Nintendo Switch mi arıyorsunuz? Bu 23 £ / pm Huawei telefon anlaşmasıyla birlikte ücretsiz geliyor

İngiltere kendi kendini tecrit etmeye başladığında, Nintendo Switch Otel Fiyatları Ellerinizi almak imkansız bir öğe gibi görünüyor. Çoğu dükkanda satılır ve sadece deli şişirilmiş fiyatlarla mevcuttur, en iyi fiyatları bulma konusunda yaratıcı olmanın zamanı geldi.

Neyse ki, yeni bir telefon sözleşmesine ihtiyaç duyanlar için, yeni bir Nintendo Switch almanın oldukça basit bir yolu var. Virgin, Huawei telefon fırsatlarından birine lezzetli bir eklenti olarak konsolu sunuyor – Huawei P Smart.

Bu fırsatlar ayda oldukça £ 19'dan başlıyor ancak en iyi teklif bir 8 GB veri ile ayda 23 £ teklif. Bu planlar nasıl bu kadar ucuz? Tipik Virgin tarzında, 36 aylık sözleşmelerle çalışırlar.

Daha kısa bir şey tercih ederseniz, bu tam anlaşmayı (Switch dahil) 24 aylık sözleşmelerde alabilirsiniz, bunun için daha yüksek bir fiyat ödersiniz. Hangi fiyat ve veri sınırlamalarından hangisi arıyorsanız, aşağıdaki tüm bilgileri ekledik.

Telefon fiyatları + Nintendo Switch Lite:

Huawei P Smart | Bakire | 8GB veri | Ücretsiz ön sipariş | Ayda 23 £
Evet, 36 aylık bir sözleşme ancak her iki 2019 akıllı telefon için ayda 23 £ ve bir Nintendo Switch, bu gerçekten olağanüstü bir değer. Ve ayda 2 £ ekstra ücret karşılığında 25 GB veriye yükseltebilir veya 29,50 £ karşılığında sözleşmeyi 24 aya indirebilir ve yine de hem konsol hem de 8 GB veri alabilirsiniz.
Fırsatı Görüntüle

Huawei P Smart nasıl bir yer?

Huawei'nin en güçlü telefonu olmayabilir, ancak burada geldiği fiyat göz önüne alındığında, oldukça sıra dışı. Kaygan bir tasarıma, bol miktarda depolama alanına ve fiyat aralığının üzerinde bir ekran yoluna sahiptir.

Hatta bugünlerde amiral gemisi düzeyinde bir 3400mAh pil ve güçlü bir çift kamera kurulumu bile taşıyor.

Daha fazla bilgi için Huawei P Smart incelememizin tamamını okuyun

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*