Nisan 2020'de en iyi Google Pixel 2 ve Pixel 2 XL fırsatları

Arama devinin akıllı telefon gözünün 2017 elması olan Google Pixel 2 neredeyse sona eriyor. Piksel 2 yakında ölmüş olabilir, ancak çok yaşa Piksel – Google Pixel 3 bir süredir burada ve tamamen yerini aldı.

Pixel 2'yi bir süredir hayal ediyor ve parayı çok daha pahalı yeni telefona sıçratmak istemiyorsanız, bu cihazın ne kadar uzun süreceğinden emin olmadığımız için oldukça hızlı bir şekilde grev yapmanız gerekecek. alakalı kalmak. Aynı şey Google Pixel 2 XL için de geçerli.

Hangi telefonu tercih ederseniz edin, sizin için en iyi Pixel 2 fırsatını belirlemek için aşağıdaki fiyat karşılaştırmamızı kullanabilirsiniz. Google'ın en son iPhone ve Samsung Galaxy amiral gemisi cep telefonları kadar popüler bir akıllı telefon oluşturma arayışı, orijinal Google Pixel geçen yıl piyasaya çıktığında büyük bir adım attı. Ve halefi – uygun adıyla Google Pixel 2 – yıldız çalışmasına devam etti ve şimdi Google Pixel 3 bunu daha da artırdı.

Biraz daha ikna etmeye mi ihtiyacınız var? 10OFF kupon kodunu kullanın Mobiles.co.uk bu perakendecinin herhangi bir anlaşmasının ön maliyetinden bir kiracıyı devirir – bu TechRadar okuyucularına özeldir. Sayfanın altında uzman incelememizin bir özeti var.

Daha fazla seçenek: Samsung Galaxy S9 fırsatları | Samsung Galaxy Note 9 fırsatları | iPhone 8 fırsatları | SIM sadece fırsatlar | En iyi cep telefonu fırsatlar

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*