Nisan 2020 için en iyi ucuz PS Vita fiyatlar, satış ve fırsatlar

Yani ucuz bir PS Vita fiyat mı arıyorsunuz? Sony, 2019'da konsolun küresel üretimini kapattığında, artık çok geç olmadan satışa PS Vita alma zamanı.

Birçok yer küçük bir servet şarj ediyor veya sadece önceden hazırlanmış / yenilenmiş modelleri satıyor, ancak düzenli olarak en iyi fiyatları bulmak için düzenli olarak net süpürüyoruz. Bir sayfada en iyi fiyatı bulmak için aşağıdaki karşılaştırma grafiğimize göz atın PS Vita.

PS Vita mükemmel bir el oyun konsolu, kesinlikle daha önce gördüğümüz en güçlü ve grafik olarak etkileyici el Nintendo Anahtarı olay yerine doğru yol aldı. Hatta oyun akışından oyun akışı için kullanılabilir PS4.

Harcamak için nakit para olan hardcore oyuncular, bu canavarı yakalamaya ve büyük fırlatma oyunlarından bazılarını büyük bir aceleyle ateşlemeye güvenmelidirler. Diğer herkes için, buna değer olduğunu düşünüyorsanız bir çalışma örneğidir. Sadece 99p bulmaca oyunları oynamak istiyorsanız, elbette cep telefonunuza veya tabletinize sadık kalın – ancak Vita'nın yapabileceği her şeyi yapamazlar.

Ama bir tane almaya karar verdiyseniz, doğru yere geldiniz. En ucuz PS Vita fiyatlarının hepsini tek bir yerde bulduk. Tam boyutlu bir konsolla daha fazla ilgileniyorsanız, ucuz PS4 fiyatları.

En ucuz PS Vita fiyatları

ps vita fiyatları fiyatları

1. Sony PS Vita Slim (2014) fiyatları

En yeni PS Vita modeli daha incedir ve daha iyi pil ömrüne sahiptir

PS Vita'nın son modeli 2014'ün 'Slim' modeli. Sony, bu modelde hem dahili hem de harici bazı ince değişiklikler yaptı, ancak çoğunlukla memnuniyetle karşılanan iyileştirmeler. Tasarım ince ayarları, artık bir LCD ile değiştirilen OLED ekranın pahasına olmasına rağmen, daha taşınabilir ve rahat bir sistem sağlıyor. Konsol orijinalinden yaklaşık% 20 daha ince (yaklaşık 3 mm) ve 15 mm'ye indiriyor. Ayrıca 42g daha hafiftir, Vita Slim'i seçtiğinizde en çok fark edilen şey budur.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*