Nisan 2020'de en iyi iPhone 8 Plus fırsatları ve İngiltere sözleşmeleri

Apple, en pahalı cihazlardan bazılarını yapma konusunda kötü şöhretli bir doğaya sahiptir. Ancak yaşından dolayı, iPhone 8 Plus anlaşmaları bu eğilimi biraz düşürdü. İPhone 8 ile ilgili harika olan her şeyi alıp büyütmek, birçok kişi için bir telefon olacak.

Zorlu iPhone 11 Pro Max ve iPhone XS de dahil olmak üzere birkaç yeni sürümden sonra, iPhone 8 Plus anlaşmaları yavaş yavaş karşılanabilirlik alanlarına düşüyor.

Şimdi, ayda 30 £ civarında bir sözleşme yapmak oldukça kolaydır ve eğer biraz kazma yapmaya ve biraz daha peşin ödeme yapmaya istekli iseniz, hatta 20 £ ortalarında bile. Aynı şey, fiyatların mükemmel bir düşük noktaya ulaştığı SIM içermez.

Ancak hem yaş hem de maliyet size bunun harika bir telefon olmadığı fikrini verirken, bunun tam tersi. Apple'ın en yeni ve en büyük çan ve ıslıklarına sahip olmayabilir, ancak ihtiyaç duyduğu yerde parlar.

2691mAh batarya ile. çift ​​kamera kurulumu, IP67 su koruması ve yaşı için şaşırtıcı derecede güçlü bir işlemci. Ve 5.5 inçte, bu tek elle kolayca kullanabileceğiniz bir cihazdır.

Hala bu fiyatlardan biraz bunalmış hissediyor musunuz? Bunu unutma iPhone 8 fırsatları daha küçük fiyatların yanı sıra daha küçük akıllı telefonu tercih ederseniz de kullanılabilir. Ve herhangi bir iPhone 8 Plus anlaşmasının ön maliyeti için £ 10 tasarruf edebilirsiniz. Mobiles.co.uk kasada 10OFF kupon kodunu kullanarak.

iPhone 8 Plus fiyatı: fiyatı ne kadar?

Güçlü £ 699. RRP'ye göre 64GB iPhone 8 Plus'ın İngiltere'de size maliyeti nedir? Bu çok fazla gibi görünebilir, ancak bu, ilk çıktığında yüz kilo daha ucuzdur.

Daha fazla belleğe mi ihtiyacınız var? O zaman tek seçeneğiniz fazladan 150 sterlin harcamak ve £ 849 256 GB iPhone 8 Plus.

IPhone 8 Plus'ı bir sözleşme yapmadan satın almayı seçerseniz, uzun vadede paradan tasarruf edersiniz, ancak elbette 699 £ ödemek için çok para demektir. Eğer ucuza eşleştirdikten sonra gitmek için yol olsa göze eğer Yalnızca SIM fırsatı.

Kısaca iPhone 8 Plus incelemesi

Ucuz ve parlak, ancak 2019 seviyesi değil

Ekran boyutu: 5.5 inç | Çözüm: 1080 x 1920 | Arka kamera: 12MP | Ağırlık: 202g | İŞLETİM SİSTEMİ: iOS 11 | VERİ DEPOSU: 3 GB | Depolama: 64 GB / 256 GB | Harici depolama: Hayır | Pil: 2675mAh

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*