Nisan 2020 için en iyi ucuz Fitbit satış fiyatları ve fırsatları

Sizi bugün en son ucuz Fitbit fırsatlarıyla karşıladık, mevcut her model için en iyi perakendecilere kıyasla çok sayıda satış fiyatı var. Yetişkinler ve çocuklar için standart Fitbitler ve akıllı saatler gibi de çalışan gelişmiş fitness takip cihazları hakkında size bilgi vereceğiz.

Fitness izci dünyasındaki rekabet sürekli artıyor, bu da markanın rekabetçi kalmak için zorlaması gerektiğinden daha düşük Fitbit fiyatları için iyi bir haber. Fitness takip cihazlarının veya akıllı saatlerinin her yeni yinelemesinde, fiyatları da düşürmek için köşelerin kesilmediğini gösteren daha fazla gelişme görüyoruz. Yeni sürümler genellikle eski modellerde daha ucuz Fitbit fiyatları anlamına gelir, bu nedenle her zaman bir yerde olması gereken bir pazarlık vardır.

Hangi Fitbit'in sizin için uygun olduğundan emin değilseniz. Her biri hakkında ayrıntılara girdik ve kılavuzumuzda aşağı doğru ilerledikçe her birinin hayati özelliklerine hızlı bir bakış için özelliklerin kullanışlı bir dökümünü de bulabilirsiniz. Beğendiğiniz birini bulacağınızdan eminiz.

Her modelde en ucuz Fitbit fiyatları

Fitbit Inspire fiyatları satış fırsatları

Fitbit Inspire fırsatları

Yeni en ucuz Fitbit?

Ekran: OLED dokunmatik ekran | Kalp atışı ekranı: Hayır | Su geçirmez: Evet | Uyumluluk: Android, iOS, Windows | Pil: 5 gün

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*