Nisan 2020'de en iyi O2 telefonu fiyatları

O2 Telefon fiyatları

Dört ana ağdan biri olan O2, yıllar boyunca tercih edilen bir seçim olmuştur. Ve son zamanlarda, O2 telefon fırsatlar etrafında bazı en iyi fiyat teklif edilmiştir, herkes kendi sözleşme kaydetmek için mantıklı bir seçenek haline getiriyor.

Ancak, bu büyük fiyatlar O2'nin kendisinden gelmiyor. Aslında, O2 web sitesi genellikle üçüncü taraf perakendecilere (Carphone Warehouse veya Affordable Mobiles gibi) gitmekten elde edilebilecek değeri eşleştirmek için mücadele ediyor gibi görünüyor. Bunlar gerçekten güçlü O2 telefon fırsatlar bulunabilir yerlerdir.

Ve Vodafone, EE ve bir dizi MVNO'dan gelen sıkı rekabete rağmen, O2 mevcut en iyi ağlardan biri olarak yerini aldı. Ekstra Öncelik ödül hediyeleri ve özelleştirilebilir planları ile ünlü ağdır.

Ama tabii ki, ana soru en iyi O2 telefon fırsatlar nelerdir? Aklını amiral gemilerine alan herkes için iPhone 11, Huawei P30 Pro, Samsung Galaxy S10 Plus ve Google Pixel 4 gibi harika teklifler bulacaksınız. Ve O2 bile Samsung'un her şeyi ile bütçe departmanında kendine ait. Moto ve tekrar geri.

Ve bulduğunuz O2 telefon fırsatları perakendeci tarafından sunuluyorsa Mobiles.co.uk ve maliyeti en az 10 £, o zaman bizim özel girdiğinizden emin olun 10OFF bir kiracı kapatmak için kasada indirim kodu.

Fiyat Karşılaştırma Tablosu

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*