Nisan 2020 için en iyi Chromebook fiyatları ve fiyatları

En iyi Chromebook fırsatlarından sonra? Biz dünya çapında web satan perakendeciler en iyi fiyatları var en iyi Chromebook'lar dışarıda.

Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız: endişelenmeyin. En büyük Chromebook fiyat düşüşleri için büyük çevrimiçi perakendecileri size sorundan kurtulmak için araştırdık – ve bu sayfayı yeni bir Chromebook bilgisayarı arayışında olduğunuz yıl boyunca güncel tutuyoruz.

Kesinlikle, en ucuz Chromebook'lar zaten fiyat için oldukça iyi ve tüm paralarını tek bir gadget satın alma işleminde üflemek istemeyenlere yönelik olma eğilimindedir. Bununla birlikte, kaliteye karşı uygun fiyatlara öncelik vermek konusunda endişelenmenize gerek yok. En iyi Chromebook fiyatı genellikle düşük maliyetle iyi özellikleri içeren bir fiyattır ve çeşitli farklı ihtiyaçlar için mükemmel bir dizi model bulduk. Daha fazla gecikmeden dalışa girelim.

İyi bir Chromebook fiyatı nedir?

En ucuz Chromebook'lar bazen özelliklerini gözden kaçırmaktan suçlu olabilir. Bu nedenle, en iyi Chromebook fiyatını bulmak için işlemci kalitesi ve depolama çözümleri söz konusu olduğunda ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız önemlidir. Hem güç hem de maliyet verimliliğini dikkate alan kesinlikle fırsatlar vardır, bu nedenle 2 GB taban çizgisinin üzerinde güncellemeleri (ChromeOS kullanmıyorsanız) ve RAM'i depolayabilen ve yönetebilen bir SSD ile her şeye dikkat etmek önemlidir. aramalarda görünür.

Satıştaki favori Chromebook'larımız

en ucuz Chromebook fiyat ve fiyatları

(Resim kredisi: HP)

HP Chromebook 14

İyi dengelenmiş bir Chromebook

İŞLEMCİ: Intel Celeron N2840 – N2940 | Grafik: Intel HD Grafik Kartı | VERİ DEPOSU: 2 GB – 4 GB | Ekran: 14 inç, HD (1.366 x 768) BrightView | Depolama: 16 GB – 32 GB eMMC

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*