağıda özetlenen birçok paket fırsatını bulacaksınız.
Fırsatı Görüntüle

Nintendo Anahtarı Lite | Mario Kart 8 | 239,99 TL Çok
Piste geri dönmek için kaşınıyorsanız, Mario Kart 8, Very'ın son Nintendo Switch Lite fırsatlarında da mevcuttur. Günlerinizi doldurmak için çok oyunculu bir kargaşa var, ancak bu kontrolörler ayrılmadığından, bunun için en son Joy-Con fırsatlarını kontrol etmek isteyebilirsiniz.
Fırsatı Görüntüle

Nintendo Anahtarı Lite | Luigi Konağı 3 | 239,99 TL Çok
Luigi Mansion 3, en son Nintendo Switch Lite fırsatlarında bir paket olarak da mevcut olduğu için hayalet avcı kıyafetlerinizi takın. Bu tek veya çok oyunculu başlıkta Luigi'nin arkadaşlarını kötü King Boo'dan bir otelin komik temalı seviyelerinde kurtarın.
Fırsatı Görüntüle

Nintendo Anahtarı Lite | Pokemon Kılıcı | 239,99 TL Çok
Pokemon Go hareketsizdir, bu yüzden neden Pokemon Sword ile sevimli yaratıkları bulmaya, gelişmeye, savaşmaya ve ticarete geri dönmüyorsunuz? Franchise'daki en son taksit, geçen yılın sonlarında Nintendo Switch'i vurdu ve şimdi Nintendo Switch Lite ile birlikte çok iyi bir fiyata çok iyi bir fiyata satın alabilirsiniz.
Fırsatı Görüntüle

Nintendo Switch Joy-Con fırsatları

Nintendo Switch Lite, amiral gemisi modeli gibi çıkarılabilir Joy-Con denetleyicilerine sahip değil. Bu, tüm evinizi eğlendirmek için bazı çok oyunculu oyunlar almayı planlıyorsanız, ucuz Joy-Cons satın almak isteyeceğiniz anlamına gelir.

En son gelişmeleri takip ediyoruz Nintendo Switch Otel Fiyatları yanı sıra iyi Nintendo Switch Lite satış tam burada TechRadar'da. Ayrıca en iyisini bulacaksınız ucuz Nintendo Switch oyunları şimdi teklifte.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*