Nisan 2020 için en ucuz Google Home fiyatları: en iyi Home Mini, Hub ve Max fırsatları

Google Home fiyatları yıl boyunca çeşitli cihazlarında birden fazla kez düşmektedir. Özel fiyat karşılaştırma teknolojimiz size yardımcı olmak için burada. En son Google Home, Google Home Mini, Google Nest Hub (daha önce Google Home Hub olarak biliniyordu) ve Google Home Max fırsatlarını bulmak için en iyi (sürekli güncellenen) sayfadasınız. Yeni Google Nest Hub Max ve Google Nest Mini cihazlar için en son fiyatları da ekledik.

Google Home akıllı hoparlörler ailesi, ses kontrolünün rahatlığını kullanan piyasadaki en popüler akıllı hoparlörler arasındadır. Alexa'ya söyleme, ama Google Asistan taleplerimize cevap vermede çok daha akıllı olduğunu kanıtladı. Google Home ve Google Home Mini, müzik için ses kalitesi açısından Amazon Echo serisiyle kabaca eşit, ancak daha yeni Google Home Max, her ritmi hissetmek isteyen müzik hayranları için Amazon'un Echo hoparlörlerinden herhangi birini açıkça gösteriyor.

Yeni akıllı hoparlörünüze kaydettikten sonra, onu kullanmak bir sesli komut kadar basittir. Tek yapmanız gereken 'Ok Google' demek ve Google Home'unuza istediğiniz soruyu sormak. Google Asistan, size yanıtı getirmek için son derece güçlü Google arama motorunu kullanır.

Her zaman daha fazla özellik ve uygulama ekleniyor, ancak şu anda Google Play, Spotify, Tunein veya telefonunuzdan müzik akışı yapabilirsiniz. Onu da eşleştirmek için akıllı ev teknolojisi özellikleri var, bu yüzden siz de huşu içinde izleyin akıllı ışıklar ve termostatlara ne yapılacağı söylenir. Temel özellikler bile, alışveriş ve yapılacaklar listelerine öğe eklemek veya alarm ayarlamak gibi inanılmaz derecede kullanışlı olduğunu kanıtlıyor – son olarak, artık yanmış pizza yok!

En ucuz Google Home Mini fiyatları

İlk kez akıllı hoparlör alıcıları için en iyi seçenek

Boyut: 1.65 x 3.85 inç | Mikrofonlar: 2 | Ekran: Hayır | Yardımcı giriş: Hayır | Mevcut renkler: Gri, Siyah, Turuncu, Su | Lansman fiyatı: $ 49 / £ 49

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*