Nisan 2020 için en iyi EE telefon fiyatları

EE, ödüller, övgüler ve İngiltere'nin en hızlı 4G ağının konumunu toplayarak, İngiltere'deki en iyi ağın itibarını oluşturmayı başardı, bu nedenle, EE telefon fırsatları birçok kişi için bariz bir seçim olacaktır.

Dört ana ağdan biri olan Vodafone, Three ve O2 ile rekabet eden EE, geri kalanın üstünde durmayı başardı ve birçokları için tercih edilen seçenek olmaya devam ediyor. Bunların çoğu mevcut hızlara bağlı ancak tek faydası bu değil.

Tüm EE telefon fırsatları ile müşteriler, diğer EE müşterilerine veri hediye etme, Wi-Fi üzerinden arama yapma ve ne tür bir plan seçtiğinize bağlı olarak, bir dizi abonelik hizmetine veri içermeyen erişim elde etme olanağı elde eder.

Ancak tüm bu avantajlar ve ışıltılı itibarı ile, EE genellikle var olmak için daha pahalı ağlardan biri olabilir, bu yüzden etrafta alışveriş yapmanız gerekir. Doğrudan EE'nin web sitesine gitmek, muhtemelen bazı büyük aylık maliyetlerle size çarpacaktır.

Bunun yerine, birçok üçüncü taraf perakendeci – Mobiles.co.uk, Carphone Depo et al – pazarlık fiyat noktalarını ve büyük veri planlarını bulabileceğiniz yer olacaktır. Aşağıda hem dünyanın en iyi akıllı telefonları için bir fiyat karşılaştırma tablosu hem de çeşitli el cihazlarında EE telefon fırsatları için bazı bireysel seçenekler bulacaksınız.

Ve eğer EE'nin olmak istediğiniz ağ olup olmadığından emin değilseniz, kılavuzumuza gidin. cep telefonu fiyatları mevcut tüm ağları tek seferde karşılaştırmak için.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*