Nisan 2020'de en iyi Instax Mini fiyatları ve fırsatları

En iyi Fujifilm Instax Mini fiyatlarını mı arıyorsunuz? Bu anlık kameralar son yıllarda ilginç hediyeler veya giderek çevrimiçi olan her dünyada somut fotoğraflar yaratmanın bir yolu olarak büyük bir hit oldu. Hem genç hem de retro anında fotoğraf hayranlarına uygun seçenekler ile bugün de seçebileceğiniz birçok tasarım var.

Bütçe dostu Fujifilm Instax Mini 8 ve Mini 9 veya Fujifilm Instax Mini 70 veya Instax Mini 90 gibi retro temalı anlık kameralar da dahil olmak üzere en popüler Instax Mini kameralardaki en iyi fırsatları karşılaştırmanıza yardımcı olmak için buradayız. Bu Fujifilm Instax Square SQ10 ve SQ6 serilerinin beğenisini de unutmuyor.

Ancak fiyatlar tek başına yeterli olmayabilir, bu nedenle bu Instax Mini kameraların her birine sizin için doğru olanı seçmenize yardımcı olacak bir bilgi verdik. Eğlenceli kameralar, yaz aylarında açık hava tatilleri için popüler olduktan sonra her zaman çok rağbet görür ve popülerliği Noel'in de eğlenceli bir şekilde sunmasıyla popülerlik kazanır.

Instax Mini Otel Fiyatları

Fujifilm Instax Mini 8 fiyatları

Fujifilm Instax Mini 8 fiyatları

En ucuz Instax Mini kamera

Film tipi: Instax Mini | Görüntü boyutu: 6.2×4.6cm | Lens: 60 mm f / 12,7 | Pozlama modları: Güneşli, Bulutlu, İç Mekan ve Hi-key | flaş: Dahili (devre dışı bırakılamaz) | Otomatik zamanlayıcı: Hayır | Vizör: Optik

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*